Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Jj kolega z práce to zjistil před chvílí a je z toho nějakej nervózní.:)
  • jednak predpokladam, ze kdyz je vas vic, tak jsou silnejsi nepratele a tim padem lepsi drop a druhak, soudit potrebu hrat v parte podle prvnich 10lvlu na normal...to se i d2 na players 8 hralo bez problemu single
  • Shaker
    treba start wowka byl prej prvni mesic pekna bolest v zadku...
  • ani ne, ostanou alespon inetligentni lidi, konečne to bud emít nejakou uroven.
  • ta možnost hrát v parte je vlastně fail, když jsem hrál betu tak jsem nemusel vubec nic delat a vsechno udelali spoluhrači, max. ve dvou lidech bych to hrál. když je vas vic tak jste vlasten zbyteční *9*
  • SnakePlisken
    Nikdy jsem při startu jejich nové hry nezaznamenal výrazné problémy. Ty ano? Start WoWka či datadisků... no problem. Start SC2? No problem. Takže nevěřím, že bude i výrazný problém při startu Diabla. No i když... těch pár miliónů lidí snažící se najednou lognout, to by už mohlo zahýbat jejich servery. :D
  • autobusar
    Skor este par hodin a bude ti jbat este viac ako ked si sa narodil
  • SnakePlisken
    Možná bych ti doporučil podívat se na tento obrázek. :D http://chzvideogames.files.wordpress.com/2012/05/video-game-memes-it-better-hurry.png
  • Shaker
    sk: a ted si predstav, ze jednomu z tech 99% procent lidi radis, at si tam klidne da jiny jmeno...
  • Shaker
    clovek by si po tech letech rek, ze uz s tim musi pocitat kazdej a stejne to vzdycky pri launchi pada jak prezraly ovoce... snad jedine bioware s TOR to docela dobre vychytal, tam sem zazil jen prvni dva dny frontu a pak ok, ale jak hra dopadla vime vsichni...
  • SnakePlisken
    Doporučuji uvádět své pravé jméno právě kvůli tomuto případu. Avšak pokud má daný člověk Authenticator, tak je šance na zcizení účtu mizivá a může si tak dovolit uvést i nepravé jméno.
  • Skill tree u ktereho si muzes vybrat kterym smerem se bude tvoje postava rozvijet. D2 jsem hral asi 2 roky a vyzkouset nektere buildy byla zalezitost delsi nez nekolik dnu. Ale o tom ta hra byla, jenom itemhunting mi prijde malo. Vim, ze hlavne z toho bude mit blizzard prachy, ale podridit tomu cely system hry mi prijde nefer.
  • SnakePlisken
    @Ringwraith: Když dávají na net lidi všechny věci o sobě a svých blízkých a nezabezpečí si je (viz Facebook), tak se nemůžeš divit, že si to najde každý ňouma. Pokud nechceš, ať si o tobě někdo zjistí něco na internetu, tak tam ty informace nedávej. Tím si myslím, že jsme se vyjádřil dostatečně k onomu "děsivému" případu.
  • jindra.veliky
    a vzdycky je to stejny *10*
  • posila
    No, nejspis si budes muset par hodin zahrat neco jineho.
  • SnakePlisken
    Já bych to až tak černě neviděl. Blizz už má s tímto zkušenosti. ;)
  • U alzy se není čemu divit. Když pominu špatné zkušenosti s reklamacemi a spol z doslechu, tak už jejich praktikami typu lákání na obří červené ceny bez DPH a reklamami, které mě dokážou svou otravností do ruda vytočit mi sami vzkazují, že bych měl jít o eshop dále.
  • Tez si myslim, to je typicky problem onlineovek a D3 je bohuzel singleplayer onlineovka. Navic pro ne je podstatny US trh, tam se zameri aby vsechno fungovalo. Nejaka vychodni evropa jim muze byt ukradena.
  • Ringwraith
    Pamatuju si, že když to poprvé představili, tak kolem toho byl shitstorm.

    Jako velmi pádný argument proti tomu jsem viděl, jak někdo vybral náhodné jméno z credits WoWu a pomocí jména vygooglil adresu, kam chodí jeho děti do školy atd. Bylo to až děsivé.

    Pak už jsem to ale nějak nesledoval... takže ten Real ID systém je implementovaný?
  • paranoia...sounds familiar ? Lidi si za hacknute ucty muzou v 99% sami a to prevazne diky dementnim heslum, svym radoby kamaradum, e-mailum, kde je napsano klikni na me a tve postave ve hre pribude 10000000 goldu a podobnemu chovani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit