Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nene, to nemyslíte vážně. Tak jasně, píšete ty články kvůli prokliku z reklam (peníze až na prvním místě), ale reklama se dá blokovat a starý klávesnice stojej za velký hnědý... *15*
    Patřej do historie a tam taky zůstanou!!!
  • Jack1947
    No jistě ale hlavně jde o cenovou dostupnost... a taky aby se s tím dali hrát hry.
  • mx0r
    Uz par rokov pouzivam Das Keyboard S Pro a neviem si vynachvalit, idealna klavesnica na programovanie a ine dlhe pisanie.
    • O Dasce jsem taky uvažoval, ale ty jejich Blue/Brown spínače byly na můj vkus kapku příliš hlučný a měkký. Nakonec jsem si za docela těžký peníze koupil dvě (domů a do práce)
  • Klavesnicu zo systemu PS2 som mal doma viac ako 10 rokov. Uzastna klavesnica, sice klikala ako besna a dali sa s nou zabijat klince. Nemala klaves win, co na tu dobu bola velika vyhoda....
    A ta hmatova odozva... Proste pani klavesnica...
  • DekkerDave
    Na mechanikách jsem taky vyrůstal. Tehdy jsem je nějak moc neřešil, dokud se mi pod ruce nedostaly první gumy. Taky bych si klidně takovou nějakou Čínu koupil, ale snad každá má US layout, což mě vadí. Vlastně US je i hodně klávesnic i od známých značek. Takže nakonec mám Cherry MX-Board 3.0 s Red spínačema, je to sice naprosto obyčejná klávesnice s trocha nižším profilem tlačítek, ale vydržela už daleko víc domácího násilí, než průměrná manželka. Jen to chce trochu zvyk, hlavně na ty Red spínače.
  • To určitě *1*
    Nenavídím je a to sem na nich vyrůstal! Zlatá nízká "notebooková".
  • pár měsíců zpátky jsem zrovna vyhazoval tuto krásnou archivní kuličkovou myšku, cca rok 1993, trhalo mi to srdce, ale to by se člověk v těch věcech jinak utopil

    https://s9.postimg.org/e13g0g767/14241487_10210568219551932_1861314938959078251_o.jpg
  • KrPa
    Patenty, licence a právníci jsou brzdou vývoje a pokroku, nic nového.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit