Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takhle nejak to melo vypadat
  • No nevim, ale co se tyka d2, tak tam sance na drop super unikatnich veci byla tak mala, ze samotny clovek prakticky nemel sanci ten item dropnout. A kdyz uz jeden, tak treba sestavit cely set nebyla realna nadeje.
  • Ja se nebavim o limitech ktere nastavili nekde v konfiguraku. Technologicky je to MMO, ne moc daleko od enginu wow. Dokonce zacinam byt presvedceny dle pouzitych knihoven a struktury obou her, a hlavne graficke zastaralosti D3 ze je to jeden a ten sami engine.
    Bohuzel jsem moc linej abych udelal dalsi setreni.
  • Jen takový detail, klíče pro digitální distribuci neexistují, je to pravděpodobně klasická krabicová verze, a jen ti nepošlou krabičku. V okamžiku, kdy se ti ale něco posere a Blizz po tobě bude chtít fotku cd klíče, tak jsi .....
  • Aukce je fajn vec, kdyz ti padaj v mmo itemy pro jiny classy atd. a mas postavy "chraneny" pred inv editovanim. Ale v singlu mi to prijde to samy jak zapnout si editor inventare a nahodit si tam item.
  • Ja hral D3 betu a bavilo me, je to zase spicka mezi hack n slash. Ale neni to kvuli tomu ze to je Diablo, byt tomu ta atmosfera hodne nahrava. Je to kvuli tomu protoze ho dobre udelali.
  • napr. aukce
  • ja zkousel betu path of exile i betu d3 a jako fanda akcnich klikacich RPG :D musim rict, ze obe hry sou paradni, ale diablo je proste diablo
  • přesně, každej má jinej vkus - proto mi přijde trapný, když se ptáš, co na tom vidíme... jak ti to asi máme vysvětlit, když ty to nevidíš? jako co se někomu líbí na nějakým obrazu...

    obhajuj se, jak chceš, prostě sis chtěl jen zatrolit.
  • Mozna v te early spolecne s horadrikovou kostkou (jestli si to nepletu) a tim hrncem co varil goldy z itemu cos tam nacpal.

    Pak to ale smazli a ted jsou runy to co glyhy na wow.
  • Kolik z lidi co hypovali D3 protoze je to D3 vyzkouselo betu atd? Vzdyt je to to samy.
  • Ja taky ne, proto se ptam. Pro me dela hru hrou jeji obsah, ne jmeno. Proto u me treba CoD moc neuspel, ani posledni CaC atd. Prijde mi totiz ujety rikat ze D3 bude narez protoze je to diablo, pokud ho delali uplne jini lidi.
  • To vazne bude ultimatni rejzovaci zlata nosnice, aneb zkopirujeme jen virtualni veci a nasledne prodame tem online blbeckum, aby se citili jako kingove v online svete.
  • Me jako vyhoda napada jenom to, ze muzu multiplayerovat se stejnou postavou jako hrat singl. Ale ja singl ani hrat nechci, nebavi me to, budu to cely smazit s partou lidi. Kde je teda ta vyhoda singlu online (pro hrace)?
  • DarkHawk
    Mě Diablo nikdy moc nebavilo, ale dneska jsem narazil na hru, která vypadá víc jako Diablo 3 než Diablo 3 :)
    www.youtube.com/watch?v=DuPwHY ...
    -----------------------------------------------------

    No vida, ty si teprve narazil na video? Byl sem v betatestu Path of Exile.. hra je to dobrá, ale mužu tě uklidnit, protože pro Diablo to není žádný konkurent. Kolik z vás hrálo odzkoušelo si betu Path of Exill ?! Nebo ste mu nacpali jen plusy soudě podle videa a věty Diablo 3 než Diablo 3. *2*
  • v bete byly ,,runy,, ala d3 ale ne d2 runy ;]
  • MMO pro 4 hrace ? No tak teda jo no
  • Takovy lepsi f2p. Chces respec? Ale tenhle build je na crit. Tak pekne grind nebo éčko za kazdej item z aukce.
  • no zalezi...ja pak zalozim HC postavu a ta mi vydrzi asi docela dost dlouho
  • Hairy_Ass
    V betě runy už byly, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší