Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potom by pro to museli sehnat jinej engine ... a to je narocne, lepsi je pouzit to co se osvedcilo a mnohonasobne zaplatilo :)
  • Jinak receno - jsou tam navic i upravene prvky z wowu
  • Shaker
    keylogger... sounds familiar? dnesni vody internetu sou jako 100 let stara zumpa, nikdy nevis, kdy se ti povede neco otevrit a spadnout do s*acek.
  • Shaker
    mam BN ucet a dal sem tam vsechno podle toho jak to je ve skutecnosti... nechci se s nima pak dohadovat, jestli sem to SC2 vazne koupil nebo ne, i kdyz mam krabicovku a v ni klic a ja nevim co jeste... Blizz asi pred rokem nebo dvema zacal pouzivat real ID system, coz v zasade znamena: "Chces spamovat forum, nadavat GM atd atd? Klidne muzes, ale Blizz bude vedet, kdo ses." Na jednu stranu chytry, na druhou stranu se to nekomu nemusi libit, ale stejne jako u EA a her na steamu mas na vyber... nemusis to hrat. Vtipny ale je, ze Blizz/EA/Activision atd atd vi, ze to stejne nakonec udelas, protoze hru si chces zahrat.
  • kdyz mas solidni heslo a nepujcujes loginy kamaradum, tak ti to nikdo nenaboura
  • Shaker
    prd mrtvo, zejtra tu bude hate na Blizz, ze to nejede a ze podcenili napor :)
  • Viz hairy, ja zadnou aukci nechtel a v singlu si muzu delat co chcu.
  • no ale jak to teda resit, prece kvuli tomu, ze si chci par hodin zahrat nebudu davat veskere svoje udaje, to chtelo myslim i adresu? Zadny jiny hry se na jmeno nekupuji ne? To nikomu nevadi?
  • ted me napada v kolik to spustej? bude to o pulnoci naseho casu nebo casu jineho?
  • už za 8hodin a pár minut :)
  • to ne ja tak hrube hral ze sem vymackal tlacitka :)
  • Shaker
    neni dobrej napad, viz o par radku vys...
  • Shaker
    buh s tebou, az ti ho nekdo hackne a vsechny tvoje blizz hry budou jeho a ty budes mit nejak dokazat, ze sou tvoje :)
  • definuj pojem omalovanky
  • Tak to je hodne nefer jednani. Nesetkal jsem se u zadneho obchodu s tim, ze pokud jsem si predobjednal zbozi u ktereho se pak zvedla cena, ze by mi na zaklade tehle skutecnosti objednavku zrusili. Ze by po me chteli vic penez nez na objednavce ani nemluvim. A co jsem koukal na netu, tak zvyseni cen u D3 postihlo snad vsechny dodavatele, ale vsude bylo uvedeno, ze zakaznik plati tolik, kolik hra mela stat v dobe kdy ji predobjednaval.
  • Amylee.Anderson
    Už zítra? Žiš tady bude mrtvo :D
  • Hairy_Ass
    Já bych se bez nějaký aukce klidně obešel...
  • Uaahioeeuuuoooorggghhh chrrrrr jeste par hodin nez mi jebne.
  • Hairy_Ass
    Tak teoreticky si tam můžeš svoje jméno vymyslet jaký chceš, ne?
  • Shaker
    vzhledem k zakomponovani aukce je to vec potrebna, aby se postava ukladala u nich a ne u hrace, kterej by si ji moh editovat a vytriskat z toho prachy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit