Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Třeba se poučíš a příští generaci koupíš dřív, než bude dosluhovat :-)
  • Kdo byse hádal. Vždyť každý ví, že konzole PC nikdy nedostihnou *1*
  • Jestli si dříve upgradoval každý rok, tak tě lituji, to jen poukazuješ na svou neznalost.
  • Hanzales
    Neukousni si od vzteku nehet, nebo nedej bože celý prst, či prs, to už je jedno :)
  • Hanzales
    Malinko si dovolím nesouhlasit ;o) Než bude 4k standartem, potrvá myslím právě tak ty dva roky. Oculus Rift půjde i na konzole a bude to stejně plus mínus v tom fullHD. Nastávající generace má mít právě že nejsilnější launche v historii. I když se odečte to hype a PR, pořád je těch zajímavých her pro první půlrok celkem dost. Navíc i po tom článku tady stále berete v potaz jen ty papírové specifikace těch konzolí. Berte to i tak, že budou mít skutečně efektivně sladěné komponenty na míru a díky jednotnosti se na to bude dát i mnohem efektivněji vyvíjet hry. Porty budou díky mnohem podobnější architektuře jednodužší, ale stále bude třeba vytvořit několik úrovní detailů a odladit to pro nespočet možných konfigurací. Stejně i všechno co jsem napsal prd znamená, pač dokud ty hry na konzolích a PC za dva roky neuvidíme, můžem akorát spekulovat. Ale je fakt, že mi to taky vychází tak, že za dva roky bude HW na PC úplně jinde a bude to zase jen o těch exclusivkách :/
  • najkrajsie hry boli na psx, ale ked ste ich pustili cez psx emulator na pc(apr s 3dfx kartou), tak bola grafika viditelne krajsia *4*
  • Verim tomu, ze nove konzole nejakou dobu udrzi s PC krok a vazne jim to preju. Ale z meho pohledu... 4K (jako standartni rozliseni pro herni PC) klepe na dvere, Oculus Rift (cti: splneny sen), prilis vysoke ceny konzolovych her atd. Jaka bude situace PC vs. konzole za dva roky? Nemuze nikdo vedet, mozna stejna jako je nyni, kdyz stara generace konzoli konci, mozna ale taky ne. Dalsi vec je, ze konzole potrebuje cas na rozjeti, napr. prave ty dva roky. Jak vsichni vime, po vydani konzole vetsinou trva, nez vyjde dostatek kvalitnich her. Ja osobne nemam duvod o novych konzolich uvazovat. A pro pripomenuti, nedavno byla zde na games zminka o tom, ze 80 procent hracu Steamu ma vykonejsi stroje nez jsou konzole nove generace.
  • Jack1947
    Tech "her" je i vic.
  • Okes: cele je to o nVidia ovladacich .. a ty pouzivam od doby co zahodil S3 Trio (dlouho) ..
  • Nevim jak tvoje pc, ale to moje jde pripojit k velky televizi a i do kresla si muzes sednout :) Jaky si to udelas... Tohle prece neni zadna novinka.
  • pro me modifikovatelnost a moznost propojovat hw ruznych vyrobcu = moznost volby, ze si vyberu apple nebo sony a k tomu neni kompatibilni nic? to neni volba, to je nesvoboda
  • Pravda, žádný exkluzivity. Total War, Warhammer 40k Dawn of war, X série..... oh wait -.-
  • Aha takže chceš vzít lidem možnost volby?
  • tvl, tyhle pohadky nezeru od doby, kdy jsem na crt poznal pouhym okem rozdil mezi 60hz a 100hz, prestoze mi vsichni chytraci rikali, ze od 30 vejs to nemuzu vnimat *5*

    (coz ve vysledku je to samy jako ty s tema tvyma 30fps, se ty hry pak skoro plizej, 60 je na akcni hry temer minimum)

    ja to rikam spis naopak, k cemu ti jsou efekty, kdyz to pak v tom srumci ani nemuzes vnimat (vetsina detailu je dobrych tak akorat na prvni pohled, prvni wow effect a pak uz je mi to nekde)
  • tak to je zaujimava uvaha toto, pretoze pokial viem, tak s vacsim vykonom uz dnes prichadaju aj nizsie TPD, to co pred tromi rokmi zralo trebars 70W, tak dnes to zerie asi tak 3x vykonnejsi kus hardware
  • prehlidnu tvoji evidentni snahu o marnostrolling...

    protoze konzole nezvladne vic nez pc (nebo-li pc zvladne vsechno, co konzole a jeste neco navic, tudiz si k tomu pripojis napriklad gamepad, jak uz ti tu mezitim napovedeli)

    nezvladne jen to, co umele zamezi svyma tlustyma prstama loupeznici ze sony/ms
  • Tucnakovi je jedno jestli x86 nebo cell, neni to nic jineho. PS3 je inadale bluray prehravacem.

    Opravdu si to predstavujes moc jednoduse. Sony pouziva hw ochranu a tu neni snadne prolomit a s architekturou CPU to nema zadnou souvislost, na te nezalezi.
  • Risen 2 je super, taky Sacred stare RPG, ted jsem to zase začal hrát po několika letech je to pořád pecka
  • Ono to bude splacany porad stejne ... jen to bude stat min prachu. Proste nebudes muset resit kompilaci pro nejakou obskurtni architekturu ... nebudes muset resi extraburt spravu pameti ... nebudes muset resit specialni pristup k HW ... a hlavne ... nebudes muset neustale na PC neco kompilovat a vedle na konzoli to testovat.

    To vsechno ale stejne nezachrani blbe napsanou hru.
  • 60fps ti udelam vpohode ... omezis pocet polygonu, vypnes AA ... a v nejhorsim udelas upscale. Jen nevim, nac ti bude 60FPS ... to fakt nevim ... kdyz to defakto zadna televize neumi zobrazit. Vubec totiz nejde o obnovovani obrazu ty TV (tam zvladne i o dost vic) ale to, co si veme na vstupu. Vetsina TV pocita se vstupem do 30FPS (a taky to bohate staci, absolutne na vsechno, nemuzes z principu vnimat rozdil, pokud to tech 30 bude mit stabilne a furt).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit