Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pes ve skafandru bude? :-)
    • Jj rusáci zavolaj Lajku, ta tam pořád nekdě lítá.
  • Nemastný, nezáživný, přepálený, přeakčněný, srandovní, sentimentálně vtírající, patriotický, duševně neobohacující, divný, obočí zvedající, nerealisticky realistický, vesmírný, graficky zázrakový, Treyarchu nohy líbajíci a filozoficky zamýšlející nesmysl - ale stejně předobjednávku neruším. Tohle prostě nejde nepodpořit. Těším se...
  • fascinujici jak v dnesnich hrach/filmech je zase novodobej agresor stary dobry rusko . Ne ze bych ho obhajoval ale treba o Cinu se nikdo ani zlehka neotre. Holt prachy sou prachy a autocenzura jede na plny obratky
    • Tímto Amíci jenom dokazujou, že mají ze starého dobrého Ruska lufta. *1* A to je dobře. *14*
  • Ronox
    Doteď jsem byl vůči CoD neutrální. Pár dílů jsem si užil a teda v tomhle traileru to vypadá ještě hůř než v tom oznamováku + tam jsou jak pěst na oko dodělaný efekty v postpru mimo teda cgi vsuvky rakety atd. EA s Dice to podle mě v BFku pochopili. Chtějí vyprávět ikdyž klišovitý, ale wannabe emotivní příběhy a k tomu potřebujou co nejrealističtější zpracování, aby když už ne přepálený Bayovský scény, tak ta grafika posadila člověka na zadek. Tohle je už, ale vtip snad ne? Ten kaňon, kterým projíždí ten vlak je asi největší. Ale čeho je mi nejvíc líto, že IW určitě zabijou toho psa jen to, aby hráč měl motivaci pomsty na konci. CoD 1/UO, 2, MW a s přimhouřenýma očima i zbytek MW série nebyly vysloveně špatný hry. MW mě bavilo co se týká postav hlavně, ale ty přepaly už tam byly místama šílený. To je vážně tak těžký si udělat engine? Nebo licencovat? Jak líp by to vypadalo na CryEnginu. Tam by ty jejich spektakulární scény aspoň byly fakt epický, ale tady výbuchy složený z 2D spritů, naklíčovaný jiskry a zmuchlaný textury oblečení. Začínám trochu víc fandit i tak hloupému Battlefieldu (zmáčkni E uřízni nohu), ale to aspoň vypadá k světu. Activision vidí tu svou AAA produkci jen v tom, že AAA prachy je stojí Eminem, scénárista a skladatel. Víc AAA hodnot tam už nevidím.
    • No vidíš, a pak, si představ, že existují lidi, kterým je nějaká grafika u zadnice, a hru si kupují kvůli mulťáku. To je, co?
      • Ronox
        Já vím o takových lidech a dokonce mezi ně patřím, ale mě u nich neskutečně s*rou ty kecy jak všechny oblbujou. Inovujem multiplayer .. dyť je to jak přes kopírák už od MW1 a jen přidaj nějakej ten gadget a nebo streak. Pak se bijou do prsou jak je to novej engine a následně přiznaj, že tak novej vlastně není. Nehledě na obří výsměch s tou inteligencí ryb. Prostě mě u nich štve ta jejich nafoukanost a jak lžou. Chápu ´Merickej trh a jejich hlavní cílovku, ale tak sakra nebudu tvrdit něco co cpt. Obvious okamžitě vyvrátí. Ať řeknou je tu další bouchající CoD, s mírně vylepšenou grafikou, novýma mapama a pár animacema. Blizzard taky recykluje WoW od wotlku a nemá takhle nabubřelý kecy.
      • Muzes mi vysvetlit, proc by si nekdo pri smyslech, mel kazdej rok koupit stejnou hru aby hral stejnej MP?
  • nemam vo zvyku byt vulgarny, ale toto je naj*ebnutejsi prehravac aky som kedy videl, ani len trailer nedokaze prehrat bez nejakeho problemu
  • No kurv. co to je za p.čovinu? Ve vesmíru není vzduch,nejde tam střílet na bázi plynů.
    • Ehm...EVA...to je to zařízení kterým se kosmonauti pohybují ve vesmíru, taky funguje na bázi plynu. Většina trysek je ve vesmíru na bázi plynu, chceš teda tvrdit, že to nemůže fungovat? Zamysli se prosím.
      Větší starosti při přestřelce ve vesmíru by my dělal zpětný ráz.
    • Střílet ve vesmíru jde. Potřebný kyslík se udrží v náboji samotném. Tohle se už několikrát testovalo. Stačí se podívat třeba na odkazy viz níže:
      https://www.youtube.com/watch?v=hUdkIn7C9fA
      http://www.livescience.com/18588-shoot-gun-space.html
      • Rusové dokonce střelbu z upraveného leteckého kanónu ve vesmíru úspěšně vyzkoušeli, na stanici Saljut 3, resp. Almaz.
    • repley
      No nejsem fyzik, ale ten plyn vznikne když se vzniti prach v naboji. Takže by to asi možný bylo ... to je jako ve vodě kde je voda všude okolo ale stejne se tam ten plyn rozptyluje. Ale nevím jestli se nepletu *5*
      • K vystřelení potřebuješ kyslík a kyslík nevznikne výstřelem náboje na bázi střelného prachu. Jednoduše se kyslík drží uvnitř náboje a díky tomu je možný zážeh. *3*
  • Snad první trailler na CoD ve fullHD...zde je vidět, že ten engine není nic revolučního, jen více polygonů...jediné plus pro mě je výpravnost té hry. Toť asi vše.
  • tomocz
    Jo, trailer vypadá hezky... škoda že už asi tak od MW2 nemám nutkání hrát žádný další díly.
  • No ty pic*, ve vesmíru střílej projektilový zbraně (na bázy stlačených plynů) a dokonce se tam šíří zvuk... :-D

    Fakt už nevědí coby, ale alespon se snaží o něco originálního, tak mají malé bezvýznamné plus (škoda že s tím před nimi přišel už "No one live forever")
    • hmm....tak jo, tenhle díl si taky nezahraju, ale trailer jsem vydržel dokoukat do konce. Čoklík co skočí na letící helikoptéru a ještě dokáže vyhodit střelce..."perfektní"

      CoD už dávno překonalo Hollywood
      • zjevna inspirace Bollywoodem :)
        • jinak http://www.youtube.com/watch?v=hUdkIn7C9fA
  • Překvapuje mě jak s klidem dávají do Codka objekty známé již ze stařičké Cod 4.
    • Pravda. Když se v MW3 přiletělo do Hamburgu, tak první na co jsem narazil byl autobus z MW, který se tam nacházel v Afghánistánu. Pak v MW3 mise v Indii, narazil jsem na polorozpadlou budovu, která byla v multiplayerový mapě Pipeline v MW.

      Ale tak co by se dělali s novejma modelama autobusů a budov, když můžou použít ty staré, že. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit