Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám stále Microsoft Sidewinder X6 a super. Mechanické klávesnice nechci protože hlučí. Nebo si tam musím dát "tiché" spínače a pak mě vadí ta výška kláves, do toho jsou drahé na to, co přináší navíc.
    • Paulcz
      Obávám se, že poslední dobrej Sidewinder byl X4. Každopádně se zdá, že MS zabil tuto řadu úplně.
      • Taky mi tu už několik let leží na stole, škoda, že jsem nekoupil alespoň jednu další do forty. Každopádně je to nezničitelná klávesnice.
    • Taky tě nikdo nenutí si to kupovat. *11*
  • MalyZeli
    Ja mam mechanickou herni klavesnici, stala kolem 1800, a uz si nedokazu predstavit byt bez ni. Pekne hlinikova zakladna, bytelna, krasny podsviceni, silikonovy herni tlacitka s odezvou 0.2ms, mezernik vystuzenej sroubkama, ta kdyz mi spadne tak spis probori podlahu a skonci u souseda nez by se znicila :D, pekne vystouply tlacitka, takze kdyz si jako spravny prase do ni nasypu nechtene balik chipsu, staci oklepat. Uz nikdy bych nesel zpet k membranove, ani kdyby mi za to zaplatili.
    • Nabízím 200 miliónů.
  • Klobasor
    Ja mam dvacet let tuhle low cost vec a odparil jsem na ni tisice hodin bez jedineho problemu. :)
    http://i.imgur.com/XEHhkxN.jpg

    Jedine co mi ted chybi na ni je podsviceni, ktere se zaclo delat.
    Nevite o nejake sikovne klavesnici, ktera ma regulovatelne bile podsviceni? Zatim jsem videl jen RGB a to je pro mne rusive....
    • Jak je zazloutla... hele jestli cekas az umre abys ji vymenil tak se mozna nedockas :D
      Jinak je super... takovej "rat style" terminologii atomobylismu *1*
    • Kromě eboly jsem tam na fotce objevil snad všechny známé kmeny virů. *1*
    • Ja klavesnice vetsinou nevymenuju kdyz jsou rozbity ale kdyz jsou uz fakt hnusny ze se na ne stitim sahnout. Tuhle bych uz asi vymenil davno.
    • Ta průhledná bílá věc co pokrýva caps lock a tab je doufám lepidlo *1*
      • Klobasor
        To je vosk :D Nekolikrat mi na to spadl svicen
        • nightborne
          Koukám, že si na hraní děláš správnou atmosféru *1*
          • A jak bys chtel jinak hrat dungeony? :D
  • Rejsek
    Mám už 11 let furt jednu a tu samou multifunkční klávesnici Trust z Kauflandu, za 4 kila. Už ani nevím, kolikrát jsem do ní za ta léta nasraně třískl pěstí, když se mi ve hře něco podesáte nepovedlo. Pořád funguje skvěle a bez problémů a pořád je skoro jak nová, s minimálním opotřebením. Jediné co trošku zlobí, je mezerník, ale ne tak, že by to bránilo pohodlnému hraní.
    • Tak já mám pořád někde uklizenou klávesnici, kterou jsem dostal se svým prvním PC od AutoContu. Letos už jí je dvacet a pořád funguje bezvadně, i když je žlutá jak žloutenka. Má dokonce DIN konektor, což je pětipinový kulatý konektor, který se dříve používal i u audiotechniky. *3* AutoCont si tehdy nechával klábosnice vyrábět u KeyTronic a je to znát. Nicméně už ji pár let nepoužívám, neb jsem si pořídil mechanickou klávesnici, na který se píše příjemněji.
    • Jack1947
      Ty jo a to jsem si bláhově myslel že s tou svojí skoro 10 letou jsem na tom blbě *2*
  • Az mi nekdo nabidne mechanickou klavesnici na urovni Logitech Wave keyboard, tak velice rad koupim. Tzn. aby vydrzela alespon 9 let, mela prijemnou mekou operku na ruce a byla zahnuta abych si nemusel kirivt ruku v zapesti.
  • tieto nové mechanické klávesnice sú drahé a dôvodiť tým, že taká klávesnica dlho nevydrží, iba pár rokov? NO A?? Ja predsa chcem meniť klávesnicu každých pár rokov, aby som mal novú, modernú, opäť 100% čistú klávesnicu. A to prosím pekne viem strojopis a moje dosiahnuté maximum úderov za minútu bolo 460! A to každý večer hrávam navyše hry všetkých typov...
    • Jo, to ze je neco kram je vlastne vyhoda. *15*
  • Rika se tomu pozerstvi a da se na tom paradne vydelat.
  • Článek hezký ale jen bych si dovolil podotknout, že "Hráči" používali mechanickou klávesnici vždy patent nepatent. Neznám nikoho s membránou *1* .
    • Nenech se vysmát, používám od roku 2005 membránovou klávesnici Logitech G15 a funguje perfektně do teď, a dokud prostě bude fungovat nemám důvod kupovat novou. Navíc nevím, zda mi mechanická klávesnice dopomůže k "lepšímu hraní"...
      • Mám to obdobné.Mám první G15 a funguje do dnes...A vypadá pořád dobře:) Navíc G klávesy a displaj je návykovost sama:)
        Bohužel,Logitech se rozhodl že ,,herní,, je mechanická nudná skoro kancelářská bez tlačítek navíc...
        Měl jsem půjčenou G810.Podsvětlení super,ale že bych musel mít mechaniku...Né díky.
        Až odejde G15,netuším co koupím...
        • Jack1947
          Hehe tak nejsem sám kdo má tu první G15 to jsem rád *4*
          • Co? Zahledl jsem tady napis Klub G15? *1* Uz je nas dost, co sepsat petici za novou variantu a kdyz to nezabere tak zacit masivni letakovou kampan *1* , imho display at si nechaj, a) se to da nahradit mobilem a b) to stejne malo kdo podporoval bohuzel (i kdyz se da sehnat furt dost zajimavych apletu ktere, ale bohuzel uz pod Win10 casto neslapou). Ale tech 3x15 programovatelnych klaves az mi jednou umre ta moje (a LEDkovy tik za studena pod numerickym blokem dokaze vyhruzne naznacovat) tak to bude bolet. :(
            No ale porad se daj na amazonu atp. nektere tyhle historicke kousky koupit... ovsem za ceny ktere jsou obcas vyssi nez tehdy.

            Jinak teda souhlas, jak nedam na svoji Logitech vyzbroj dopustit tak mne jejich cenova politika posledni dobou dost pije krev. G29 za 8k ...bez radici paky, ta je za dvojku (jo sem starej, ale fofrklacek padlem nenahradis) ... X56 oproti x52 taky dvojnasobek a herni klavesnice jsou pri cenach 2-3k smutnym reziduem toho co bejvala treba prave G15 pri stejny cene (a ani ty drazsi mne nezaujaly). Ostatne i mys se side scrollem aby clovek pohledal... nejak sli do haje :-/
            • Jack1947
              Proč gamepady? vždyt jsou to jenom kopije těch originálních X/PS - ale tak proti gustu nic nemám samozřejmě.

              Myši tky proto chci myš od Logitech. To mu se řiká věrnost značce a ostatní mě tolik neoslovily.
            • No ono majitelů obou verzí G15 je pořád dost.Konec konců G510 je vlastně jenom upravená G15...Dá se sehnat nová za rozumný peníz :)
              Co se týče náhrady displeje mobilem.Ta mobilní aplikace nic neumí a nepodporuje aplikace od komunity.Navíc držák na mobil má jenom G410 a 910.A G410 se doprodává a G910 má divně tvarované klávesy :)
              Logitech má pořád super myši a klávesnice nejsou špatné, jenom se jako ostatní zaměřil na modní mechaniku.I když třeba taková G213 vyskoušená v obchodě taky nevypadá špatně a je to více méně membrána...
              Ono se nesmí také zapomínat kde byl $ v době prodeje G15 :) Proto asi ty ceny :)
              Já osobně marně čekám zda Logitech někdy uvede nové Gamepady,a vypádá to že asi nikdy.Současná řada jejich gamepadů je poněkuď letitá...
            • Jack1947
              Taky se mi to nelíbí a bral bych klidně "novou" G15 možná i proto že jsem nikdy jinou neměl.

              Parádní klávesa a na ledce si čtu třeba zprávy né ale i hry to podporují... třeba je dobré sledovat teplotu. Při hraní i po. Fakt bych chtěl i ledku byli bez ní ale jak jednou jsem měl/mám už bych chtěl zase.
          • test
          • Jasně že nejsi sám..
            Na foru Logitech je každou chvilku dotaz kdy konečně Logitech udělá nějakého nástupce...
            V okolí mám jednu G15 v2,jednu G19 která ale zlobí a jednu G510 u které je jedná výhoda volba barev podsvícení,jinak je provedením asi horší než G15.
            Měsíc jsem měl půjčenou G810.A jak jsem psal.Možnost podsvítit každou klávesu jinak je bomba,ale to je zhruba vše...Cvakání my lezlo neskutečně na nervy :) Ona G810 má alepoň základní multimediální prvky ovládání,ale novější od Logitechu nemají ani to...Nechápu *16* Vydávají ,,herní,, klávesnice která je rozložením obyčejná kancelářská za 200Kč.Viz.poslední G413...
            Navíc na G klávesách má i ve Windows namapované zkratky a displej je taky fajn.
            Prostě to vypadá že počkám až modní bublina mechanických klávesnic odezní a vrátí se opravdové herní :)
            • Jack1947
              Ok, mě spíše vadí cena u toho "novějšího" modelu a taky to že se moc neprodává CZ layoiut. Je to parádní klávesnice společně s myší G9. Jediné co mi může vadit, že se občas sekne pohxb přes wsad ( spíše d) nic hrozného a počítám že je i dost odolná... ten display to byl hlavní důvod koupě ( krom oslavných recenzí)

              Je to něco jako Genius repra 6000, ty dokonce i zvyšily cenu ( poptávka a novější verze není)
  • Přečetl jsem si celý článek a možná se pletu, ale autor zapomněl ještě na jeden typ klávesnice á la piáno. :-)
    Tam se mačkaly klávesy jako klávesy na piáně.
    Už ani nevím, který výrobce s tím přišel, ale prý to mělo být lepší a ergonomičtější pro prsty a pro stisk.
    Možná to vyráběla Chiconny nebo někdo jiný.
  • Super clanok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit