Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    Pastelkove CSko bez singlu a 3 modmi a mikrotransakciami za plnu palku...Blizzard ide cisto tvrdo po zisku a robi nie hry ale gambling ako by poved al Vavra. A to mi pride na skoro maximalne hodnotenie velmi malo...moze to byt zabava...ale tie hry nemaju dusu...vidno ze to.je len silena snaha trafit sa do trendov a coolovosti co prave leti. Hra ako Heavy Rain alebo Zaklinac 3 co ma i presah by mala.mat potom.15/10
    • Zaklinac 3 je vysmech knizkam a vubec me ohromne zklamal a to sem jednicku miloval.
    • Pláčeš na špatném hrobě hnisáčku. Hry jsou o zábavě a ne o přesahu nebo duši. Přesah je jen bonus...
    • Zaklinac 3 se me libi o tom zadna, overwatch jsem hral jen v bete a mozna to i casem koupim. Kazdopadne nevidim problém v mikrotransakcich, vse je ciste o tom, zda chces nebo nechces dat prachy za kosmeticke prvky, zadny prvek ve hre neovlivnuje hratelnost ve prospěch hracu, kteří si něco koupi navíc.
      V HotS jsem si ještě nic nekoupil a ani jsem nemel potrebu, radu hrdinu mam koupenou za goldy a mam značnou rezervu v goldech, kdybych nahodou nekoho ještě chtěl. Podobne je to i v Overwatch, chces si nekoho vymazlit, tak proste hranim se k tomu tez dostanes a bez placeni.
    • přesah u Zaklínače? V těch odhalených kozách či vulgaritách?
      • Nehodnoť hru, kterou si nehrál, trapáku. W3 je masterpiece, ne které se nechytá ani japonská tvorba.
  • Už to vyšlo na konzole nebo jen PC? De to vůbec hrát zkrz platformy?
    • Je to celkem logický, že zrovna Overwatch skrz platformy hrát nejde.
      • Vzhledem k tomu, že OW není založen na aimu tolik jako klasický FPS, mi to zas tak logický nepřijde. Na gamepadu by to bylo celkem hratelný, i když... Blizzard asi nechtěl vyvolat rage u konzolistů...
        • To je luxusni nesmysl stacil by 1 skiled genji a dal by si 6 konzolistu jak prd
        • Tak hratelný by to bylo asi u každý hry, jenom to furt znevýhodňuje o strašně moc...
        • Torbjornovu turretu na konzolích už museli 2x nerfnout, je tam jiný balance než na PC...
    • Veskoslav
      Vyšlo a nedá.
  • Haha libi se mi jak deti nadavaj pac to neni f2p:)..overwatch je top. A pocty hracu hovori jasne.

    A pro toho tatara co tvrdi ze tf2 ma miliony hracu: dnesni maximum 60 000....

    Mikrotransakce se tykaji jenom kosmetiky tak nechapu jak na to muze nekdo pyskovat.


    Ta hra ma svoje chyby za me atm 8/10 ale keste nikdY jsem se nebavil vic u fps.
    • peaNutz
      Mě se zase líbí jak OW fanboyové staví svoji oblibu Overwatche hlavně na opozici k TF2. Jinak s 8/10 možná 7.5/10 bych souhlasil. Problém je ale v tom že ta hra zatím není zdaleka dokonalá a má svoje mouchy a ze záhadnýho důvodu se o nich v recenzích většinou nikdo nezmíní.
      • *15*
      • Tak nám je pověz
        • peaNutz
          S člověkem co tu hru považuje za bezchybnou je diskuse dopředu bezvýznamná. Pro základní představu si pusť aspoň tohle. https://www.youtube.com/watch?v=p9aMpjYFaTk
          • Jedna z nejhorsich aj recenzi...odflaknuta a plna blbosti....jako mohl by to hrat alespon par hodin a udelat poradnou recenzi...to ze j na dovoleny je sumak.
          • Vždyť já ji ani nemám koupenou, jen jsem hrál betu *1* Čekal jsem, že to tu na mě vyvalíš ale nemáš ani vlastní názor a posíláš mi tu recenzi někoho jinýho.
            • peaNutz
              Můj názor je přesně tohle můžeš si to pustit a představovat si že všechno včetně hodnocení sem ti sem vypsal (možná bych ještě přidal že není normální že se prodává krabicově jen Origins edice). Pro mě je to ztráta času a pro tebe je video stravitelnější a zábavnější forma, není za co.
        • grekt
  • Veskoslav
    Jinak co se týče levelu, tak defacto zatím je maximální level postavy 1890:) Což znamená zdarma lze získat 1890 beden z předměty:) Takže celkově 7560 předmětů, kdy tak 30% ale budete mít vícekrát s tím, jak budete otevírat další a další bedny.

    A "šušká" se, že nový hrdina by měl být verze odstřelovač, ale jako podpora:)

    Edit: Bylo změnený rank a počet předmětů. Moje chyba.
    • Asharak
      Proč vidím lidi po cca lvlu 100 hrát od lvlu 0?
      • Veskoslav
        No ono se to vynuluje a jedeš znova, ale mění se ti bronzová barva na stříbrnou, pak zlatou atd:) Není to prostě jako v Diablu, kdy teď lítám s paragonem 800 v aktuální sezóně. Prostě jakmile máš 100, vynuluje se počítání a jeden zase od 1. levelu. S tím rozdílem, že klasický první level máš na další 1500 bodů, tady už zůstává 22500 bodů.
        • Asharak
          Jo díky.
          • Veskoslav
            Není za co:) Já jsem si to taky myslel, ale kamarád už je 159 a má "pouze" stříbrné pozadí:)
      • Za každou stovku tuším přibude hvězdička.
        • Veskoslav
          Funguje to podobně jako u Diabla, ale až na vyšších rancích, myslím, že právě 1500 rank má bronzové a 5 hvězd, takže se omlouvám za mýlku, maximální level, co se zatím "zjistil" je 1890 ale ten je ještě bez "portrétu".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit