Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    To bude zase dobrej... film *1*
  • Slušně vypatlaná náborová chujovina. I want you for Uncle Sam. Jsem rád, že v tomhle nejedu. Penízky mi šetří třeba HAWKEN.
  • Whoossain
    To jim fakt není blbý dát do tý hry stejný věci, který budou v BF4 a ještě se chlubit v traileru tím, o kolik hůř to oproti konkurenci vypadá (destrukce na letadlový lodi)? Mimochodem - u IW asi hasej kerosinem, že podle nich hasičáky po zásahu vybuchujou jako zápalnej granát. Pokud to tedy neni nějaká fikaná MacGyverovská bomba...
  • call of duty je nejlepsi hra na svete a kdo si misli že ne je uplnej čuraaaaaak
  • MrSanta
    Trailer se mi líbí. Dobré střihy i hudba, pěkně to graduje. Akorát je dobré vypnout mozek a nerozčilovat se nad superpsem *1*.
  • Dobrej trailer, chtel bych hovidet jako film.
  • ďalší call of duty -> budeme strielať na Mesiaci alebo na iných planétách
  • martin.mirejovsky
    To už se teroristi dostali až do vesmíru? Pane bože... *7* Jsem zvědav, kde se bude odehrávat příští CoD. Na Měsíci? *1*
    • Hmmm:
      http://www.csfd.cz/film/247090-iron-sky/
      *1* *1* *1* *1*
  • Kozy
    Amíkům musej téct slzy při tomhle traileru. 'Murica.
    • však si představ že by udělali takovou hru o nás Češích, taky by ti tekly slzy
      • No, Remek bojující ve vesmíru je..zajímavá představa. Než by se vykecal, zničili by svět.
        Rychle Éee Mluvící Éee Kosmonaut
      • Kozy
        Vlastenec nejsem, tak asi ne. Nic proti nim ale tohle je fakt švanda.
        • znáš to, u nich je zcela běžné věšet si před domy americké vlajky, já kdybych zítra vyvěsil z oken české prapory tak si sousedi budou myslet že jsem se zbláznil *1*
          • Tak jsou země, které jsou na svoji národnost hrdí....byl jsem 17. května v Norsku - slaví tam den svobody/osvobození/samostatnosti....všude průvody všeho možného, vlajky, kroje, obleky....ale ta atmosféra....nejlepším zážitkem bylo potkat tři metalo-punkerky s železem přes celej xicht s čírama, ale v krojích a z vesela a bez nucení zpívaly státní hymnu (jo a opilé nebyly - to přišlo potom a nenechal jsem si to ujít)....tohle mi zase u nás v zapšklé ČR chybí....
            • A vsim sis, ze v norsku maji papor na kazdy stodole? Aha, nemaj ... ono je neco jinyho oslavovat statni svatek a neco jinyho si vyvesovat prapor na chliv/pripadne si z nej delat trencle ... a to presne delaj amici.

              V CR to neni zas tak dlouho, co na 1. maje museli vsichni dobrovolne do pruvodu a mavat praporama o 106. Takze se vubec neni co divit, ze na to nema nikdo naladu.
      • jo ale smichy :D
  • residentevilfans
    Misa Bayu mel mokry sen *15*
    • zrovna jsem si říkal, že v IW snad už musí mít příděly kokainu jak Michael Bay *1*
      • residentevilfans
        http://www.youtube.com/watch?v=pFJ62vlZbls *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit