Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem fanda CoD, od klasickych super dilu se mi jako ostatnim zbytek serie znechutil. Jsem predevsim priznivec skvele Battlefield serie. Ale to neznamena, ze pred celou CoD znackou a potencialne skvelou hrou zavru dvere! Tohle bude svatek pro vsechny multiplayerove WWII fandy.

    Ja osobne se VELMI tesim.
  • jamar28
    No jo, ale člověk na druhou stranu nemá moc příležitostí postřílet nějaké bolševiky. *9*
  • BF 1942.
  • Normálně s tebou ve většině případů nesouhlasim,ale vyjímka potvrzuje pravidlo.Takovýhle kecy mají pouze češi,že chtějí hrát za němce.Kdyby to někdo z nich řekl např. v Polsku,tak by to byl vyvrhel společnosti a to by taky právem byl.
  • Pro pana Mišina.Takovýho človíčka jako seš ty,bych chtěl někde potkat.Píšeš jako největší hrdina a frajer internetu.Nicméně oba dobře víme,že jsi pouze zakomplexovaný tydýt,který by měl bláto na hřišti,jen by na něj někdo zvýšil hlas.
  • A ty nerad střílíš nácky?Jo vy mladí drsňáci,co všechno znáte.Ty nacisti nebyli vlastně vůbec zlí.Taky jsem někde četl,že němci bojovali proti iluminátským židům,kteří tady tomu vládli a proti bolševiků.A vzali to zkratkou přes Francii viď?Čech po druhé světové válce němce nesnášel a věř mi,že i ty by jsi je nenáviděl.Takže ano,už se těším,až budu zabíjet nácky.
  • A co ti ty "zlí" negři provedli,že je tak nesnášíš?Němci zavraždili na 400 000 čechoslováků a to je fakt.Daleko víc,než kterýkoliv jiný národ v naší historii.Nejdřív si něco zjisti,ty tupé zakomplexované hovádko a zeptej se prarodičů,jaká to byla krásná doba.
  • JamesFaith
    Není náhodou přímo v článku, který komentuješ, uvedeno "...část příběhové kampaně se ujmete role Brita či Francouzky"?
  • Mart9
    A ty z toho vidíš co? *15*
  • Československu? Snad v ČESKU ne? Navíc se nikdo nebaví o vyhlazovaní a politických věcech, bavíme se o Válce a tu vedli všechny strany a všechny strany měli hnusné ztráty...
  • S tím prvním musím nesouhlasit. Ale možná je jen kvůli velmi úzkého pohledu. Neznám nějaký světový statistiky. Když bych ale měl doporučit hru z druhé světové války (FPS), tak automaticky CoD 2. Přijde mi že to musí znát každý a divím se, když to někdo nezná.
  • Jo, tak by to mohlo fungovat. Že hráč už tu prohru nemusí poznat z německé strany.
  • Mě se líbil systém Red orchestry. Že do bitvy u stalingradu hraješ za němce a následně se to obratí... To je podle mě uplně super, sice nešlo nijak o příběh ale takhle bych chtěl vidět i moderní hru. Dyť američané se vylodili pouze do krvacející říše...
  • Popravdě zrovna ten nápad s výskokem by bylo něco epického.
  • To, že za válečný zločiny byly souzeni pouze poražení Němci, neznamená, že Američané jsou "svatí". Srovnávat se to však nedá samozřejmě. Za vrahy a okupanty? Ne, ale za normální lidi, vojáky, co šli do boje protože museli. Příběhy obyčejných lidí z druhé světové války. Určitě by se něco našlo. Např. právě Stalingrad. Jinak existuje pár her, kde se dá hrát za Němce.
    Nevím, ale jak by to vyřešili s prohrou, protože hru, kde by vyhráli Němci, to bych nepřekousl.
  • Ptal ses, co jsi napsal špatně, dostal jsi odpověď. Nemaš zač. Hezký den
  • ?? Ty seš snad naprostej blázen! *1* Co to řešíš proboha za ho*na? Já se jen snažil vyjadřít že prostě necelý rok není celá World WAR 2 - Která je v názvu hry a že druhá západní fronta není jedina v tomto obřím konfliktu. A tebe štve můj nick... Stejně jako Turci vraždili armény za WW1, Sověti páíchali válečné zločiny taky, .. každa strana se dopustila zvěrstev! Nicméně řadový vojací wehrmachtu ani nevěděli co se za nima děje a věřím že v těch peklech neměli ani čas něco takového řešit....Thats all...
  • Takhle uvazuje prumernej clovek z marketingu. Ovsem nejhranejsi hry na steamu, jako je PUBG nebo DayZ, ktere jsou docela hardcore ukazuji ze by se deckam mohl libit I hardcore pristup.
  • Celkový výsledek: 3/10, velmi slabé, zkus to znova a lepe
  • Ja nevim treba by se posily mohli spawnovat na pristupove ceste, kde by chodil v pravidelnych intervalech nakladak. Kdyby nepritele tuhle cestu obsadili, tak by tim proste nemohl dostavat posily (a zapas by skoncil zabitim posledniho hrace). Nebo by posily (respawn) mohlo shazovat letadlo a musel by jsi normalne seskocit padakem. Opet by tam mohli byt treba protiletadlove dela, o ktere by se bojovalo, protoze takove delo by mohlo ty letadla sestrelit. Mozna je to blbost, to mne jen ted napadlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit