Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A všichni hráči, ať už máte jakýkoli názor, vzkazuji Vám, že nejste povinni dotovat tunu věčně nenažraných distributorů, kterým když nejdou kšefty a taktiky, které nutí zákazníkům, tak okamžitě začnou obviňovat a svalovat vinu na okolí.

    Kupujte, když si jste jistí kvalitou ... Když demoverze nejsou! *2*
    Nekupujte, když je to moc drahý, využijte slev, nakupujte v zahraničí levněji nebo sežeňte jinak *3* . Každý jeden kus balení hry stojí všude stejně!!! To obchodníci a distributoři si dávají extrémní přirážku. Koupí drahé hry podporujete akorát je, *13*

    Nenechte si vnutit pocit viny, o vás jde především. Vivat pravda! *5*
  • Ty vaše žalostný kecy o češtinách a prodejích a vině hráčů si strčte někam už *1* Klidně se ten svůj krám zavřete, kdo chtěl moc nemá nic *12*
  • Jsem si všiml, že tady na games.tiscali jsou síly vyrovnané. 50% diskutujících jsou hráči a 50% prodejci *1* *1* *1*
  • já bych chtěl jen reagovat, že hlášku cituji "dohrál jsem to do konce, byla to strašná @$%& a proto tu hru nekoupím." jsem ještě nikdy neslyšel. Asi špatní kamarádi?
  • Já osobně 80-90% her kupuji, Stahuji pouze tituly, u kterých si nejsem jistý kvalitou. Přece jenom, dema měla svůj význam a já ze sebe blbečka dělat nebudu, abych kupoval hry na základě bombastické reklamy. Když to stáhnu a baví mě to, stejně si hru většinou koupím. Pokud mě hra nebaví, tak ji vymažu a nehraji. Jednoduché...
    Ovšem v poslední době jsem naletěl hned 3x. V jednom týdnu mi dorazily hry Far Cry 4, AC Unity a DA Inquisition. Bohužel, ani jedna z her není na mé sestavě hratelná - i7 3930K, 16 GB DDR3, GTX 690................ jo, prostě všechny tři hry trpí na microstuttering a nízký framerate. Nejsou optimalizované pro SLI řešení a duální karty. Takže čekám jak tydýt na optimalizace. A začínám toho mít plné zuby:-)
  • Jo jasně budu hru,film,auto souditt podle zaplacené/nezaplacené recenze...fakt diky ne. *7*
  • Ok, za večeři dáš min. 200,- jak dlouho si té večeře užiješ? Koupíš hru za 1200,- a hraješ ji měsíc, plus nepočítám to, že si ji zahraješ ještě několikrát!!! Když nechceš platit tak nehrej pc hry a kup si
    Člověče nezlob se, vyjde tě to levněji!!! Jak by se ti líbilo na něčem strávit spoustu času, vypiplat to, dát tomu smysl a pak sledovat jak ti to nějakej b.... ukradne a vydělává na tom!!! Jen díky vypatlanejm downloaderům nejsou češtiny a lepší podpora pro hry v češtině!!! Já si hry kupuju a pak si je s radostí zahraji i několikrát za sebou, nepotřebuju hrát za rok deset her, hraji hry co mě baví a dohraji je do konce i když se občas nevyvedou a to nepatřím k horním 10.000!!! Příklad her: Zaklínač 1 a 2, mám objednanou 3, DA:O DA 2 a DA: Inquisition, Batman 1 a 2, MA1, 2, 3, Fallout 3, Mafia 1 a 2, mám pokračovat!!! Lidé jako je Mara Tvrdý a pod. si zaslouží jakoukoliv podporu a pokud bude jakákoliv možnost, dám za ty čeština i nějakou tu korunu navíc, nejsem zloděj a parazit, nejsem komunista a socan co se přiživuje na práci a jsem na to hrdej!!!
  • MrSanta
    S tou cenou jsem to myslel jak jí všeobecně bere část hráčů.
    Já kupuju za plnou cenu v českejch šutrovejch obchodech a problém s tím nemám. V průměru tak 4 - 6 her ročně. Na víc stejně nemám čas. Se vším se děsně crcám.
  • MrSanta
    Jakej zajíc v pytli? Máš mraky informací na netu. Články, videa, obrázky, gameplay videa od lidí nenapojených na vydavatele.
    Dneska se musíš naopak snažit, abys o té hře věděl co nejméně a náležitě si ji pak užil při hraní.
  • MrSanta
    "letos minimálně 20x naběhl na nedodělek a neskutečnou sr.čku"
    Minimálně 20 děsných her letos? To bych moc rád věděl kolik her letos si koupil.
  • Jsem velký fanda celé série ME ale trojku jsem dohrál tuším za 85 hod +/- včetně dlc. Po 330 hodinách bych byl dnes asi v Bohnicích. U DA se naprostá většina hráčů shoduje na max. 100 hod. či méně - což samozřejmě nejsou stovky.
  • Cosi
    První Dragon Age 120 hodiny Mass Effect 3 včetně multiplayeru 330+ hodin
  • Jsi asi z horních deseti tisíc, protože máš ty čísla nějak pomotaný. Kolik lidí si u nás může dát večeři za 1000 - 1200 Kč. Napiš RPG z posledních let u kterého si strávil stovky (!!) hodin.
  • KIMCID
    nauč se číst celé přispěvky *3*
  • máš logiku jak chovanec Jedličkova ústavu. Když už hry kradeš, tak nebuď alespoň tak tupý, aby ses z toho snažil dělat cnost a veřejně se tím chlubil
  • Ceny jsou jiné, to ano. Nevím, jak v Polsku. ME3 v době vydání za 300 Kč? Nebylo to později, nebo nějaká speciální akce? Řekl bych, že ceny by měly být srovnatelné. Každopádně ceny jinde jiné jsou, např. ve Španělsku stojí hry při vydání na PC 59,99 € (1649 Kč), některé rovnou 69,99 € (1924 Kč). U nás 999 Kč (36 €) či 1199 Kč (44 €). To jen pro srovnání. Jak jsem tu už kdesi psal, ceny her jsou uzpůsobeny místním ekonomickým podmínkám. Proto v takovém Mexiku koupíte novinku za 20 € (550 Kč).
  • KIMCID
    na víc jsem napsal ozkouším a koupim ne dohraju a řeknu že je to sr.čka *3*
  • KIMCID
    Problém??Dat za hru tisícovku a pak bejt nasr.ný je podle tebe vpořádku??Kupovat zajice v pytli teda fakt nebudu.


    Kupete si náš kazeťák cdéčka to bude přehrávat dodatečným updatem optiky *16* *16* *16*
  • Pokud se neprodá podle vás sra.ka (podle recenzí průměrná hra), pak se lokalizace stávají rizikovými a i díky tomuto je jich méně a méně. Protože český distributor často v případě řešení lokalizace netuší, jak se nakonec hra podaří, zainvestuje do překladu a pak prodělá. A naopak některé hry nepovolí lokalizovat majitel práv a zahraniční distributor v jednom (Rockstar a jeho GTA V).

    Problém je, že máte možnost si ty jednoduše stáhnout a zahrát bez nutnosti placení. Jinak byste si i průměrné hry vážil jinak. Opravdu perverzní mi přijde poměrně často se objevující hláška - dohrál jsem to do konce, byla to strašná @$%& a proto tu hru nekoupím. Tak proč to dotyčný hrál? Proč ztrácel svůj čas s nějakou takovou hrou? Proč si nezahrál nějakou jinou "lepší" hru?
  • Překlad her komunitou je vysoce specifická záležitost. Prakticky ve světě ji znají jen v případě překladu japonských her do angličtiny. Nicméně firmy chrání svá data. Je to korporátní přístup. Nerozlišují mezi bankovní aplikací a hrou. Nezáleží na to, že je to nestojí ani cent. Pro ty manažery se jedná o porušení licence, kterou uzavřel zákazník a podle toho jednají. Je nezajímá blaho zákazníka, ale jen jeho peníze. A dokud lidé za těchto podmínek budou jejich hry kupovat a hrát, pak se to bohužel nezmění. Protože je očividné, že zákazník s takovými podmínkami souhlasí. Máme demokracii. Dostatek lidí si může odhlasovat cokoliv.

    Je nesmyslem udělat zákon, že hra musí být na našem trhu lokalizovaná. To by se tu hry skoro přestaly prodávat. Sice by asi pár lokalizací přibylo, ale hromada zajímavých titulů včetně GTA by se k nám nepodívala. Spíše by bylo zajímavější protlačit zákon, že hra, která nemá lokalizaci, by musela mít pro zákazníky nějaký lokalizační kit, pomocí kterého by si hru mohl lokalizovat sám. Bohužel by se to muselo protlačit na úrovni EU, jinak by to dopadlo stejně, jako v předchozím případě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit