Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já nevim jak vám, ale me se to líbí..neni to realistické, ale proč? já chci po práci přijít domu a trochu si zablbnout v nejrychlejších a šťavnatých autech..docela kladně hodnotím i jakýsi kontroverzní catchup..i když se vysekáte, tak nemusíte nutně prohrát a celkově honičky zvyšujou adrenalin a hra za policii je opravdu zábava..toto je prostě hra na odreagování..a tak je i prezentována..stále je dost realistických titulů, takže proč si někdy prostě nezajezdit pro zábavu *3* ještě trocha optimalizace, přidání AA a je to:) nejsem ani dítě, ani casual a stejně me to baví..chvílema je to opravdu autoerotika, když vám prakticky po každém závodě přidají další a ještě vymazlenější auto
  • Tak som si to zahral. Tato hra je UBERfail, povie vam to kazdy kto niekedy hral zavodnu hru zo 'starej skoly'. Ako tomu recenzent mohol dat 8/10 to nepochopim. Bud je recenzent tak trosku mimo zanru a v zivote zavodnu hru nehral alebo len tupo kopruje zahranicne verdikty, aby nebol zly a nevytrcal z davu a s tym aj cely tento server. Velka chyba.
  • tak a pridam jednu reakciu. neviem ci treba volant nejak specialne nastavovat ale skusal som v hre MOMO Racing Force... neviem ci si ti vyvojari robia p**u ale je to absolutne nehratelne. zatacanie funguje asi tak ze 0 alebo 1. Ako na klavesnici. v urcitom bode otocenia to zareaguje ale tak ze toci naplno. Ak sa to nejak da nastavit budem rad za kazdu radu lebo inak ta hra pojde z HDD velmi rychlo prec.
  • Tak sem taky něco napíšu...
    Začnu options - nastaveni grafiky minimální, žádný AA, nic, jen úroveň stínů (+ rozlišení).

    jízdní model mi přijde takový těžkopádný. Poznáte to hlavně, když se snažíte kličkovat mezi autama, jde to tak ňák z "tuha". Jestli to je zápor nebo ne, ať si obrázek udělá každý sám. Na jízdě je znát, jestli jedete offroad (rychlost), nebo za deště (manévrování). Ale to, že kilometrovou zatáčku projedu celou v driftu, mi nepřijde moc košér. Pocit z jízdy je pomalý, cajti jsou nudní, silnice široké, provoz malý... a teď se chci zeptat, kam zmizelo manuální řazení? Jako WTF? Sice jsem nehrál poslední díly série NFS, takže nevm, jestli to zrušili nebo co, ale teď už opravdu stačí jen držet WSAD, ..na podřazení můžete zapomenout..

    On the other hand, na hře se mi líbí "damage mod", do cíle se tak můžete dostat pěkně pokroucení, na jízdní vlastnosti to ale samo nemá vliv. Měnící se den a noc, střídajicí se scenérie (jednou jedete v poušti, potom u pobřeží ...) je přijemná změna, oproti ježdění ve městech..
    • ještě dodám - když už do něčeho prudce narazíte (čelně), spustí se rádoby animace a vy stojíte na místě...animace skončí a vy uháníte dál v 2oo km/h... kde je ňákej rozjezd z nuly, ptám se? Mám takovej pocit, že odjedu pár závodů, a půjde to z HD. Pro mě vyhozené peníze...
      • JJ na jedné straně "we going back to roots" nadruhé straně si neodpustí do hry nacpat features alá Underground/Burnout... Absolutně nechápu proč. Asi dělali nějakou studii ve smyslu "co se dnes libí dětem od 10 do 15 let na hrách od EA a na základě toho dělají hry :D.. Nemám jim to za zlé ale přád dokola je to trošku brainwash.....
  • Jak může hodnocení platit i pro WII? Hráli jste vůbec verzi pro WII? Je to úplně jiná hra než pro PC/X360/PS3!!! Prosím o samostatnou recenzi.
  • Zklamání.
    Začnu grafikou: Krom rozlišení lze nastavit jen kvalita stínů. Žádné AA či AF. Přes ovladače jsem to též nerozchodil. Hra nevypadá zle, ale takový Burnout: Paradise se mi líbil více. Takový míšmaš všeho, a nic dotáhnuté do perfekta. Jediné co je zajímavě ztvárněno, je jízda v noci a za deště. A v tom je další kámen úrazu. Na to jak hra vypadá tak mít za deště 50 FPS bez AA je smutné, do toho mikrosluttery a hra je rázem s těží hratelná. (nvidia GTX 460 OC)

    K ovládání: čekal jsem perfektní akrádu ve stylu burnoutu, ale ejhle, oni se tam snaží narvat reálnější prvky, a ono to "překvapivě" nefunguje. Holt další nečekaný políček. Tratě široké, provoz téměř nulový, policajti nudní, nehorázný catch-up. Auta jedou pocitově strašně pomalu.

    Ve hře je znát mnoho odkazů na pvotní díly, jak už jistými scenériemi, tak výběrem vozů s komentářem sličné slečny.
    _____________________
    -u DiRT2 či F1 2010 jsem se bavil lépe. Škoda, tak snad přístí rok s jiným vývojářským studiem. *7*
  • ZOLLINO: líp bych to neřek.
  • Pozrite si Jamiroquai - Cosmic Girl, potom si pustite NFS1 s Tratou Alpine a autom DIABLO SV a az potom pochopite co je NFS. Potom si pustite tuto arkadu pre deti a zistite, ze to nieco ako Diablo SV s motorom Daewoo Matis.
    • Krásně napsaný :)
  • konecne poradna gamesa! jen doufam ze tam je poradny turbo a driftovani bez toho at ani na nas nelezou koho by to bavilo. nitro a plnej plin a jedu! snad to zas neprehanej se zatackama v ty hre koho bavi zatacet mi reknete nevim teda fakt.. *7* *7* *7*
  • co volant?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit