Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    ke hre se vyjadrovat nebudu ale koukal tu nekdo na trailer k filmu gravitace? tech 15sec nebo kolik zaberu ve vesmiru mi prislo jako pres kopirak. neuveritelna nahoda:) pochybuju ze by cod kopirovalo trailer kterej neni tak moc starej. urcite i cod trvalo udelat ten "souboj" ve vesmire nejakej cas
  • Tak to střílení z útočné pušky ve vákuu a bez gravitace je fakt hardcore...ale čemu se divit když si v IW myslejí, že opravdická zbraň má stejný zpětný ráz jak airoftovka (a i ta mávětší zpětný ráz jak zbraně v jejich hrách)
  • h0p3
    k*revsky těžkej pes, když stáhne vrtulník k zemi..
  • grafika *15*
  • On i ten shoz Abramse z letadla je pěkná kokotina. Minimálně tím, že je jen na třech prdi padácích :) Ruské tanky o dost leči shazují na větších padácích a z větší výšky mají i brzdné rakety :)
    CoD je kokotina pro teenagery co to mohou žrát.
    • Shania
      Tanky a jinej tezkej naklad se nevysazují na padacích, ale vyhodí z minimální výšky na rovné ploše na podkladové desce, po které na ranveji sklouzne, padák je tam aby vytahal tank z letadla a zabrzdil ho. přesně tak to je i na tom videu z COD.

      http://www.youtube.com/watch?v=ORp9eJEoMpQ
      • ZvacA
        Téměř přesně. Z traileru je patrný, že kromě padáků chybí zajištění a onen podklad, navíc jsou vysazovány ve vcelku stále solidní výšce (alespoň se tak jeví ze záběru z vlastního pohledu, kdy Abrams opouští plošinu letadla) a fofru a členitém terénu (skála v místě výsadku v posledním momentě záběru). A nebýt těch padáků, tak spíš by člověk řekl, že se jim to z letadel vysypalo.

        Jinak jo, tenhle rychlo-výsadek techniky má reálnou základnu - není to zase taková pytlovina - ale je to tady představený klasicky přeakčněně, chaoticky a nedomyšleně, a navíc s vykládkou hlavních těžkých tanků, takže výsledek je spíš prvně do očí bijíci sranda a pochopitelně taky pro řadu lidí otázka, zda to vůbec možný je. Ale bylo k vidění, že řada těch strojů se tam i záměrně vysekala, takže možná nepůjde jen o suché vyhození M1 na padáčcích a do akce vojáku. Ale jak jsem psal výše, těžko říct, jak ve výsledku má být ta scéna zamýšlená.
    • ZvacA
      No, ono to z videa nevypadalo, že by ten výsadek byl zrovna nějak plánovaně organizovanej. Člověk sice uvidí kontext až z celé scény kampaně, ale zdá se, že na shozech těch tanků se dost improvizovalo, než aby to mělo vypadat jako organizovaný úder za nepřátelský linie pomocí obrněnců, což je samo o sobě samozřejmě dost těžkou a ne moc taktickou záležitostí, ale fikce je fikce. Každopádně, předpokládám něco ve smyslu - prostě CoD scénáře: "Tak si to přilítáváme k údajně našemu cíli při velké protiofensivě, začneme dostávat překvapivou sadu od nepřítele, a ve zmatku to schytá pár letadel, výbuchem se z několika aeroplánů uvolňuje pár tanků a rozesírá se na zemi, přesto je vydán heroický, ale riskantní rozkaz k rychlo výsadku zbylé bojeschopné techniky, která je pro podobené případy zajištěna několika padáky. Což má být asi lepší, než aby to fláklo s letadlem někde za lesíkem." A to, že se jedná zrovna o Abramse, na to se háže prostě bobek.

      Koneckonců, reálný koncept tam je i když je to upravený pro Bay cíle. Ale tak co, hlavně že je sranda - http://youtu.be/ORp9eJEoMpQ?t=47s
    • Máš pravdu to by musel být kuurva padák aby zabrzdil 70 tunový tank *1*
      • To by musel být padák jak vložka od slonice:-)
      • Ronox
        To je přece GHOSTweight! :D
    • Tak ono hlavne pokud chces neco shodit padakem, nesmi to presahnout nejakou hmotnost, protoze pak ti vychazi takova plocha padaku, ze je jaksi neni kam uchytit => Abrams ani nahodou.
      Ale tohle bych jim vycital ze vseho nejmin ... ale to, ze uz par sezon znova a znova prodavaj presne totez, jen lehce premalovany ... lol.
  • Vážně se mě ten trailer snaží přesvědčit, že jestli mám rád svoji zemi, mám obětovat svoje děti....? *13*
    A pak se kdo diví americkým stereotypům..
  • Hm, dobrá to sranda, to video. Mohli ale trochu víc přemýšlet o tom, jak funguje vesmírná fyzika. Když jsem viděl vojáčka střílet ve vesmíru, napadly mě 2 věci.
    1) Jak se asi vznítí kapsle s náloží ve vzduchoprázdnu? (nemá jak hořet)
    2) Ve vesmíru díky nulovému tření funguje zákon akce a reakce exemplárně. Kde je nějaký zpětný ráz? Vždyť při takové palbě musí oni střelci přece odletět do pá. Nevšiml jsem si, že by palba byla nějak kompenzována tryskami na skafandrech. :/
    • Spíš by asi byl problém kolik by toho ta zbraň vydržela v těch teplotách a asi taky s mazivem..
      • Ve vesmíru je trochu složitý se bavit o teplotách, protože vakuum funguje jako výborný tepelný izolant. Asi zůstanu u simulátoru Orbiter. :)
    • ad 0) Žádná "vesmírná fyzika" neexistuje. Fyzika je prostě fyzika, a CoD ji obecně ignoruje.
      ad 1) Bývá tam okysličovadlo.
      ad 2) Cartoon physics?
    • strilet ve vesmiru se da. nedavno to bylo na v nejakem dokumentu kde zkousely strilet ve vzduchoprazdnu .
      nejakej vzduch je primo v naboji
    • Horeni problem neni - stejne jako raketovej motor mas okyslicovadlo. Ovsem strelba by presne stejne i na strelce pusobila - byl by to docela slusnej pohon. Proto vsechny spravny scifi pouzivaj paprskovy zbrane, ktery zadnej zpetnej raz nemaj, pripadne strely s vlastnim pohonem ...
  • Keyz
    Tak sranda byla... *15*
  • Kosmonauti se samopalama? WTF?
    • wtf == COD
  • Nech uz hra bude aka chce, tak to zas tie sv1ne dokazali, to jest trailer splnil svoj ciel a navnadil. Teraz uz len ostat silny a nekupovat, tak ako uz par dielov dozadu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit