Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chce to to same co beta, nijak se to neliší.
  • no bn ucet si muzes zalozit pod jakym jmenem chces
  • Shaker
    za predpokladu, ze hrac bude mit vetsi stesti a nebudou mu padat jen samy sedy spodky a fusekle :D vidite to moc ruzove... vetsina z lidi, co tu jasa nad snadnejma prachama si nakonec nevydela ani na lizatko a naopak do toho nasypou dalsi prachy. Ale co, to by se stejne stalo, vime jako to chodi ve wowu, takze Blizz jen chytil prilezitost za pacesy a udelal z toho legalni kseft s nejakou rentou. Podle me docela chytry, otazkou zustava proc ty itemy do toho kupovat?
  • Shaker
    DarkHawk: a rict nekomu, ze by se mel stydet, kdyz mu Diablo nic nerika neni kravina ani trosku vid?
  • Musim uvadet svy jmeno a ostatni udaje kdyz chci diablo hrat? Dvojka nic takoveho nepotrebovala a ted v bete to chtelo nejaky ucet na battle serveru a tyhle udaje pozadovali... nebo to jde normalne jako vzdy - nainstaluje se cd a registrace jen pokud nekdo chce? dik (proti overovani pres net nic nemam, ale psat svy jmeno mi prijde extremne prehnany)
  • Problém je, že před dvěma měsíci byla tahle předobjednávka nastavena na cenu asi o 200kč nižší. Vzhledem k tomu, že se cena rámcově zvýšila, museli upravit i samotné předobjednávky (předobjednal jsi si vlastně "jiný produkt"). Pokud byla tvoje předobjednávka zrušena, určitě ti přišel email a možná taky sms (v mém případě to tak bylo). Rozhodně je to více fér, než kdybys objednal produkt za 1000kč a přišel ti o 25% dražší ;) Předojednávky staré přibližně měsíc (se současnou cenou) už zrušeny nebyly.
  • ja mam u czc, tak uvidime
  • Jinak hru jsem si predobjednal tady na proklamovane alze, hned jak se u nich objevila predobjednavka cirka 2 mesice zpatky a pred par dny jsem zjistil, ze ma predobjednavka byla zrusena z dvodu nedostupnosti zbozi coz je opravdu divne kdyz to predobjednavam 2 mesice pred vydanim hry, nechapu tuhle spolecnost a to neni poprve co me dost zklamali.
  • uz jen 9 hodin :-)
  • diablo koncept povodne priniesla ina firma. blizardu sa to pacilo, firmu kupil a nechal vyvijat D1, 2. A ano pokial viem tak tyto pani z blizardu uz davno odisli. Na YT je o tom taky pekny dokument :) http://www.youtube.com/watch?v=cdBtkZJSmd4
  • Hraci by hlavne mohli mit dostatek inteligence na to pochopit, ze D3 ma vyrazne vic moznosti a je složitější nez D2.

    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3811455085
  • takže dnes naposled opáčko diabla 2 a zítra po práci hezky nakupovat :D:D
  • Co to meni na tom ze pro singl je to vec nepotrebna?
  • Nevsim jsme si, ze by někdo měl vážný problém byt online u Blizzardich her za posledních sedm let.
  • A vis ze muzes nakupovat na rmah i bez toho, aniz bys dotoho vrazil jedine euro a podporoval tak jak říkaš Blizzard:) Staci si nejdriv vybudovat kapital prodejem.
  • No kombinací tam máš hafo..na vysokém levelu. .. je to nějak tak že ..
    máš 7 skupin skillů, v každé je cca 5 různých skillu a každému skillu můžeš přiřadit jednu z cca 6 7 run? A navíc můžeš používaqt jen 7 skillů naráz z quick baru.

    Takže ano odlišnost tam bude, ale né taková, kterou bych nazval vývojem postavy...to je pro mě něco jiného než to jestli budou moje blesky bouchat nebo co já vím, plyvat toxické plyny.
    To už můžou i výměnu zbraně brát jako vývoj postavy.
  • me de spiso to ze takhle melo diablo vypadat graficky namisto techhle omalovanek
  • Zadnej talent tree nikdy nemel moc realnejch moznosti, dokonce ani ten v Riftu. Všechno je to jenom iluze volby.
  • DarkHawk
    Jo je to dobré to samé i Torchlight. Ale Path of Exile nemá tak perfektně vymakanou hratelnost a atmosféru jako Diablo 3. A PoE je stále zatím ve fázi vývoje.
  • Skill tree u kterýho bude trvat několik dní než si rozmyslíš nějakej slušnej build?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit