Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chicony ku-2971, uz ji mam asi 15 let, jako nova, neznicitelna

    a kdyby prisla 3. svetova valka a (nebo) dosly zasoby jidla, tak jen vysypu drobky a prekoname spolu i to *1*
    • stala asi 120 korun a co jsem vsechno do ni nechtene nalil ani nebudu vypisovat

      vzhledem k vyparovani kapalin je to z hlediska preziti apokalypsy bohuzel nepodstatna informace
      • Já mám Razer Lycosa a oněhdá mě do ní na lance kámoš nalil pivo a jelikož se začaly lepit klávesy tak jsem ji musel vyčistit a všechny zásoby tak vzaly za své.
        Takže bych od tebe rád koupil zásoby co máš pod klávesama WSAD.
  • MalyZeli
    Ja mam mechanickou herni klavesnici, stala kolem 1800, a uz si nedokazu predstavit byt bez ni. Pekne hlinikova zakladna, bytelna, krasny podsviceni, silikonovy herni tlacitka s odezvou 0.2ms, mezernik vystuzenej sroubkama, ta kdyz mi spadne tak spis probori podlahu a skonci u souseda nez by se znicila :D, pekne vystouply tlacitka, takze kdyz si jako spravny prase do ni nasypu nechtene balik chipsu, staci oklepat. Uz nikdy bych nesel zpet k membranove, ani kdyby mi za to zaplatili.
    • Nabízím 200 miliónů.
  • zaty
    Již 12 let jsem věrný MS Comfort Curve Keyboard 2000 (né tu zmršenou novou verzi). Podařilo se mi v OEM balení koupit do zásoby 10 kusů po 200 Kč za kus a zatím umřela jen jedna, takže to mám asi na doživotí :)
    • Uzasna klavesnica, cca od 2004 roku som znicil len dve a posledny kus mam na stole :(
      Bojim sa toho ked odide, co potom... :D
      • pak napíšeš Zatymu
        • Citiv kostiach ze za 200 Kč ju nepreda *5*
  • Přečetl jsem si celý článek a možná se pletu, ale autor zapomněl ještě na jeden typ klávesnice á la piáno. :-)
    Tam se mačkaly klávesy jako klávesy na piáně.
    Už ani nevím, který výrobce s tím přišel, ale prý to mělo být lepší a ergonomičtější pro prsty a pro stisk.
    Možná to vyráběla Chiconny nebo někdo jiný.
  • Jack1947
    No jistě ale hlavně jde o cenovou dostupnost... a taky aby se s tím dali hrát hry.
  • Borci hrají na upraveném psacím stroji. To je mechanika.
  • Mám stále Microsoft Sidewinder X6 a super. Mechanické klávesnice nechci protože hlučí. Nebo si tam musím dát "tiché" spínače a pak mě vadí ta výška kláves, do toho jsou drahé na to, co přináší navíc.
    • Paulcz
      Obávám se, že poslední dobrej Sidewinder byl X4. Každopádně se zdá, že MS zabil tuto řadu úplně.
      • Taky mi tu už několik let leží na stole, škoda, že jsem nekoupil alespoň jednu další do forty. Každopádně je to nezničitelná klávesnice.
    • Taky tě nikdo nenutí si to kupovat. *11*
  • Az mi nekdo nabidne mechanickou klavesnici na urovni Logitech Wave keyboard, tak velice rad koupim. Tzn. aby vydrzela alespon 9 let, mela prijemnou mekou operku na ruce a byla zahnuta abych si nemusel kirivt ruku v zapesti.
  • KrPa
    Patenty, licence a právníci jsou brzdou vývoje a pokroku, nic nového.
  • pár měsíců zpátky jsem zrovna vyhazoval tuto krásnou archivní kuličkovou myšku, cca rok 1993, trhalo mi to srdce, ale to by se člověk v těch věcech jinak utopil

    https://s9.postimg.org/e13g0g767/14241487_10210568219551932_1861314938959078251_o.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit