Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady na Games se vážně slejzá ten největší lidskej odpad českýho internetu. Trochu se stydim za to, že jsem součástí už jen když sem tohle píšu.. teď si vem že sem přijde novej čtenář kterej to tu ještě nezná - Vítej ve stoce..
    • Preed
      Suhlasim,niekedy som sa snazil trollom alebo hlupakom racionalne odpisovat,neskor som apeloval na redakciu nech tie diskusie seriozne moderuje alebo zavedie nejake ignore listy alebo nieco,nestalo sa,teraz uz len zavrem diskusiu a ani sa nepokusam,je to smutne.
    • kubi-wan
      A je otázka jestli jestli je to trollama, nebo prostě jen hloupostí některých lidí... bohužel mi poslední dobou přijde, že spíš tim druhym... *9*
    • Jack1947
      Prosimte , to neplati pokazde nebo podle sebe soudim tebe... obcas se tu da i normalne diskutovat k dany veci. Chceto jen mit dobry tema.
      • Paulcz
        Většinou jsou čisté jen diskuze k tématu, který je velmi okrajový např. přednášky. A i tyto témata byli v minulosti dost zaneřáděný.
  • Off Topic, celkem: K čemu ty plusy a mínusy vůbec jsou? Hlavně když vidím, jak se toho dá zneužít. Ti ubozí budou používat boty a budou si dávat plusy, aby ostatní ubozí bez názoru si nemuseli dělat názor vlastní…
    • A hele, už jsou tady. :)
  • jonatan.hanzlik
    Jo...dobrá recenze na dobrou hru :-)
  • Dobře to tu Lukáš promazal, aneb ať žije demokracie a svoboda slova *7* *11*
    • celoush
      si na soukromém pozemku.... tady platí pravidla daná majitelem.... Chyby by byla, kdyby měl Lukáš tu moc ti mazat příspěvky na tvém blogu... a to se snad děje?
    • To se svobodou nemá nic společného, urážky a příspěvky mimo téma tu nemají co dělat. Schválně, zkus si to někde na veřejném semináři nebo přednášce, vyrazí s tebou dveře.
    • Jack1947
      Prave jestli se nekdo vyziva v urazeni autoru clanku a pripada si jak nejvetsi machr. Ma jen kecy takto opravdu nema s zadnou demokracii ani nicim podobnym souvislost.
    • Paulcz
      jenže svoboda jednoho končí tam kde začíná svoboda druhého.. tohle byla fakt hrůza
  • C-BEAM
    volavka a spol. : prečo čítaš recenzie niekoho koho názory idú úplne mimo teba ? prečo to robíš ? prečo si nenájdeš web s redaktormi ktorí ti budú sedieť ? prečo by sa mal niekto prispôsobovať tebe keď stačí aby si TY išiel o dom ďalej ?
    • Jack1947
      A mohl by si tam naklikat ? Vsadim se ze by by uz byl tak zabanananovany ze uz by do smrti nekam jinam nepachl. *15*
  • Ma to aj online coop? *4*
    • "ať už těch více bude u vás doma nebo si je necháte vyhledat po síti" co si třeba přečíst recenzi?
      • Na konci citace měly být ještě tři tečky. To jen, aby si to někdo nevyložil špatně. Odkazoval jsem na odstavec, kde je otázka víceméně zodpovězena.
        • nechci Buba precenovat, ale podle me to mel byt vtip a nikoli seriozni dotaz *3*
  • smejki
    detroller je supr věc ^_^
  • Skuste si zahrat hru HOARD ta je tez fajna.
  • Lukas Grygar nejlepsi autor na Games.cz. Prvni co jsem od nej cetl byly Deti revoluce tady kdysi a od ty doby pro me nema konkurenci. Mel i slabsi chvile (imho), ale co tady od blbu schytava je neuveritelny. Doslova.
  • kubi-wan
    Zajímalo by mě, kolik z vás, co tu rozjíždíte ty hejterský orgie, by něco z toho řekli samotnýmu autorovi recenze...
    Ani se mi tyhle věci nechce psát, protože to nemá cenu, ale prostě musim. Spousta normálních lidí, co si nepotřebujou zanadávat na hru/recenzi/Lukáše Grygara/web/velikost svýho pinďoura, by si tu docela rádo v klidu zadiskutovalo. Jenže tady je to samej chytrák a očividně špatnym vývinem postiženej mameluk, takže se tu z toho rázem stane žumpa, která spoustu lidí, redaktory webu nevyjímaje, už vážně unavuje. Je to furt to samý: Vyjde recenze -> všichni začnou brečet, že je redakce buď podmáznutá, nebo hrám vůbec nerozumí -> začne se tu nadávat a jistý jedinci ukážou svou "inteligenci" v plný svý kráse -> všichni jsou nakonec otrávený... a takhle je to pořád dokola. A nikoho normálního to prostě už NEBAVÍ!
    • a co te nuti sem porad lezt, kdyz te to nebavi? Hlavne tvuj koment, ktery je presne ve stylu, ktery sam kritizujes to je opravdu parada *1*
      • kubi-wan
        další husička... *2*
        • jiste, ty napises prispevek do dizkuse a kdo diskutuje, tak je potrefena husa. Opravdu vyborna dedukce. Takove trapaky mam nejradsi *1*
          • Jack1947
            Tak ted si hochu mimo misu, napsal jen vlastni nazor na diskuzi.

            Chapu, tedy vlastne nechapu ze nekdo potrebuje posilovat EGO.
          • kubi-wan
            Já tak usoudil podle faktu, že dle tvý připomínky jsi můj příspěvěk vůbec nečet nebo nepochopil. Rozhodně v něm nebylo nic, co bych kritizoval.
            Taky jsem tak usoudil podle tvýho, místní "honorací" zlidovělýho "co te nuti sem porad lezt, kdyz te to nebavi?"
            Nechci tě nijak osočovat, nebo se s tebou hádat. Jen ta hranice rozeznávání kdo je tu ještě normální diskutér a kdo si tu jde obnažovat něco ze sebe, je velmi tenká. A já sám to popravdě už kolikrát nepoznám...
            • kubi-wan
              A jak by to dopadlo, kdybych tu napsal něco o hře? Snesla by se na mě horda diskuzních krkavců, který by mi psali, jakej jsem debil, že si myslim tohle a tamto, nebo by mě umínuskovali k chcípnutí... to pro mě neni diskuze.
              Svym příspěvkem nikoho nenapadám (a ti, co se tak cítí, ať si to přeberou po svym). Jen jsem měl zkrátka úplně obyčejnou potřebu napsat, co si myslim o zdejších diskuzích. Možná nechat některý jedince zamyslet se nad sebou.
              Nepíšu tady přece věci typu "PC vs KONZOLE" atp., jen mám názor. Takže ne, opravdu se necejtim jako někdo, kdo tu rozpoutává flame. Od toho jsou tu jiní.
            • Misto abys napsal neco o hre, tak sam sve prispevky smerujes do nesmyslneho flamu. Ze to delaji ostatni te nebavi, ale ty sam jsi neco vic?
    • kubi-wan
      A díky za mínuska, takhle aspoň vim, kolik vás, potrefenejch hus, je *1*
      • Kolik z vás? Ty jsi naivní. Podívej se kolik lidí má mínusy v tak krátký době to je jasnej hlasovací bot(a ten kdo má nejvíc plusů je nejpravděpodobnější kandidát na jeho uživatele, ehm ehm volavkaehmehm všiml sis, jak za poslední dobu má veskoslav smršť mínusů i za normální názory?), akorát by mě zajímalo jak to funguje protože přes proxynu to nejde (odkzkoušeno)
      • Raděj ať mínuskujou, hlavně ať už neblijou další "argumenty" ...
        • Jack1947
          Minusy jsou prijemejsi, jen si poridit clickbota a minusovat ve velkym mmm lahoda. *15* Diky za minusokopúluskovy system kde bysme bez nej byli. *15*
      • Jack1947
        Hlavne ze si naklikaji, + tem vlezdoprdelkum a + tem jedinym skutecnym hrdinum ( co bojuji skrze internetove diskuze za rovnopravnost nazoru ti co maji jen ten jedinny nazor svuj.)

        Diky za ne, pane boze aspon ten svet je poradne zkazeny. *3*

        Skoda ze si nejde "naklikat" v realu co, kdybyto slo to by bylo fajne ale bohuzel tak aspon ten internet. *4* Stejne to zas Naklikavajici PUNISHER pres rano srovna do late! *5*
      • To je fakt neskutečný :D to už je jak Novinky.cz. Jestli to teda nedělá jeden nějakým způsobem postiženej člověk.
    • Jack1947
      Reklo, mozna by se jeste nesbirali ze zeme s vypadlimi zuby. Nevim tezko rict. Ovsem by top byla legrace

      " Znamy Autor Hernich Recenzi si to v tvari v tvar , vyrovnal s provokujicim impotentem z internetove diskuze". *15*

      Jop, presne tak ze nereklo. Jesteze mame ty internety ze ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit