Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, trávíte hodně času na netu? Nemáte chuť a pár minut na vyplnění krátkého psychologického dotazníku a máte 18 a více let? Jestli ano, pak budeme moc rádi, když se zúčastníte našeho výzkumu na
    http://ivdmr.fss.muni.cz/dotazniky/index.php?id=263. Děkuju. Jakub Brojáč z Katedry psychologie FSS MUNI
  • Tak zatim podle obrazku to snad ani nezpiratim.....
  • Johnny
    tak to bude sraaaačka. MMO? Zombie? WTF?!?!
    • Mimochodom zombie je len akysi pridavny mod ktory s povodnou hrou nema nic spolocne. Bude to pecka, tesim sa hlavne na multiplayer. S cod1 som zacinal. Mohli by ale pridat aj nieco navyse, nielen to preskinovat. Hlavne trosicku ubrat arkadovosti a pridat viac na fyzike, nove pohyby apod
    • WWII confirmed.

      Over two years in the making, Sledgehammer Games delivers a gritty, personal experience in the setting of the largest worldwide conflict in history to a new gaming generation in Call of Duty®: WWII. Play through the story of ordinary men turned soldiers in the 1st Infantry Division as they fight to preserve freedom in the face of tyranny. Call of Duty: WWII delivers fast-paced, boots-on-ground combat through iconic locations in the European Theater

      netusim ako sa da odtialto vycitat MMO prvky a Zombie + na oficialne stranke tiez
      • Morraw
        Přečetl si jen nadpis článku a začal držkovat. Typické pro zdější diskuze.
  • O můj bože, vylodění v Normandii? Kdo by to čekal!
    • Luckiller
      Právě že všichni. A proto remcaj *1*
  • Proč to vypadá zas tak ... hnusně? Podivný sépiový barvy, modely postav jak z roku 2010. Neberte mě špatně. Jasně, že jde hlavně o hratelnost, ale proč si jedna z největší AAA značek s obrovským rozpočtem, kupou vývojářů a ambicema prodat miliony kusů nemůže dovolit lepší grafiku?
    • Ta grafika to je děs i s HTC Vive.Existuje 4K dneska a oni začnou prodávat 3D helmu s 2K grafikou pěkně pozpátku.Místo aby to šlo s dobou.
      Nevím co ty vývojáři dělaj.Asi chrápou na miliardách a brzděj vývoj.Zrovna jsem na stránkách a komunikuju s nima a ty jejich animační videa.To si nemůžou udělat prostě loutku a tou pohybovat jako to dělal Trnka a během 5.minut maj polovinu pohybů?Všecko dělají přes strašně složité programy a vývoj dopředu směrem k zjednodušení prakticky žádný.
    • Neboj nevsimaj si dislike. Vidis dobre. Grafika je tak zvlastne spravena aj ked je pekna.
      Clovek to citi a vidi.
      Hra posobi ako vzdy nevyrazne
    • ja nevim, podla mna je ta grafika skvela. Celkovo sa na tu grafiku tesim, teraz hram COD IW a vyzera to perfektne velmi realisticky. Skus si to pozriet na inom monitore :D
      • To že maj vyblitou barevnou paletu monitorem nebude.
        • Barevný filtr zaručuje vyšší uměleckou hodnotu a redukuje potřebu široké palety barev ........Vždyť i čeští filmaři jsou schopní natáčet pod tmavě modrým filtrem ve Skandinávii.
          Zrovna COD je okrem proslulý ....a to by po nich chtěl člověk jen realističnost.
  • Na začátku toho traileru jak jsou vojáci v tom vyloďovacím člunu je obličej herce Gyllenhaala.
  • TheGGG
    těším se, WWII mě normálně tolik nezajímá, ale d-day si určitě rád užiju...
  • Doufal jsem v kampaň za Brity ale zase to bude jen o amíkách a to mě nebaví
    • JamesFaith
      Není náhodou přímo v článku, který komentuješ, uvedeno "...část příběhové kampaně se ujmete role Brita či Francouzky"?
  • Magister_Peditum
    Sice se jde s Normandií na jistotu, ale dejme tomu. Snad to dopadne lépe než Battlefield 1.
    • Paulcz
      Možná ta kampaň na jedno zahrání.. problém, že se to bude déle stahovat než hrát.

      A co se týče MP tak tu není nic lepšího než Darkest Hour (RO1) mod.
  • Jupí... Konečně hra která se odehrává roku 1944 v Normandii... Jak novátorské... Ale jinak to vypadá ok... Akorát mě zas budou štvát patriotičtí Amíci s tunami keců...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit