Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan
    to jsou zase blitky. když se vám něco nelibí tak to ignorujte nikdo vám to nenutí. pozéři jsou spíš ti co furt nadávají u něčeho kde ani nemusí být tak táhněte
    • Paulcz
      Mlčet, když se mi něco nelíbí není zrovna nejlepší způsob. Jde o kulturu chování, tady je k vidění pěkný psycho.
      • davidBray
        nemusím dechovku, takže když třeba o Velikonocích ji budou hrát na náměstí, je podle tebe nejlepší řešení tam naběhnout a všechno to tam rozkopat? zamysli se na tou tvojí kulturou chování jo :)
      • Tushan
        jenže když ti to necpou násilím až do krku ale je ta volba tak je blbost někam lozit a pak tam řvát kraviny
  • Tady je v diskuzi zase nablito. Hru jsem sice nehrál, ale stačilo kouknout na Metacritic, kde má ta hra průměrné hodnocení 82/100. IGN a PC Gamer dali 9/10. Takže si laskavě odpusťte ty vaše úzkoprsý maloměšťácký kecy směrem k redaktorovi a přiznejte si, že vám něco důležitýho uniká a bohužel nemá asi cenu to vysvětlovat.
    • Taky jem čekal spíše diskuzi nad hrou samou, ale sešlo se tu příliš mnoho pózérů co neradi indie, ale lezou na diskuze o nich, a taky mnoho těch co nemají rádi autora ....
      • Jack1947
        Bral bych to tak ze hlavne tech co hejtuji Autora.
    • a pisou tam, jaka je "znovuhratelnost" a jak dlouho to vydrzeli hrat? chapu to dobre, ze kdyz to bude hrat 10 lidi, porad bude na obrazovce souboj 1vs1 a dalsi nastoupi az nekdo chcipne?
      Jako zahrat si to behem cekani, nez dorazi vsichni z tymu k hrani opravdove hry to mozna bude dobra kravina, ale uchcavat z toho do gati? Vazne?
      • Nevim, ta hra mě nezajímá asi podobně jako tebe, nikdo mě ji ale nenutí hrát a chápu že to může být velká zábava. Prostě jsem chtěl jenom upozornit, že to hodnocení není nějaká přehnaná póza autora a nějakej exces jak tady všichni vykřikujou, ale je dokonce nižší než průměrný ze světa. Teď už můžou vykřikovat akorát tak, že jsou všichni recenzenti na světě úplně mimo alá všichni jsou blázni jenom já jsem letadlo.
        • nejaka poza apod. je mi u zadele. Me zajima hra. Kdyby tam misto toho nic nerikajiciho verdiktu napsal. "Vyborna chutovka na hodinkove zabiti casu, vhodna pro turnaj o panaky apod." tak tomu rozumim. Ale nerikej mi, ze normalni hrac k tomu sedne a bude to hrat denne 3 hodiny v kuse po zbytek roku. Na tohle ta hra neni stavena. Navic single musi byt traparna po par minutach. Leda tak multak pro srandu o nejlepsiho klikace vsech dob. Proste tyhle kraviny jsem hral pred 20 lety a rad bych videl realne fotky blaznu, kteri tuhle hru pilujou skill hodiny a hodiny
      • 8 z 10 je uchcavani z gati? z gati tu uchcavaji jen hateri. prectete si ty dalsi recenze ve svete! lukas hodnotil niz, nez velky weby...
        • nepotrebuju si cist dalsi recenze. beru prumerne hodnoceni 82/100. Osobne nechapu ten retro styl ala 8bit ZX Spektrum v grafice i hratelnosti. Jsme o 30 let dale. To za chvili do her zacnou implementovat i blikani monitoru jako za starych dobrych casu CRT 60Hz a budeme tomu davat automaticky 10/10?
          • GlaDOS
            Ano, některé hry implementují shadery které evokují blikání starých CRT monitorů nebo chromatickou aberaci. Třeba takový horor Routine nebo Alien: Isolation.
          • ano, spravne pises, ze neco nechapes. a pochopil bys treba, kdybys nejakou tu recenzi cetl. protoze se v nich docela jasne vysvetluje, co je na te hre dobre a zabavne.
            • ja neresim recenzenta, ja resim hru. Vyborna party hra, kde souboje trvaji sekundy, takze 10x dele trva priprava na souboj nez hra samotna, to ma byt jako trhak na nejake parbe? Asi neni parba jako parba no a patrim do jine kategorie hracu stejne jako mi pratele.
              Naposledy jsem zkusil "Race the Sun" a jako heh, v dnesni dobe nekoho bavi 10000x projizdet tu samou lokaci a ma to bavit na hodiny a hodiny?
              Obcas si proste rikam, co mi jako unika. Ale cim vice jsem zkusil zdejsich horkych tipu, tim vice mi pripada, ze tomu nerozumim stejne jako jsou pro me sra*ky filmy jako "Stmivani", Hunger games apod. Proste je to urceno pro jinou populaci v pripade tech filmu je to pro deti a mladez, tyhle hry nevim, na koho vlastne miri, ale svoje publikum maji, takze v pohode. jen musim pristupovat hodne s rezervou, kdyz nejake dalsi pic*vine napali vysoce nadprumerne hodnoceni.
            • jo pise to sam "matej". Vyzyva me k tomu, abych si precetl jine recenze, abych vubec mohl pochopit, v cem ta hra vlastne vynika. Protoze z teto recenze se jevi vice, ze byl autor pod vlivem, nez proc vlastne dal hre 8/10
              • Reakce na příspěvek:

                ja to pochopil, ze proste nazor zdejsiho recenzenta (btw proc by mel byt pod vlivem??? nechapu) na tuhle hru neni ve svete nijak extremne vyjimecny, aby se kvuli tomu spustil takovy hystericky povyk... proste ta hra je podle vetsiny hernich webu dobra a ty duvody v tehle recenzi zaznely - chytlavost, tempo, zabava pro partu hracu, stylizace...
            • takze mistni hateri tedy maji pravdu, kdyz Lukase kritizuji, protoze jeho recenze nerika to nejpodstatnejsi a to proc stoji za to tu hru hrat? Protoze ja se to z tehle recenze opravdu vubec nedozvedel a to minutove video reklo 10x tolik. Tak jako tak, ta hra asi nebude na dlouhe hodiny, bude to jednorazovka na par minut.
              • Reakce na příspěvek:

                to tu nekdo psal? ja tu vidim jen krik lidi, kterym se hra nelibi z obrazku. samotna recenze je uplne OK a jasne z ni vyplyva, ze nidhogg je party hra... jsou tam i srovnani s klasikama...
  • MickeyMutant
    Výborně napsaná malá recenze. Normálně bych to nepsal, protože to tak bývá u Lukáše Grygara standardní, ale když už mám příležitost nasr@t kupu blbců, tak si jí přece nenechám ujít.
  • Keen
    Nejde mi na rozum, proč se tady tolik lidí vzrušuje nad tím, že podobné hry dostávají vysoké hodnocení. Nikde v recenzi nezaznělo, že je to lepší bojovka než GoW nebo DMC, ať tedy zůstáváme alespoň v podobném žánru. Takže nechápu, z čeho se cítíte tak ublíženě. Autor hru na rozdíl od vás hrál a usoudil, že se jedná o kvalitní kousek, který si zaslouží takové a takové hodnocení, co na tomhle hodláte zpochybňovat? Vám se hra podle obrázků nelíbí, a to je v pořádku, máte právo na vlastní názor i na to se o něj podělit. Ale to útočení na hru i na autora recenze je zcela mimo mísu.
    • Jack1947
      Presne tak Hra a Autor 2odlisne veci, tady je v hledacku celkova nelibost k Autorovy.

      " Co sakra si odvazi, "recenzovat" a jeste psat INDIE Hram vysoka hodnoceni pch "

      "Kdyz AAA hry maji nizsi nebo jsou nadhodnocene, dle tucnosti zaslane obalky"

      Nova forma Hejtu.
    • ano, presne!!! http://i20.photobucket.com/albums/b235/dark7fire/meme/Some-faith-in-humanity-has-been-restored.jpg
  • Není ten hate na Lukáše tak náhodou kvůli jiným důvodům než recenzi ma Nidhogg??? Že by tu pořád někdo nemohl vydýchat to, že Lukáš dal kdysi 10 Skyrimu a také řekl : ''Dana (Vávru) moc nemusím,, nebojte on určitě Vávra brzo napíše ''100 věcí které jsou na Nidhogg špatně,,
    • je to uplne obycejnej hloupej hate na to, ze nekdo proste neni schopnej pochopit, jak neco, co se mu z obrazku nelibi, muze bejt skvely ...
  • V pátek jdeme s kámošema nakoupit piva a hrát Mashed, ode dneška taky Nidhogg.
    • N7N7
      K takové hře by měli dávat 2 basy piv v ceně. Po 15 pivech se možná začne líbit... *2*
  • když si tu tak pročítám ty komenty, tak se musím opravdu smát, co za blbosti se řeší. Jsou hry, co staví na grafice a hry, co staví na hratelnosti a hry, co umě skloubí oboje a hry co ani jedno. Já si rád zahraju i flashovku, pokud je zábavná a ty luxusní grafikou neoplývají. Oproti tomu si nedovedu představit, že by byl Battlefield v pixel grafice.
  • Jack1947
    Divim se ze, vubec Autor recenze se tady s nekym kdo nema sajna o cem pise dohaduje.

    Odkdy se vlastne hajtuji Autori Recenze a ne hry recenzovane.
    Cekal jsem spise hate, "jezis INDIE sra*ka a zase 8/10. Tiscali games de dole vodou opet"

    ale budiz. Hru jsem nehral ale verim ze to je urcite sranda. Navrat pixelate grafiky ve velkym.
    • Návrat??? Tak to je těžká psychóza a ano jsem doktor.
  • Mart9
    Líbí se mi, jak Lukáš napsal recenzi a od té doby je tady v diskusi online, protože 100% věděl, že si to bude muset obhájit. *4*
    • Taky si to na 100 % obhajil *3*
    • Parádní grilovačka, což *1*
  • kubi-wan
    Asi se nikdy nedožiju toho, abych se tu kouk do ňáký diskuze a nikdo se tu jak jouda nedohadoval o čísle v hodnocení... *7*
    • Přesně tak, ale na druhou stranu nechápu proč se vůbec s těma lidma bavíte. Evidentně jim záleží na čísle u hodnocení. Známej mi řekl, že nechápe proč je na CSFD u jednoho fimů tak nízký/vysoký hodnocení. Nic jsem mu ki tomu neřekl, jen ... "nojono". A myslel jsem si svý. Pokud orpavdu někdo dvá na čísla, tak je chudák. A zvlášť když řeší objektivitu, která neexistuje.

      No a abyste si udělali trochu obrázek o tom, proč třeba indie hry získávají vyšší hodnocení. Až vám bude přes pětadvacet a budete mít něco nahráno, už vás opravdu nebudou bavit genericky vytvořený hry. Vytvoříte si nějakej vkus na základě vlastních zkušeností, osobnosti a přesvědčení. Mám teď chvilku volnýho času, tak jsem přemýšlel, že bych si zahrál nějakou fajn hru. Všechny aaa tituly mě vůbec nebavily. Je to jedno a to samý - vizuálně generický p@rn@ bez špetky originality s naskriptovanými událostmi a qte momenty. Dead Space 3, Tomb Rider atd...atd...Puštěno, zahrána hoďka. Smazáno. Hotline Miami jsem projel dvakrát.
      • kubi-wan
        Hotline Miami je pro mě novodobá klasika. Projel jsem to už ani nevim kolikrát a čas od času si rád střihnu jeden dva levely, abych z toho nevyšel *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit