Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra pro mýho 10letýho bráchu... :) Pro mě bohužel jen další paskvil mixu Undergroundu/Burnoutu/Most wated/Pro Street... Grafika pěkná a šťavnatá.
    Nic co by mě ale přimělo utratit peníze za další zmáčkni NITRO a rozbrakuj tvýho soka na kousky titul..
    Další slza nad opravdovými NFS jako NFS1,2,3,4,5,6............. Kterých už se nikdy nedočkám :)

    Have Fun kids. (Test Drive Unlimited 2 - jasná volba a to jsem na NFS vyrostl..)
    • Co ze si to bere z Undergroundu a Most Wanted? Otevreny mesto? Nebo snad tuning? Ani jedno tam neni. A Pro Street? Ja nevedel, ze Hot Pursuit ma pomalovany zavodaky, okruhy a zavody dragsteru.
      Z Burnoutu je tam jen rychlost a bouracky, no a oboje mely uz ty nase opravdovy NFS 1-6. Tak nevim, proc by to mela byt najednou hra pro deti. Kdyz jsem hraval pred lety ty nase NFS 1-6, bylo mi uz vic jak deset. A bavil jsem se. Tak proc ne ted?
      • Co to má společného? Fiktivní ovládání kdy auto jde do stupidního smyku v zatáčce a chová se to spíše jako whipeout než závnodní auto, to že od NFS 7 si neodpustí do každího dílu přidat NOS i když kdo pamatuje původ Hot Pursit tak ví, že je to o něčem jiném... Nemám nic proti tuning seríím ale srát to do každého dílu je hnus. HRa se pak omezuje jen na stupidní mačkání nitra a dokonce i v animaci vám ukazuje že polapení piráta silnic provedete tak že ho zabijete obřím nárazem od jde 50x přes střechu a už nikdy pirátit nebude páč je mrtvej.... :D
        Tohle nemá nic společného se závody a s pocitem ze závodění na kterém je původní HP postaveno.. tahle hra ma s HP společný jen název.
        Každý mý jiní v kus, chápu. Já mám rád "závodní hry" ať už jsou to arkády nebo simulace. Z poslední doby je mym favoritem v arkadach TDU, kde zadne stupidni nitro neni a hra je o rizeni aut .... zachvilku uz auta v NFS budou jezdit po kolejich a vy budete mackat jen NOS kupredu..... je mi z toho smutno *11*
        • Chapu tvoje rozhorceni z toho "kam se serie NFS ubrala" a jak tak koukam, vlastne se i shodneme. Uz oba Undergroundy (i kdyz to asi byly jinak dobre hry) mi ke znacce NFS nesedely. Nejen kvuli nitru a jizde jako po kolejich (OK, dvojka na tom byla lip) ale hlavne kvuli tuningu a zasazeni mezi poulicni zavodniky. Tohle prece neni NFS. Zase ale doba pokrocila, takze dneska uz je nitro a sileny bouracky asi nutnost. Jinak by to decka na konzolich nebavilo. :/ Ono uz NFS6 bylo postizeny mainstreamem, o dost rychlejsi, akcnejsi a uz i tam polda chytal tim, ze boural. V HP jeste clovek musel auto chytit a zastavit, v HP2 stacilo sestrelit ze silnice. Takze se ani moc nedivim, ze novej HP na tohle navazuje. A jelikoz jsou auta typu Veyron a McLaren zjevne pomaly a nezabavny, museli pridat nitro a turbo, aby nebyla nuda. Smutny, no.
          A souhlas i s TDU, ten je pro mne nastupcem tech pravych NFS. Exkluzivni auta, pekny prostredi a solidni jizdni model. Bez blbin kolem, jako tuning, nitro, sber respektu atd. Bohuzel dvojka uz se taky lehce zkazila, aspon podle bety. Jezdi to nejak arkadoveji a namatlali na to spoustu socialnich prvku. Plus zase hromada bugu, az moc na to, ze hra ma vyjit nekdy na jare.
      • Hra pro deti to byla vzdycky.. Teda nerikam ze kdo to hraje, je automaticky omezenej - takovyhle kydy prenecham antiFallout3 trolikum a podobnym chudakum.
        Chapu ze kdyz je nekdo blazen do aut, tak se mu tohle muze libit. Na rovnici realistictejsi=dospelejsi ale nic moc spatnyho nevidim..
        • Souhlas, taky to nedelim na hry pro deti a pro dospelaky. Ani skatulky arkada/simulace nic neresi, konecne mnohdy to ani neni poznat a nelze urcit. OK, Hot Pursuit je arkada a Porsche melo blizko simulaci, ale simulator to nebyl. Tezko se hledaji hranice a kriteria.
          Spis mi jde o to, ze novy Hot Pursuit je jako stary. Staci si pustit na Youtube videa z NFS 3, NFS 4 a NFS 6. Proboha ty auta tam jezdi priserne! Hral jsem to a dost. Mel jsem to rad. Ale kdyz to vidim zpetne, trochu nechapu. A kdyz si vedle toho pustim gameplay ze zbrusu noveho Hot Pursuit, az tak jine to neni. Jen o neco rychlejsi (je rok 2010) a burnoutovstejsi (delal to Criterion). Proste nejsem z toho v soku a nelomim rukama "co nam to proboha udelali z naseho NFS". ;D
  • hmm, asi mi nezbude než se na to podívat, ale musím přiznat, že spíše jen z důvodu, že bych po letech konečně rád normální tratě, no ideálně teda opravdu jen z A do B, ne okruhy, ale co se dá dělat...

    Všechny ty debilní "města", po kterých se poslední roky jezdí stojí za starou belu...možná Test Drive Unlimited mě v tomhle celkem zaujal, ale NFS nebo Burnout? hrůza... Nicméně jak to tak čtu, tak se obávám, že to bude stejnej odpad, jako ten Burnout, co vyšel na PC, to byla neuvěřitelná hovadina. Nevím, že se závodní hry zhlédnuly v GTA...tam má otevřený svět smysl, ale jinak ne. Závody mají mít pořádý tratě a okruhy, ideálně mix.

    Ano, opravdu rád bych si zajel nové trati ve stylu Normandie, Côte d'Azur nebo Pyrénées...
  • nevidím nároky na HW. Je vizuál na PC daleko dál než na Xku či PS3?.. A na čem to hrál recenzent?
  • vy jste úplně zrušili videorecenze??????v té oslavné zprávě k novému vzhledu jste tvrdili že videorecenze budou taky a teď nějak ticho!!!! *8*
    • sleepless
      Naopak, videorecenze NFS HP se pripravuje..z PC verze dodavam. Vyjde do konce tydne.
  • Nejdem sa vyjadrovat k recenzii, ale videa co som videl gameplay tak sa mi pacili, aj jazdny model bol celkom v poho nevyzeralo to zase ako uplna arkada a dovolim si povedat ze toto nove NFS sa im konecne podarilo. Aspon podla mojho gusta, konecne to ma ako taku destrukciu Efekty sa mi pacia tiez a ak to bude mat split screen pre pc tak to bude super. Po dlhom case hra ktora ma mozno ako tak zabavi. Takze tesim.
  • Zajímalo by mě, kde zdejší autoři některých komentů berou informace, že tohle NFS mělo být REALISTICKÉ.. fakt už mi to hlava nebere. *9*
    • Jsou realistické asi tak jako NFS Shift, který má s realismem spoléčné asi to co kočka s granulema pro psa :)
      Vždyť EA s jejich "realistickými simulátory" (:D:DDD::D:D) chce v budoucnu zašlapat Gran Turismo 5 a Forzu 3 ak pozor :)

      Bohžel jižněkolik let to co vypouští EA pod jménem NEED FOR SPEED se nedá brát vážně...
    • Ty voe nikde. Jen jsem vyjádřil osobní preferenci. Samozřejmě že jsem od CRITERIONu nečekal, že vyplivne realistickou hru, když to nikdy neudělal a pravděpodobně to ani neumí.

      Ale na druhou stranu, první informace co o tomhle HP vyšla byl tweet hlavního criterioňáka, kde tvrdil, že jejich HP je návrat k prvnímu dílu NFS z roku 95 ještě ze 3DO.

      A i ten (!) měl pohled z auta a realističtější model než má tohle.
      • Neber to jako nějaký útok na tebe.. přečetl jsem 3 recenze a 3 diskuze k této hře.. a všude někdo nadával, že je to nerealistické.
        Pohled z auta by určitě nebyl na škodu, ale jinak realističtější model v prvním díle NFS *1* nevím no. Určitě byl dobrý na svojí dobu. Ale o simulaci taky nešlo mluvit.

        Jinak jízdní model může být až příliš arkádový, ale ten koment jsem mířil opravdu jen na ty "děti", které vlastně neví, co od té hry chcou.
  • Už se těším, Burnout Paradise byla pecka, v MP jsem strávil 300 hodin a jediný co mě vadilo tak nereálný auta. Trochu mě naštvali tím demem teda, ale rád jim to odpustím *1*
  • Uz je demo pro PC pokud ne tak nezajem o tuhle hru..jsou to pekny smejdi
  • To ja zase sračkoidní recenze... Ostatně co čekat od odkojence Levelu. "Autoerotika" - to jako že si recenzent při hraní honil nad grafikou? A věta "ačkoliv byste při počítání pixelů asi došli k menším hodnotám než u Gran Turisma" jenom dokazuje, že autor snad ani neví co to pixel je...
    • "Autoerotika", světe div se, souvisí se samotnými auty, ne s grafikou. Je to nadsazený a má to vyjadřovat, že se na scénu vrátily supersporty. Jinak řečeno auta, ze kterejch se nadšenec doslova "udělá". Což se o hodně předchozích dílech NFS říct nedalo *3*
    • Ta recenze mi naopak prijde vynikajici. KOnecne se to tu trosku zlepsilo. Tyhle recenze maji trosku ducha a neni to suche popsani faktu. Takove texty by se totiz mohly klidne generovat pocitacem a nepotreboval bych na to recenzenty.

      Nekdy je trosku premyslet nad nejakou nadsazkou - pocitani pixelu je obrat, ktery jsem uz nekolikrat videl a je to proste nadsazene pojmenovani te cinosti, kde clovek hleda detaily, ale mam pocit, ze s nekym jako vy to asi nema smysl resit.

      Kazdopadne pane autore, ja jsem spokojen.
      • tak kdyz to nekdo hraje v 2560*1600 na 30" monitoru, je jasne ze tech pixelu bude vic :)
  • Na metacritic to má 91% , od IGN 85%. Nechápu proč by tahle závodní arkáda od tvůrců Burnoutu měla být tak špatná jak zde někteří tvrdí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit