Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to škoda a zamrzí to, ale hold teď nemám čas hrát průměrné hry protože v tomto období byla taková nálož skvělých her, že tenhle odfláknutý mass effect prostě nemá šanci dostat se na můj aktuální playlist. Možná někdy v budoucnu ve slevách, když si na to vzpomenu, to koupím.
    • O jake hromade skvelych her mluvis?
      • Horizon Zero Dawn, NieR Automata, Nioh, ...
        • Pokud tě baví mlátičky a lov robodinosaurů, tak asi máš co hrát, to je fakt...
  • Recenze pěkná. Ale uvítala bych méně cenzury.
  • Moc nechápu, jak se na youtube dostaly videa celýho endingu nebo sex scén (který jsou teda docela promakaný v poměru ke všem ostatním scénám :D) ale jsou tam: https://www.youtube.com/watch?v=2sqLypSHnP0&spfreload=10

    Mass Effect trilogie byla tak nějak temnější a bylo z ní cítit, že opravdu jde o osud celé galaxie. Mělo to koule a hodně zapamatovatelných momentů. Tady ty postavy vypadaj a zněj jako že je to nějaká sranda od Disneyho. Chvílema se tvářej jako, kdyby měli Downův syndrom, chvílema zase zněj tak nějak divně, nechtěně sarkasticky, jak kdyby hráli v Dva a půl chlapa. Hlavně že si hlavní postava může pořádně zaprcat s holkama, co vypadaj jak sto pro lesby, ale lesby nejsou (nebo jsou bi, já nevim).
    • Luckiller
      "tak nějak temnější a bylo z ní cítit, že opravdu jde o osud celé galaxie." No, proti tomu bych se trachu ohradil. Platilo to jen o jedničce, kdy jsi zjišťoval co jsou ti zatracení reapeři zač, a jak horší jsou v porovnání s tím, s čím se musíš vypořádat teď. Dvojka na to jako by zapomínala, když jsi půlky hry dělal psychologického teraperuta (ačkoliv máš jednoho na palubě!) své bandě machrů s daddy issue (jen se rozpoměn, kolik úkolů pro postavy se točili kolem jejich rodičů) a to říkám jako někdo kdo má dvojku rád (právě kvůli těm vedlejším postavám.) A pak trojka... je případ sám o sobě. Stačí říct, že když ti scénarista co pracoval na prvních dvou dílech s tím polovině praští a vedení odmítne pokračovat v načrtnutém příběhu, tak to zavání průšvihem.
  • 0011
    aj tak to mě jako fanouška série mrzí, bohužel Tom Hatfield měl pravdu o tom, co se stalo s Bioware:
    https://twitter.com/wordmercenary/status/759939479406678016?lang=cs
    • http://www.zerohedge.com/news/2017-03-19/mass-effect-andromeda-sucky-animations-bigoted-designer-and-fugly-females-lead-cance

      ^Tohle je este horsie
      • To je ovšem strašná snůška ublížených keců...
  • Hezka recenze, ocenuju odvahu priznat, ze AAA titul je spis prumerna hra s podprumernym pribehem. I kdyz to AAA je diskutabilni, mozna tak rozpoctem nebo kvantitou, ale urcite ne kvalitou.
    • 7 není prumer ani podprumer ale kvalitní hra. Jestli vám nesedne mmo nebo openworld, jdete hrát Call of duty *3*
      • Na hodnotící stupnici 5-10 použivané tady na Games to tak uplně neplatí
  • http://www.polygon.com/2017/3/21/15004956/zelda-mass-effect-horizon-zero-dawn-trans-characters

    To jsou teda problémy... *1*
    • Tyvole, to je taky křehká květinka. Bůů, bůů, strašně bolí, když mi lidi řikaj mym původnim jménem. Pak si z takovejch lidí nemáme dělat srandu, když nám sami dávaj munici svojí přecitlivělostí. Mně lidi například oslovujou "ty kundo" a taky se z toho nerozbrečim.
      • Pokud to děláš úmyslně, tak tím tomu člověku dáváš najevo, že nerespektuješ jeho identitu. Ať už si o tom myslíš co chceš, srovnávat to s tím, že se mezi kámošema oslovujete "ty kundo" je mimo.
        • Nikoliv, mně je v zásadě fuk, jestli je někdo teplej, tranďák, nebo se identifikuje jako los v říji. To respektuju, neni to moje věc a ten konkrétní člověk s tim stejně nemůže nic moc dělat, ani kdyby nakrásně chtěl. Co ale respektovat nedokážu jsou tyhle ubrečenci. Jinými slovy, když do někoho reju, neni důvodem jeho orientace, barva, nebo náboženství. To jsou pouze prostředky, který využívam. Je to citlivý místo. Skutečnej důvod ale je, že si o tom člověku zkrátka myslim, že je hňup.
          • Ok, chápu, taky možnost.
            Akorát je to podpásovka a pokud k tomu opravdu nemáš vážněj důvod, tak imo nevím, jestli je taková zobecněná zmrdovitost lepší.
    • Dobře jim tak, nejen, že plevelej hru politickou agitací, ale ještě to dělají špatně - tak, že skutečnému transsexuálovi se to nelíbí. Mnohem lepší, jak to tady čtu, je v tom Zelda nebo Horizon, kde se něco podobného halasně neřeší.
    • Nekoupil jsem si kvůli tomu už datadisk k Baldur's Gate: EE a koukam, že bych si měl začít dělat databázi perverzních her, kterým se obloukem vyhnout. Vzhledem k tomu, že v seriálech a filmech už normalizujou kanibalismus (The Santa Clarita Diet, Raw), máme se připravit na další Dragon Age s "hodnýma" pedofilama?

      Btw dostal jsem 3 denní ban za vtip o feministkách. High five hive mind.
      • +1, ale s tím pedem si trochu přestřelil. Pedofil =/= násilník. Ale nevadí, i v médiích běžně píšou o pedofilech mystifikující bláboly, kterým se každý sexuolog musí smát, takže to tě asi omlouvá.
        • Asi mě spíš omlouvá, že nic takový nikde netvrdim, ne? Podstatou je, že tyhle lidi potřebujou terapii a výzkum, ne glorifikaci a nálepku kulturního obohacení a kdo ví s čím dalším jsou schopný ty hlavy pomatený přijít.

          Nevyžaduju od filmů a her aby byly, apolitický a bez sdělení, ale preferuju plochou zábavu s nadhledem před propagandou zvrácenosti, relativizací morálky, hodnot apod. Pokud se k těmhle věcem koncovej spotřebitel nevyjádří a to předevšim tim, že od něj nevidí ani vindru, situace se může jedině zhoršit.
          • Vzhledem k tomu, že si použil sarkasmu "hodný" pedofil, tak si asi myslíš, že je automaticky zlej. Ale to jen tak logicky uvažuju, do hlavy ti nevidim.
  • Jó jó, staré dobré časy KOTORu už jsou dávno pryč. *1* Chcete pořádný příběh a ne povrchní splácaninu jako z telenovely? Chcete dobrý soubojový systém? Chytlavé prostředí? Bez logických děr? Tak budete muset sáhnout po indii, protože velká studia vám to dnes už nedají.

    Navíc, v RPG už je docela vyvařeno. Trpaslíci, elfové a mágové jsou všude, včetně hajzlpapíru, postapo už stačila rozmrvit Bethesda s rádoby pokračováním Falloutu a scifi už má taky plno. Prostě studia nemají z čeho brát a tak podařené kousky má už Inde scéna. Sorry jako.
    • To úplně není pravda. Pořád se najdou AAA hry, které se opravdu povedly.

      Za posledních 12 měsíců já osobně můžu z AAA her doporučit třeba Uncharted 4, Zaklínač 3: Krev a Víno, XCOM2, DOOM.

      Ještě mám 3 hry, které jsem ještě neprojel, takže nemůžu s čistým svědomím doporučit, ale už vím, že to žádné zklamání není: Horizon Zero Dawn, Nier Automata, Torment Tides of Numera.
      • No, XCOM 2 (i 1) bohužel co do hratelnosti nesahají původní hře ani po kotníky (jsou okleštěné o spoustu možností, jak stálo v jedné recenzi - je to hra pro blbce), XCOM 1čce to pořádně natřeli Xenonauts, až vyjdou Xenonauts 2, tak bude jasno i u dvojky. Zaklínač 3 celkem jde - odmyslím si grafiku a když to zhodnotím po stránce příběhu, tak lepší průměr (i když questy typu vyber šatičky pro Yeneffer, to opravdu nee.). Torment Tides of Numera - ten příjemně překvapil, skalní hráči Planescape čekali hrůzu a děs.
        • Na Xcom ti napíšu jediné - Long War.S touhle modifikací je hra o parník dál.
        • DwaR
          XCOM 1 s modom long war je bez problémov hrateľná hra, ktorá sa s čistým svedomím môže postaviť vedľa xenonauts. ono,xenonauts má tiež hodne nedostatkov, len treba mať odvahu si ich priznať. každá z tých hier mieri na inú cieľovku, takže v tom problém nevidím. v kategórii AAA titulov je xcom naozaj vytŕčajúci titul (dvojku som nehral, nesúdim).
        • A prave takovehle questy delaji Zaklinace Zaklinacem. Jen mi vadi narceni "slovanska" hra, kdyz vice ci mene diky kulturni nezachovalosti slovanske Zaklinac samotny cerpa ze zapadni mytologie, byt mentalita hry samotne se mi zda byti slovanska potesujicne. Jen bych to zkratka jen kvuli tomu neoznacil za slovanskou hru, zvlast kdyz to delali vetsinou prozapadni, chrabri francouzum paty lizouci polaci. Tak.
          S Xenonauts a jejich natreni to XCOMu absolutne souhlasim.
          Jo, Torment je celkem pecka, co jsem slysel; sam jsem hral jen puvodni a nedockave vyhlizim na vyraznejsi zlevneni, nebot jakozto studak mam penez jako safranu. Inu, alespon si mezitim pro kritictejsi porovnani a samotne zhodnoceni projedu zanrove bratrimi a bratra, ci spise otce.
  • takže asi nebudu spěchat s koupí a klidně počkám
  • Ach jo. Sledovat celková hodnocení, jaké teď Andromeda po světe dostává, vážně bolí. Originální trilogie jako by teď ztrácela část svého lesku.
  • Mě se Mass Effect nelíbil ani jeden. je mi jasný, že tu dostanu dost hejtu, ale mě ta hra fakt vůbec neoslovila. Andromeda mi už od prvního odhalení připadala jako strašná blbost doplněná o moje negativní zkušenosti s 1,2 a 3..
    • Takže Mass Effect se ti nelíbil a čerpáš ze zkušeností z ME1,2,3. Takže se ti nelíbyl, přesto si všechny tři díly hrál?
      Chápu jedince, kteří nemají rádi SciFi a řeknou že je ME blbost, ale nechápu jedince, který hraje všechny tři díly které se mu nelíbily. Nebo jak?
    • To je, myslím, OK. Původní Mass Effect je docela žánrová hra. Rozhodně ne pro každého.
      • samuel.polak
        a v com je zanrova? okrem toho ze je to RPG strielacka s placebo rozhodovanim ?
        • Patri do zanru her s dementnim pribehem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit