Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm ... zeby ... odjakziva? Vyssi vykon === vyssi prikon === vyssi naroky na chlazeni === masivnejsi chladice. Samo, mas jeste druhou alternativu ... vymenit hmotnost za bordel. To by jiste konzolisty potesilo jeste vic ... kdyby v obyvaku meli startujici stihacku. Doporucuju se snekym dohodnout, a jit si na par minut sednout do nejaky ty serverovny - ty vetraky v 1Uckach maj bezne 8-15k otacek. Specielne je fajn na chvilu vypnout jeden ze zdroju ... pak pojedou na 100%.
  • Lol ... a ty si myslis, ze grafarna, kterou si dneska koupis v krame, byla vytvorena vcera? Prvni prototyp ty grafarny bude minimalne dva roky starej ... uvedom si, ze jen zavedeni !!!hotovyho!!! chipu do vyroby trva defakto rok.

    Jinak technologie uz hezkych par patku preslapuje na miste, protoze jinak by mi 7let stary zelezo nestacilo vpohode na cokoli. Nevsim sem si, ze by za tech 7let (NV rada 8800) prislo neco uber uzasnyho. Jiste, stavajici 780 ... mi prida FPS a prida moznost hrat na 2-3 HD monitorech ... (kolik lidi to ma ...) Ale technologicky je to stale totez, pak novych ficur, bez kterych se da zit. Nevsim sem si ani, ze by bylo na obzoru neco uzasnyho ... co by trebas zvladalo raytracing ...
  • ale chodte uz niekam! mam k pc pripojeny xbox gamepad a mozem hrat aj z postele, cize sa nehrbim, to je veda, co? :D
  • Lol .. tys asi PC vzivote nevidel, vid? Co myslis, jakej problem je k PC pripojit naprosto libovolnej ovladac? Nj, presne zadnej, fungujou vsechny, vcetne ruznych pohybovych a optickych cidel ....

    Jakej je problem pripojit TV k PCcku ... nj, presne zadnej, staci strcit priislusnej kabel do prislusnejch der.
  • Tak dokud se budou hry pro konzole vyvíjet na PC platformě,tak pořád bude nadřazená všemu dalšímu. Howg
  • Tak kto zatiaľ vyhráva, xboxeri, plejstejšňáci či pcčkári?
  • Pokud bude opravdu nextgen znamenat pro PC lepsi konverze, tak budu za nej rad.
    "Current" gen a jeho porty na PC moc slavne nedopadnul a vubec ty hry byly casto az moc omezene mozna nedostatkem pameti konzoli.
  • jan.pospisil.35
    hrbení asi patří do uvozovek
  • jan.pospisil.35
    dělený je to proto že pc je variabilní kde si mužeš s HW a SW hrát a přispůsobovat si ho kdežto konzole je už hotová prostě kup a hraj
  • Veskoslav
    Kde ksakru bereš to hrbení proboha. Pořiď si kvalitní židli a nebudeš se hrbit....
  • NE všichni po práci se mají chuť hrbit u pc tak se panebože proberte
  • ne, problem je v tom, ze by to vsechno zvladla platforma jedna, kdyby to mamonari schvalne nedelili a nezavirali do krabicek *6*
  • Ale to není o tom jestli máš nebo nemáš pravdu, název tlačítek je líbí nelíbí
  • jan.pospisil.35
    Myslim že se lidi nejvíc hádaj kvůli hrám který na ruzny platformy vycázej. Hráč na konzoli v pohodlnym křesílku v obýváku u velký televize chce hrát něco jinýho než PCčkář shrbenej u psacího stolu (myšleno obrazně). Já třeba mám doma pc takovej vyšší průměr ale dělám na něm všechno od hraní her až po danový přiznání mám ho v pracovně takže na něm hraju sám v klidu a tudíž se můžu soustředit na na vleklej příběch, plíživou strategii nebo náročnej puzzle. Ale na konzoli si zahrajul v obejváku (zatim mam stařikou ps2) u velký televize nejlépe s kamarádem takže chci rychlou akci, wow efecty a hlavně rozdělění obrazovky nejlépe pro 4 hráče. proto si myslim že nejni na místě hádat se o hardware ale spíš která hra je vhodnější pro jakou platformu. Thanks for reading.
  • myslim,ze to take lahke nebude a nepojde cisto len o vykon hardware, ale o jeho architekturu, no a potom je tu este otazka operacneho systemu, konzole asi windows mat nebudu,ze ano?
  • a teba tie priblble znamienka nejak trapia? mne je to uplne u rit... :D
  • ehm? od kedy je vyssi vykon automaticky vacsia vaha? *1*
  • tak to ti poviem uplne presne hru, na ktorej som pouzival jeden item aj niekolko hodin, dokonca dni! a to Risen 2...presne prave pre toto milujem tu serie, mas tam apr predmetov, ale ked ho vymenis, tak je to obrovsky rozdiel, nie ako vo vacsine inych rpg, kde sa sice postava hybe realisticky a su tam akoze skvele dialogy a bla bla, ale travis hodinu obmienanim predmetov v inventari, ja toto na rpg hrach neznasam! preto su pre mna hry od Piranha Bytes to najlepsie, co na poli klasickych rpg vznika!
  • Veskoslav
    Co takhle místo mínusů napsat v čem nemám pravdu? Ale to bych chtěl po místním mínus fanouškovi asi příliš, aby vysvětlil v čem je příspěvek nepravdivý:)
  • No možný to neni. HW konzole musí být daný min dva roky před uvedením na trh. Vzhledem k tomu že technologie jde pořád dál tak nelze být nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit