Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo ono je super vyvinout grafarnu titan,ale zaplatit hru primo pro ni je jeste drazzsi.at se nvidia vytahne a udela vlastni hru pro vlastni hw.ono sony si nezaplati vyvoj vlastni graficke karty.ale vyvoj cele konzole a delaj pro ni suprovy hry az do konce!a nemelou jak nvidia!
    • tvoj prispevok je uplne, ale uplne, ale uplne totalne mimo chlapce! :D :D
  • Kdo byse hádal. Vždyť každý ví, že konzole PC nikdy nedostihnou *1*
    • Ovšem, že konzole pc nedostihnou. Každý tupec to ví, protože je to logické. Konzole vycházejí v cyklech jednou za řadu let, pc je nekonečný proces neustálého zlepšování. Ale to ty víš. Každý to ví. A každému normálnímu člověku je to stejně tak jedno jako jaký boty si obul Abdul v den svatby svého strýce. Kdybych měl nějaký přání, je to aby umřeli všichni trollové a fanboyové.
      • oktavius66
        To máš pravdu... je to nekonečný proces dokupování lepších komponentů. Před jedním rokem a půl jsem si koupil nové PC za 11 000. Ted už mi to zase nestačí... A to nemám ledajakou šunku. Splinter Cell: Black List a Saints Row IV už mám problém rozjet na střední bez sekání. Do PC se vráží prachy za komponenty a do Konzole se vráží za hry...
        • Tak to sis pred rokem uz tu sunku koupil:D za 11 taky zadny moc delo neporidis, kdyby sis ho postavil sam tak do 16 000 bys mel poradny delo a nemusel porad upgradovat
        • Tak to ale uz potom sunku mas :D mimochodom, niekto nechce len hrat hry jak blbecek, niekoho zaujima aj hardware a ra si svoj PC vylepsuje, je to ako hobby proste
      • Mohl by, prosim, umrit taky ten kdo obhajuje nazor ze u pc se musim hrbit? A nesouhlas s tim povazuje za chytani se slovicek?
        • jan.pospisil.35
          PC hrbáči povstante a narovnejte svůj hrb. *15* koukám že diskutéři objevili nový slovíčko. Jinak nevim koho si měl na mysli ale já jasně napsal že je to myšleno obrazně jako třeba ten vtipnej obrázek s evolucí. Je jasný že u pc se nikdo hrbit nemusí záleží na každym jak si svůj pc koutek přizpůsobí. BLÁZNI.
    • Psychotic
      Vždyť on se taky o grafice nikdo nehádá. PCčkář slavnostně prohlásí, že na PC mají hry lepší grafiku, konzolista mu odpoví, že grafika je mu na prd, když nejkvalitnější hry jsou konzolové exkluzivky... a pak se hádají, co je lepší.
  • najkrajsie hry boli na psx, ale ked ste ich pustili cez psx emulator na pc(apr s 3dfx kartou), tak bola grafika viditelne krajsia *4*
  • Verim tomu, ze nove konzole nejakou dobu udrzi s PC krok a vazne jim to preju. Ale z meho pohledu... 4K (jako standartni rozliseni pro herni PC) klepe na dvere, Oculus Rift (cti: splneny sen), prilis vysoke ceny konzolovych her atd. Jaka bude situace PC vs. konzole za dva roky? Nemuze nikdo vedet, mozna stejna jako je nyni, kdyz stara generace konzoli konci, mozna ale taky ne. Dalsi vec je, ze konzole potrebuje cas na rozjeti, napr. prave ty dva roky. Jak vsichni vime, po vydani konzole vetsinou trva, nez vyjde dostatek kvalitnich her. Ja osobne nemam duvod o novych konzolich uvazovat. A pro pripomenuti, nedavno byla zde na games zminka o tom, ze 80 procent hracu Steamu ma vykonejsi stroje nez jsou konzole nove generace.
    • Uz ted konzole konkurovat nemuzou, napr procesor, co sem se docet budou 8jadra ale "jen" 1.2 Ghz co sem koukal tak na pc je nejslabsi 8jadro taktovany na 3.5Ghz a neni ani moc drahy jen za 4000:) jinak ja tuhle valku neresim, hraju na pc i ps3.. I pc ma exkluzivky co se na konzole nikdy nedostanou
    • no jasne!vis kolik stoji 4k monitor?a ze jsou hry levnejsi jak na konzoli?blaznis?na ps3 hru za 1200kc.na pc za 900kc plus upragovat hw pc.plus co zere proudu a hera na pc te vyjde tak na 1600kc
      • 4k monitor stoji ted kolem 80 tis., za dva roky muze stat klidne 20tis, za dalsi rok dva pod 10 tis., tzn. je pravdepodobne, ze v dobe, kdy bude zrejme ps4 a xbox one v polovine sveho zivota, budou hry na PC trochu jinde. A k tem hram, PS3 hry stoji 1200,-, ale PS4 hry budou stat k 1600,-. Za cenami v CR stoji prodejci a hlavne distributor, viz. predrazeny hry na WiiU, ale da se kupovat jinde. Jinak ja nejsem zadnej odpurce konzoli, sam mam nejaky doma. Ale nemuzu byt slepej, nove konzole zkratka tentokrat nemaji zadny naskok, mozna kdyby staly 20 tis. a ne 10, ale to by zas moc lidi v dnesni tezke dobe nekupovalo. Je to cely dost slozity a ja to pisu ve zkratkach, asi jako vetsina lidi tady.
      • tvl, ty si bud blazen nebo te sony vtahla do svyho matrixu *5*
        • retarde,ja zapomel,jsi pirat!
    • Hanzales
      Malinko si dovolím nesouhlasit ;o) Než bude 4k standartem, potrvá myslím právě tak ty dva roky. Oculus Rift půjde i na konzole a bude to stejně plus mínus v tom fullHD. Nastávající generace má mít právě že nejsilnější launche v historii. I když se odečte to hype a PR, pořád je těch zajímavých her pro první půlrok celkem dost. Navíc i po tom článku tady stále berete v potaz jen ty papírové specifikace těch konzolí. Berte to i tak, že budou mít skutečně efektivně sladěné komponenty na míru a díky jednotnosti se na to bude dát i mnohem efektivněji vyvíjet hry. Porty budou díky mnohem podobnější architektuře jednodužší, ale stále bude třeba vytvořit několik úrovní detailů a odladit to pro nespočet možných konfigurací. Stejně i všechno co jsem napsal prd znamená, pač dokud ty hry na konzolích a PC za dva roky neuvidíme, můžem akorát spekulovat. Ale je fakt, že mi to taky vychází tak, že za dva roky bude HW na PC úplně jinde a bude to zase jen o těch exclusivkách :/
  • Tak kto zatiaľ vyhráva, xboxeri, plejstejšňáci či pcčkári?
    • Tak dokud se budou hry pro konzole vyvíjet na PC platformě,tak pořád bude nadřazená všemu dalšímu. Howg
      • CO se na čem vyvíjí je jedno. Pro co hry vycházejí je důležitější. Není nic blbějšího než pc elitisti. Dokonce ani xboti nemají tak blbé kecy.
  • Pokud bude opravdu nextgen znamenat pro PC lepsi konverze, tak budu za nej rad.
    "Current" gen a jeho porty na PC moc slavne nedopadnul a vubec ty hry byly casto az moc omezene mozna nedostatkem pameti konzoli.
    • Ono to bude splacany porad stejne ... jen to bude stat min prachu. Proste nebudes muset resit kompilaci pro nejakou obskurtni architekturu ... nebudes muset resi extraburt spravu pameti ... nebudes muset resit specialni pristup k HW ... a hlavne ... nebudes muset neustale na PC neco kompilovat a vedle na konzoli to testovat.

      To vsechno ale stejne nezachrani blbe napsanou hru.
  • jan.pospisil.35
    Myslim že se lidi nejvíc hádaj kvůli hrám který na ruzny platformy vycázej. Hráč na konzoli v pohodlnym křesílku v obýváku u velký televize chce hrát něco jinýho než PCčkář shrbenej u psacího stolu (myšleno obrazně). Já třeba mám doma pc takovej vyšší průměr ale dělám na něm všechno od hraní her až po danový přiznání mám ho v pracovně takže na něm hraju sám v klidu a tudíž se můžu soustředit na na vleklej příběch, plíživou strategii nebo náročnej puzzle. Ale na konzoli si zahrajul v obejváku (zatim mam stařikou ps2) u velký televize nejlépe s kamarádem takže chci rychlou akci, wow efecty a hlavně rozdělění obrazovky nejlépe pro 4 hráče. proto si myslim že nejni na místě hádat se o hardware ale spíš která hra je vhodnější pro jakou platformu. Thanks for reading.
    • Nevim jak tvoje pc, ale to moje jde pripojit k velky televizi a i do kresla si muzes sednout :) Jaky si to udelas... Tohle prece neni zadna novinka.
    • ne, problem je v tom, ze by to vsechno zvladla platforma jedna, kdyby to mamonari schvalne nedelili a nezavirali do krabicek *6*
      • Aha takže chceš vzít lidem možnost volby?
        • pro me modifikovatelnost a moznost propojovat hw ruznych vyrobcu = moznost volby, ze si vyberu apple nebo sony a k tomu neni kompatibilni nic? to neni volba, to je nesvoboda
          • Sni dál.
      • jan.pospisil.35
        dělený je to proto že pc je variabilní kde si mužeš s HW a SW hrát a přispůsobovat si ho kdežto konzole je už hotová prostě kup a hraj
      • NE všichni po práci se mají chuť hrbit u pc tak se panebože proberte
        • ale chodte uz niekam! mam k pc pripojeny xbox gamepad a mozem hrat aj z postele, cize sa nehrbim, to je veda, co? :D
        • Lol .. tys asi PC vzivote nevidel, vid? Co myslis, jakej problem je k PC pripojit naprosto libovolnej ovladac? Nj, presne zadnej, fungujou vsechny, vcetne ruznych pohybovych a optickych cidel ....

          Jakej je problem pripojit TV k PCcku ... nj, presne zadnej, staci strcit priislusnej kabel do prislusnejch der.
        • Veskoslav
          Kde ksakru bereš to hrbení proboha. Pořiď si kvalitní židli a nebudeš se hrbit....
          • prehlidnu tvoji evidentni snahu o marnostrolling...

            protoze konzole nezvladne vic nez pc (nebo-li pc zvladne vsechno, co konzole a jeste neco navic, tudiz si k tomu pripojis napriklad gamepad, jak uz ti tu mezitim napovedeli)

            nezvladne jen to, co umele zamezi svyma tlustyma prstama loupeznici ze sony/ms
          • jan.pospisil.35
            hrbení asi patří do uvozovek
            • Absolutně. Ale idiotům, kteří se chytají každého oslova a pak předstírají jak jsou inteligentní, těm to nevysvětlíš.
  • Konzole a nebo PC, jako by to nebylo jedno. Hlavně aby se pro ně začaly dělat pořádný hry. A neutlumil se vývoj HW (ale jsem zas rád, že nemusím upgradovat každý rok, jako to bývalo kdysy).
    • Jestli si dříve upgradoval každý rok, tak tě lituji, to jen poukazuješ na svou neznalost.
  • Tyhle žabomyší války:) Jak konzole, tak PC mají svá pro a proti.

    Konzole jsou bezesporu pohodlnější záležitostí se spoustou her, na které se můžu jen závistivě dívat na youtube kanálech.

    Ale já stejně preferuji PC, prostě proto, že mám rád možnost si zahrát všechny své hry na jednom stroji, jak stařičkého Prince, tak všechny díly Crysis. Zrovna tak jsem již od dětství zvyklý na myš a klávesnici.
    A poslední dvě slova - modifikace her.
  • Jseš moc moc fajn kluk:-)
    • ja vim *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit