Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napíšu to už asi po dvacátý - jakkoliv může bejt tohle supr, tak já bych rád něco krapet jinýho - ideálně vzít engine a interiéry Shiftu a kolem toho postavit Hot Pursuit hru. To ale v EA asi nikdy nikoho netrkne. Já bych prostě chtěl honičky s poldama, ale v realistickém stylu s incar pohledem, kua.
    • Ano, honičky s poldama v realistickém stylu.. Myslíš něco na způsob jednoho náhodného nárazu a konec hry? :) Nějak mi přibliž, jak by sis představoval to realisticky ztvárnit.
      • Jak napsal Mr. X, plus samozřejmě přidat pohled z auta.
        Když píšu realisticky, tak tím nemyslím přímo live for speed nebo rfactor, ale prostě né šílenou arkádu se vznášedly aka burnout nebo tohle HP....
      • nic nemuseli delat, nechat grafiku, auta, atd jak maji, jenom vzit jizdni model ze staricke NFS 5 !
        • Ano, s tím bych souhlasil. I přes to by to mělo do reality moc daleko. Spíš narážím na to, že spousta lidí tady v té hře hledá něco, co tam vůbec nemělo být.. *5*
  • Jo a tam muis byt veduci produkcie asi na tripe, pripadne fetovat nejake korenie, pretoze po 10x dodrbat styl a vyzor ciest, ktore nemaju nic s realitou. Tak prepacte ale ked chcem hrat Wipeout, tak hram wipeout, ked chcem hrat auta , urcite nehram NFS. To uz starucky Viper racing bol 10x realnejsi ako toto.

    Ospravedlnujem sa ale ako nostalgikovi co mozno na xvilu uveril ze tvorcovia Burnoutu vzkriesia NFS mi je luto ze som bol znova oklamany.
  • Kym NFS management si bude sediet na guliach a nebude pocuvat to co chcu hrat hraci, tak toto bude vzdy len a len arkadovy mainstream pre deticky a ich konzole a nikdy nedosiahne na vrchol. Ak chcu dosiahnut vrchol musia stvorit nieco co sa hra 100x lepsie. Zdroje na to maju, bohuzial hlavu ani gule nie. Radsej nam budu klamat kazdy rok o tom ako je tento titul lepsi. 8/10 to dostalo asi len omylom, kedze Split/Second ma serizonejsiu fyziku ako toto a pritom ta hra sa na nic nehra. Su hry a HRY a toto je s prepacenim kktina... (v NFS1 a NFS Porsche mam najazdene mesiace hrania)
  • to je co za recenze ? jak muze nekdo napsat recenzi na zavodni hru aniz by spomenul jizdni model ? mozna proto ze je to slabina cele NFS serie (nepocitaje Porsche, to bylo genialni )
    • presne, chybí mi taky zmínka o jízdním modelu, ktery mi pripada slusne receno divny... Ani arkada ani simulace *8*
      • O tom, ze model vychazi z Burnoutu a je trochu upraven (citlivejsi rucka, zmena reakci vozidla na mokrem povrchu) je v recenzi zminek hned nekolik. Dal to prilis nemelo cenu rozvadet, hlavne proto, ze Burnout privezl pred lety na scenu velmi specificky styl rizeni, ktery snad neminul ani jednoho virtualniho zavodnika. Mozna proto jsem to nepitval nejak nadmerecne.
  • Tak to jsem asi hrál demo jiné hry, protože demo bylo s bídou na 3/10.
    • demo bylo strasne osekane, vsude to psali... *6*
      • Ale nejde o osekání, ale o příšerný pocit z jízdy a z nudných širokých cest.
  • Je tam pohled z kokpitu?
  • Vypada to ze z dobre vypadajici, ale dost repetetivni arkady, by se mohla stat arkada o neco zabavnejsi. Alespon podle recenze. Ma uz nekdo osobni zkusenosti?

    Btw Václav Rybář je tentyz redaktor z Premiere?
    • sleepless
      Ano, je to ten Vasek Rybar z Premiere
      • Supr, jeho recenze jsem vzdy cetl rad :)
    • Na sousednim webu zase pisou, ze je to repetetivni dost, ze vsechny herni mody jsou vlastne stejny. Ale posledni Burnout byl uzasnej, takze novy NFS bude asi taky.
  • Ono to při přibrždění jde do takového auto-driftu (stačí se podívat na kola, která jdou do kontra, aniž byste jim poručili). Trochu to připomíná Outrun, ale nějakou tu "fyziku" přece jen zachovali... je třeba vidět, že zadokolky se trhají mnohem ochotněji než čtyřkolky a jsou méně čitelné na hraně.
    • stejný styl ovládání byl v Burnout Paradise.
  • Hrali jste DEMO? Ja se tesil, ale v demu mne prekvapilo divne chovani aut v zatackach... Zezacatku jsem mel pocit, ze auto ani neudrzim na silnici...

    Jako by po zatoceni auto ještě chvíli zatáčelo a nesrovná se....

    Také průjezd zatáčkami je takový divný, což souvisí s tím zatáčením...

    Nemám prostě takový kontakt s vozidla... Třeba je to o zvyk...

    Jaký máte dojem vy?
    • No ja som mal tiez z dema velmi zly pocit, ked mi prvy krat zacal zavod tak som si to hnal od jedneho zvodila k druhemu.....a to vdaka ako keby opozdeniu na zatacanie, prislo mi to ako keby hra cakala na to nez "vodic" zatoci volantom...a tym sa to stalo pre mna dost nehratelne...Takze aj mna by zaujimalo ako to dopadlo v plnej verzii? Resp ci tu je niekto taky kto hral aj demo aj plnu...
      • Presne, to jedine mne odrazuje od koupe plne verze.... *9*
        • plna verze asi to sami neli horsi auta jsou neovladatelny a kdyz se auto rozhodi pomaha asistent rizeni takze taky k nicemu = nehratelna hra
  • Koukám, že na lokalizaci se asi vyřádili stejní "odborníci", co mají na svědomí první překlad Mass Effect 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit