Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze začátku jsem na to taky dost brblal...přišlo mi to jen jako UT nebo TF, ale nakonec jsem koupil a nelituji :) Hra je fajn, komunita zatím taky super....Mám jen strach, co se s ní stane, až do hry přibude ranked system. Byl bych nerad, kdyby to dopadlo jako s LOLkem nebo CSkem, které jsem přestal hrát právě kvůli komunitě (jen samé nadávky, urážky, uječené děti, hromada trolů apod.)
    • "Competitive" by mohlo odlehcit "quick play" v tom smyslu, ze ti co to chtej brat vazne, budou v "competitive" a ti co hraj pro zabavu .. jak rikal ten pan v vyvojarskym komentari, neni duvod byt vytocenej kdyz jde o zabavu. Soutezivost budi takovy rekneme emoce, hledani vinika, ci ponizovani/vyvysovani se. Kdo hraje "quick play" s nahodnyma lima na netu jako finale mistrovstvi sveta ma zadelano na frustraci.
      • Jack1947
        Jo tak vážně to asi budou brát hodně když za leavování ti hrozí dočasné zablokování přístupu do Competitive modu nebo hůř třeba si už tuhle sezonu ani neškrtneš - za to v Quickplay stačí odeehrát 20 her s podobnými exoty a jedese vesele dál.
        • Mne rankedy vubec nezajimaji, hraju jen pro zabavu. Podobne jako se prihlasit do turnaje v male kopane, nebo si jit zacutat do telocvicny. Na turnaji se zluty davaj, pri cutani max nekoho poslu nekam.

          To by bylo na samostatnou debatu: soutezivost ve video-hrach a jeji vliv na chovani hracu, jelikoz je to celkem veda :) Napr zde: More carrot, less stick: Jeffrey Lin on tweaking League of Legends player behavior - http://www.gamasutra.com/view/news/239318/More_carrot_less_stick_Jeffrey_Lin_on_tweaking_League_of_Legends_player_behavior.php

          Riot to bere vazne a o svy poznatky se deli. Blizz to asi taky bere vazne, ale nic na toto tema jsem od nich nevidel: Riot turns to fight toxicity in the workplace -- starting with Riot - http://www.gamasutra.com/view/news/274654/Riot_turns_to_fight_toxicity_in_the_workplace__starting_with_Riot.php
  • možná škoda, že v recenzi nebyly zmíněné mapy.. jejich charakteristika a stylizace... konstatuji fakt, že jsou dost přímočaré a počet vedlejších cest končí maximálně na číslu 2, ale ono je to asi dobře, lidi to více usměrňuje a minimalizuje honění "killů" v uličkách mimo objective
    • Veskoslav
      Nesouhlasím. Taková mapa z Japonska, kdy dobýváš pozici, tak druhou pozici lze zaútočit 4 různými cestami například:)
      • beru v potaz boční uličky... a ty jsou i na druhém bodě stále jen dvě
        • Veskoslav
          Právě v Japonsku máš tří hlavní. Čelní útok, útok přes propast a útok přes horní plošinu nebo spodem , což se dá počítat jako jedna cesta:)
  • Nevšiml jsem si, jetsli je to v recenzi zmíněný, ale dobrý jsou i ty týdení módy (Weekly brawl). Podobný systém zavedl Blizzard i do co-op v SC2. Docela dobrý oživení, pokud už vás třeba trochu nudí klasický režim.
  • Jack1947
    Tak už ho taky mám, tak kdyby někdo chtěl zahrát tak tady je můj battletag > Kruger#2279

    ( jinak Blizzard je celkem štědrá firma, když dává Trial WOW, balík karet do Heartstone (možná pak zkusím?) nakonec Jaina skin do HOTS) Xzone není o nic méně štědřejší kdy m tam hodilo nějaké závody Gunmetal zdarma snad sem o nich ani neslyšel lol.

    Jak už jsem psal o nic menší obět než, rush k capture pontu a potom tlačení paylodu odemně nikdo nemůže čekat *3*
  • Blizzard umí *14*
  • Vogon
    Roadhog = BEST WAIFU
  • Jaký je recept na skvělou hru? Blizzard
    • To je pravda jak sv i n_ě! *12*
  • ten počet hrdinu a ruznych skillu musí nutne každeho nováčka odradit. grafika taky hruza, jak stylizaci tak kvalitou
    • Jako že tam je hodně hrdinů? 21 mi málo nepřijde. Se skillama je taky naprosto vše v pořádku a grafika je pěkná :)
    • Veskoslav
      Neboj Maxíčku, to nejde ukrást, takže tě to trápit nemusí:) Mimoto nováčka spíše odradí TF 2, kde lidé mají tisíce hodin a stovky předmětů, co zásadně mění hratelnost:) Tady to je o skillu a navíc ranked systém bude udělaný tak, že budeš hrát s +- stejně schopnými hráči, který bude vycházet ze tvých statistik atd. nikoliv z odehraného času.
      • peaNutz
        Ikdyž nemám tohle přetahování rád tak si myslím že TF2 je více o skillu a OW mnohem víc vyžaduje kvalitní spolupráci týmu a komunikaci. Kromě asi tří hrdinů je ten gameplay samotný v OW dost jednoduchý.
        • Veskoslav
          Tak to bych netvrdil, že je jednoduchý:) Minimálně polovina hrdinů požaduje umění postavu ovládat, správně časovat útoky, obranu atd. A zejména užití ultimátních schopností ukáže, jak je ten hráč casual. U TF2 je v současné době největší problém v tom, že do hry udělali předměty, které zásadně ovlivňují hratelnost a narušili rovnováhu. Taky jeden z důvodů, proč jsem všechny prodejní předměty z TF2 prodal a hru nehraji, protože lidí, co mají 500+, mají neskutečnou výhodu. TF2 je taktéž jednoduchá, řekněme že o skillu, tak je soldier a sniper. Zbytek je jednoduchý a přímočarý:) Takže bych zase moc neříkal něco o skillu u TF2 a to, že je Overwatch lehké. Oboje má své pro a proti a oboje vyžaduje skill od hráčů.
          • peaNutz
            Vážně? V čem je třeba Demoman lehčí než Junkrat? Tracer oproti Scoutovi vyžaduje více přemýšlení a správného načasování ale trefit se do nepřítele je mnohem těžší se Scoutem. Trefit se s Huntsmanem je těžší než s Hanzem atd. atd. To co říkám je že u OW mi příde že de víc o přemýšlení než o samotnou "trefu" která je jednoznačně v TF2 těžší. A s předměty je spíš problém že jich je ve hře tolik že je náročný se v nich orientovat a člověk přesně neví když proti němu někdo běží co má vlastně za schopnosti což je největší přednost OW a je dobře že se vydali cestou dalších hrdinů a ne zbraní. Ale že by zbraně zvýhodňovali hráče není pravda, klasika + zbraně z prvních updatů mají pořád nejlepší využití ve většině situací. Navíc ty zbraně mají dost postihů na to aby žádná z nových nebyla OP.
            • Srovnávat obtížnost podle toho jestli je těžší trefit se s tím a tím je pěkná blbost. Samotnej aim je v každý hře jenom na hráči pokud neni nějak asistovanej (viz konzole).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit