Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mass Defect
  • Je to ideologicky a korporátně zničená značka, smutné...Nekupovat.
    • Ale prosímtě, kde je problém ve skutečnosti? Maminka ti na to nechce dát penízky? *1*
      • Tvůj komentář je stejně prázdný a povrchní jako ta hra.
  • Zdravím vážení, všiml jsem si zde jedné skutečnosti. Na tomto fóru nebo v těchto komentářích je respektován jen negativní názor na hru (samý like), jakýkoliv pozitivní názor na hru - včetně mého - je automaticky negován. Takže se ptám, kolik z těch negativních názorů je zde proto, že je hra opravdu tak špatná, podle vás a kolik je zde z čiré radosti něco pošpinit. Přikláním se k názoru, že na první hru od nezkušeného týmu studia Bioware (Montreal) je to solidní úspěch-výkon (ano některé animace jsou úlet) a moc se těším.
    • DwaR
      hru som zatiaľ nehral. negatívne dojmy na mňa urobila prezentácia hry a prvé gameplaye hrané recenzentami, ktorých rešpektujem (games, hrej, sector). v skratke - nepríde mi, že som dostal sľubované.
      a sorry, ale ospravedlňovať nedostatky hry novým štúdiom? to je vtip? mass effect je značka, pojem, je to vlajková loď. na taký projekt dám to najlepšie čo mám, resp. si ho ošéfujem, aby bol naozaj kvalitný a keď vylezie, tak na nej chyby hľadáš lupou. aspoň to ja čakám od štúdia ako je bioware (mne ako hráčovi je jedno, koľko týmov má). to je akoby si si kúpil najnovší iphone a ten nefungoval ako má, lagoval, vypínal, nedržal batériu. proste to nemôžeš akceptovať. kupuješ si značku, kde čakáš istý stupeň kvality a pod ten odmietaš ísť.
    • No jo, ale svěřit nezkušenýmu týmu jednu z nejsilnějších značek v EA portfoliu... to je fakt hodně zvláštní manažerský rozhodnutí. Jasně, ty hoši a děvčata nejspíš nebudou úplný kopyta. Kdyby jo, ta hra nebude ani fungovat, natož aby se dala hrát. Ale hodit na ně hnedka zkraje něco tak masivního? Proč je nenechali otrkat a získat zkušenosti na něčem o rozsahu Jade Empire?

      V Obsidianu a Harebrained to fungovalo - Tyranny dělal Obsidianskej B tým a bylo z toho výborný malý RPGčko. Všechny Shadowruny jsou taky dost krátký a na každym novym je vidět, jak to tvůrci dostávaj víc a víc do ruky. Takže takhle, na první hru od novýho studia, klobouček. Jenže maj tu smůlu, že maj v názvu Bioware. A já, a spousta ostatních, si pamatujem doby, kdy 9/10 znamenalo u Bioware podprůměr.
    • Už asi měsíc pozoruji u všech trailerů vyloženě hromadnou nenávist. To už ani neni o tom být zaslepený fanoušek, nebo objektivní kritik, či jen troll. Zkrátka nepamatuji hru, která by před vydáním schytala tak neuvěřitelnou vlnu špíny a nenávisti, založené na rasistickém výroku jednoho z tvůrců a trochu nepovedených animací + pár minut ze hry. A to už ani nebudu počítat feministický problém s účesem co má Cora. Je mi z toho upřímně smutno, do jakých extrémů až dokážou všichni zajít. Když už jim docházel dech, tak začali hledat sebemenší přešlap, nebo chybičku, aby mohli pokračovat v naprostém šílenství, když to tak nazvu. Zarážející byl počet těchto lidí. Nejsem zaslepený fanoušek a plně si uvědomuji že má hra nedostatky, ale být svědkem s odpuštěním takového hnusu v komentářích je smutné. Skoro mi to přijde, jako by chtěl někdo záměrně Bioware potopit. Ikdyž všechno nedotáhli do konce, tak víte jak jim asi teď je ? Ať lidi nadávají hlavně na EA, které je drží na oprátce. Jejich praktiky s DLC a celkově cenová politika je směr, kam všichni mohou směřovat tu nemístnou nenávist. Chtělo by to hry brát z neutrálního pohledu. Ani se netěšit, ani nehanit a udělat si na hru svůj názor až opravdu vyjde a budou ji lidé hrát. Presumpce neviny by byla docela fajn :). Mnoho her se přechválilo před vydáním a pak bylo zklamání. A naopak.
      Osobně se na Andromedu moc těším a jsem zvědav jaký budu mít názor po dohrání. Ku příkladu Dragon age inquisition mě při prvním hraní absolutně nebavilo. Pak jsem se ke hře vrátil asi po půl roce a totálně tomu propadl :D. Chytnulo mě prostředí, charaktery a veškerý příběh od pana Gaidera a ostatních. Žel další pokračování asi nebude v dohledné době...
      • Souhlas, hra může být vždycky zklamání, ale tolik hnoje ještě před oficiálním vydáním je absurdnost.. Navíc mám takový pocit, že kdyby přispívání do diskusí bylo omezeno plnoletostí, půlka nesmyslů by tu vůbec nebyla..
    • A nebylo by teda k věci vydávat hru od nezkušeného týmu za daleko menší peníze než za cenu plnohodnotného AAA titulu? Přece jen platíme za produkt a ne za značku.
    • Lukyz
      - chyba, sry -
    • I kdyby tu hru dělal Bioware (Kocourkov) tak ten cancer omlouvat nezkušeným týmem je holý nesmysl. Bioware selhal prostě a tečka. Pro chytrolíny recenze po 70h: https://www.rockpapershotgun.com/2017/03/20/mass-effect-andromeda-review/
      Doporučuji tu zadnici místo obličeje na koci článku mít na paměti jak bude sázet prachy za hru.
      Já osobně jsem rád, že jsem si pre-order zrušil v momentě kdy přišli s tím, že budou prodávat sběratelskou edici s prázdným steelbookem.
    • Je to tak a ne jen tady, docela se tím bavím. Řekl bych, že 99 procent lidí, kteří se k tomu vyjadřují, nehrálo ani trial verzi. Po deseti odehraných hodinách jsem nenašel zásadnější chyby, které by mi hru znechutili a přesvědčili mě o tom, abych ji nekupoval.
    • Problém je že Bioware uměli líp, ted už je Bioware jen vysátá dutina co vysala EA. čily část negativity je o tom jak Bioware spadli.
      • Do určité míry souhlasím, ale je třeba brát na zřetel, že lidé, kteří tam dodnes pracují, nemohou za to jak se vedení tehdy rozhodlo. Konstruktivní kritiku beru všemi deseti, ale co se děje zde je tak 70 procent čistá negace a 20 procent pak ta konstruktivní, těch zbylých 10 procent to vezme a doufá v lepší časy. Ono co si budeme povídat Planescape torment jsem projel asi 5x ale Numeneru jsem po 2 hodinách úmorné angličtiny prostě nedal. Anglicky umím hodně slušně používám ji v práci, ale tohle i na mne bylo mimo mísu - jen tak na okraj - Tímto příkladem jsem chtěl jen říct, že né vše co má 9/10 či 10/10, je tak ohromně skvělé. Nakonec je to vše o tom jak to komu sedne.
  • jamar28
    Tak jsem to dohrál. Hlavní příběh a odhadem tak půlku vedlejších misí. S hodnocením 7/10 nesouhlasím (a ani imho neodpovídá recenzi, po jejím přečtení bych čekal tak 5/10, 7/10 je nadprůměrně dobrá hra). Sám bych dal těch 5/10. A měl bych několik obsáhlejších poznámek.
    1) Příběh sám o sobě vcelku ujde, a to i přesto, že všechno vykradl z původní trilogie a splácal dohromady, ale je blbě vyprávěný. Nevyužívá potenciál, režie těch scén je prostě špatná a působí to, jako by "herci" neuměli hrát a ani neznali scénář (fakt, občas to při cut scénách vypadá, jako by postava prostě nevěděla, co má říct a po chvíli řekla nějakou blbost, aby se jako neřeklo).
    2) Postavy jsou nudné, nejzajímavější mi přišla nakonec Ryderovic famílie, včetně hlavní postavy, ta se povedla, ale tým? Převážně nuda, nuda, šeď, šeď. Nemluvě o NPC, jen velmi málo postav ve hře mě nějak zaujalo. Takže je sice super, že těch postav, se kterými se dá mluvit, jsou tam sice stovky, ale k čemu to je, když je nuda se s nimi bavit? Lepší je dát čas jedné pořádné postavě než stejný čas věnovat 10 postavám a nevyhnutelně je tak odfláknout. Proč třeba místo toho nevěnovali čas vytvoření několika nových ras? Není trochu ostuda, že v o 10 let starším dílu jich bylo víc? A teď si ještě vezměte, že hromada těch postav vám z nějakého důvodu píše pořád e-maily! Byl fajn nápad přidat e-mail ve druhém díle, ale všeho s mírou, tohle je regulérní spam.
    3) S lokacemi je to dost podobné. Planety vypadají nádherně, když jsem přistál na první z nich a nasedl do Nomada, úplně jsem se těšil na průzkum. Jenže stejný problém - za každým kopečkem mají nepřátelé tábor (často prostě jen tak, uprostřed ničeho, bez logiky), za každou dunou je naleziště starých artefaktů, všude pobíhá nějaká zvířena (na všech planetách stejná, jen barevně se lišící - trapas), zkrátka na světech, které čekají na objevení, to nějak podezřele žije. Asi chtěli, aby bylo prozkoumávání akční, protože občas najednou přiletí raketoplán, přistane vám přímo v cestě a vyběhne z něj banda agresivních nepřátel. Takže stejný problém jako s postavami - miliarda míst k objevení, ale minimum z nich zajímavých. Vykašlete se na prosím na umístění 10 stejných tábořišť/nalezišť/whatever a místo toho udělejte jen 1, které ale člověku uvízne v paměti!
    4) A aby toho nebylo málo, úplně stejný problém je i s mnohými questy. Mnohé jsou prostě nezajímavé, ve stylu přines, podej, umísti (ale třeba 3x). A je jich obrovské množství!
    5) Technický stav hry vážně není dobrý. Desítky různých bugů, směšných chyb (třeba jedna postava je tam najednou dvakrát, pilot splývá se sedadlem do takové míry, že mu jen kouká hlava z opěrky atd.). Pak jsou to chuťovky, které pěkně frustrují - jako třeba autosave na spawnu nepřátel, geniální. A nebo občas prostě nefunguje radar - nepřátelé na něm nejsou vidět. A některé věci jsou dokonce úplně blbě navržené - třeba to menu, jak je psáno v recenzi. Proč nemůžu stiskem M vypnout mapu, když se do ní stiskem M dostanu? Proč najednou musím dvakrát mačkat escape? A kdo vymyslel deník proboha? Koho napadlo, že můžu mít aktivní jen jeden jediný úkol? Navíc občas, když si vezmete nový úkol, tak to přepíše ten starý, občas zase ne, prostě je to na libovůli hry. Což je fakt super, protože když vám to ten původní úkol přepíše, tak ho pak musíte zdlouhavě hledat (někoho napadlo, že mít v deníku Hlavní a Vedlejší úkoly nestačí, takže těch kategorií je asi 5, ach jak to bylo krásné v prvním dílu). A nebo galaktická mapa - zlatá trilogie! Andromeda si jako že hraje, že v té mapě jakoby jste, jako byste po soustavě létali z pohledu první osoby. Jenže kamera se na té mapě chová jako magor. To ani nejde popsat, to se musí vidět https://www.youtube.com/watch?v=qF9R6XXR_so. Představte si, že tohle musíte podstoupit pokaždé, když chcete prozkoumat kdejaký šutr. Takže v jediném systému tak 6-8 krát!
    6) Andromeda nerespektuje hru, ze které vychází - Původní Mass Effect. Jsem čekal, že archy budou nějaký přísně tajný projekt, plán B na zachování života z Mléčné drahy v tváří v tvář reaperům, ale ne - veřejný soukromý projekt. Takže desítky tisíc kolonistů, obří archy, třetinová Citadela, ohromný projekt - ale v ME by o něm nebyla ani zmínka? Ale no tak. O něčem tak velkém by se přece muselo mluvit. Ale to ještě jsem schopen odpustit. No tak budiž - ale třeba co provedli s biotikou. Biotika byla v ME mocná zbraň, to bez debat, ale že by na pohodu ničila stíhačky a křížníky? Trošku OP ne?
    • ad1) k pribehu zatim vyhrady nemam ani ke zpusobu vypraveni nicmene prestoze mam nahrano nekolik desitek hodin, vyzobavam vse co jde. Takze pribeh posoudim pozdeji.
      ad2) postavy mi az na vyjimky prijdou velmi zajimavr. Nudu, sed a utrpeni pro me z posadky predstavuje akorat Liam a Gil. Ostatni jsou perfektni. Na co urcite nezapomenu jsou projizdky po Voeldu v Nomadu za doprovodu Peebee a Jaala. Hlasky mezi nimi jsou bezkonkurencni. S emaily ve hre problem.nemam. vetsina z nich(od posadky) je vtipna. Osobne mi nevadi.
      ad3) a kde bylo receno ze planety teprve cekaji na objeveni? Nez se za cil vybrala Andromeda, mely v ruce leda tak informace o tom, ze by tam mohly/mely byt podminky pro zivot. Ne o tom, kdo tam zije. Navic 600let je dlouha doba.
      Nepretale chteji ziskat informace, proto tabori, hlidkuji a ja nevim co vsechno pobliz ruznych ruin a mini campy po svete? Nevim, predsunute hlidky, ztroskotane materialy na vyzvednuti. Duvody si domysli dle sve fantazie. Me to nijak neobtezuje do te chcile nez jsem nicena se na nejake misto vracet opakovane a opakovane ta mista ozivaji. K tomu vyhrady mam.
      ad4) vymysli novy koncept a dej si na nej patent. Me questy neprijdou nezajimave. Vyplivaji ze situace a potreb. Nejsou tam navic nebo zbytecne. Nejsou heroicke, jsou ale nutne k preziti nebo ke zlepseni zivota zdejsi populace. Pasuji do toho kolem ceho se pribeh toci. Opakujici se? Ano. Planeta je velka, potreba zajistit kompletni perimetr. Umistim majak na vytycene misto, jeden by to nepokryl. Nemam problem.
      ad5) technicky stav je asi individualni. Vcera se mi pridal druhy bug (resitelny reloadem hry) a nasledne bez problemu. Nic vic neprijemneho me ve hre nepotkalo (ps4 verze). S automatickym prehazovanim teackovani ukoli jsem se nesetkala. Mozna problem pc verze, mozna rukama. Na ps4 se me to zepta a vyzve ke zmacknuti tlacitka zdali chci novy ukol sledovat. Pokud nic nezmacknu, vrati se to k puvodnimu. Nestalo se mi, ze bych v prubehu zjistila ze jdu spatnym smerem za necim jinym. Jak to funguje na PC nemohu potvrdit.
      ad6) nemohu zatim posoudit, nemam dohrano. Snazim se vyzobat vse co jde a stripky nachazim a pevne verim ze dalsi najdu a provazanost tam bude. Pokud ne v tomto dile, v pokracovani snad urcite. Imho, kdo vedel o planech Zahadneho? Nikdo! Mel tak dokonalou vlastni sit ze byl jak stat ve state. Plany na Normandii byly ukradeny. Proc by se o projektu Andromeda tedy nutne muselo vedet? Verejny projekt to rozhodne nebyl. Projekt nekoho mocneho, bohateho.. ano. Koho proc a jak se snad dozvim at v tomhle dile nebo v dalsich. Kdyz ne, zily mi to netrha. Fantazie pracuje na plne obratky dokud mi to nekdo nevyvrati nebo nepotvrdi.
      Biotiku nevyuzivam, neposoudim.
    • Jo souhlasim s tebou ta biotika mĕ dobila XD nebo ty hlášky postav hrůza radši hraju 2 díl , až vyjdou DLC a všechby patchty tak si to zahraju znova
    • Jack1947
      Ještě horší než jsme mysleli lolz
      • jamar28
        Ale to zas ne. Koupě nelituju, ta hra mě baví, jen má prostě své zásadní chyby, které ji ohromně srážejí a s trilogií se prostě nemůže srovnávat.
  • Pekna recenze *3* Myslim, ze na vizualni nedokonalosti si clovek snadno zvykne, nebo aspon mi to po hodince hrani prestalo vadit. Otevrenost sveta a pruzkum mi pripomina trochu prvni dil kde projizdeni mapy a hledani ikonky na radaru, ktera nebyla videt na mape, bylo pro mnohe otravne, nebo aspon ne tak zabavne jako pribehove mise *4* Tady je to o dost zabavnejsi a na rozdil od prvniho dilu kde jsme se honili za Sarenem a pruzkum nedaval moc smysl, tak v Andromede smysl ma, protoze je to nova neznama galaxie.... Pribeh samotny a postavy moc hodnotit nechci, protoze rozhodne nemam dohrano, ale ruku na srdce po prvnich dvouch dilech bude temer vsecho vypadat jako trapny pokus se vyrovnat predchudcum, plny klise a necoho co uz jsme zazili. Navic to vzdy bylo i o tom koho muzete "oprcat" jen ted uz to proste neni "wow" ale spis "zase". Rad bych videl to recenzovat nekoho kdo je nepolibeny puvodni trilogii a myslim, ze prave pribeh a postavy by hodnotil o dost pozitivneji *4*
    • "Ale ruku na srdce po prvnich dvouch dilech bude temer vsecho vypadat jako trapny pokus se vyrovnat predchudcum, plny klise a necoho co uz jsme zazili." To by ale vůbec nemuselo, kdyby se chtělo. Máš novou galaxii s možnostma, jaký si sám domyslíš. Neni snad nemožný vytvořit něco, co nebude jenom sbírka špatně poddaných nudných klišé. Původní MA taky začínal od nuly.
  • FansLunacy
    Včera jsem zrovna bádal nad tím, jestli si mám hru pořizovat. Dnes tu sedím a vím naprosto s pekelnou jistotou, že se toho ani nedotknu. Protože jak to tady tak čtu, tak jsem asi jeden z kritického mála, kdo se poučil ...

    Nebudu vůbec koukat, jakej vývojař tu hru udělal. Je to Mass Effect - Jméno s velkým "J" - a pokud na to nemám, tak se do toho jednoduše nepouštím a nedávám si cíl, který prostě nezvládnu. NAPROSTO rozumím tomu, že penze jsou potřeba, ale do háje to se dneska musí vzít nějaký titul, co má jméno, a na to konto udělat průměrák, když jsme nakrmili hráče kvalitou? ... To neni fér, to prostě ku*va neni fér. Vezmu si svojí grafiku, svůj děj, svoje postavy, svoje zbraně a udělám si svojí hru - klidně na téma sci-fi bloudění po galaxii - pojmenuju to Andromeda a mám vystaráno. Rozhodně bude míň haterů, co budou prskat, že to je podobný Mass Effectu, než těch, co právě teď prudí, že nám chcípla další hra, další studio atd atd atd... sr*čky, h*vna.

    Očividně je OPĚT hra nedodělaná. Když se dnes narodí dítě předčasně, není tudíž připravené na svět a drží se v nemocnici na speciálních odděleních do té doby, dokud nebude připravené na normální fungování s matkou. U her to tak prostě dnes není. Dodržují se termíny, protože prachy. A tak máme na světě další titul, který si lidi budou kupovat za těžký peníze, nikoliv protože Andromeda, ale protože Mass Effect, a každýmu bude úplně u prd*le, že je to nedodělaný, plitký na pohled co se týče animací, UI a HUDu - ale tak hlavně že tam máme západ slunce a ten pot jde vidět i přes tu helmu.

    Co považuju za sprostotu letošního roku je udělat Mass Effect a nedat důraz na příběh a postavy. Kdo tu hru dělal bože? Labužníci stříleček? ... Odkdy je Mass Effect FPSko? Já si fakt nebudu kupovat RPGčko co nedalo důraz na příběh. Současné Fallout tituly také nemají bůh ví jaký příběh, ale kristepane alespoň je to plně otevřený svět s masivními DLC (Far Harbor a NUka World, to ostatní bylo kvůli zaplacení uklizeček). Tady máme vlastně co? Zase rádoby "otevřený" svět, který vlastně neni otevřený, jen jsou ty koridory širší a je tam víc lidí, co po vás něco chce zabít nebo přinést. Dragon Age:Origins jsem dohrál několikrát, dvojku jsem taky zkousnul, ale Dragon Age: Inquisition jsem nedohrál, protože přesně to je Andromeda. Rádoby otevřený svět. Inquisition měl ale na mé poměry celkem obstojný příběh a animace postav jsou už od Origins snesitelné, někdy i pěkné.

    Dnes neexistuje striktně open world, fps, rpg ... dnes se všechno plácá dohromady a ze všeho skvělého se dnes dohromady udělá průměr. Množírna hadr. Dnes kupuji State of Decay a budu čekat na 2ku. Udělám líp a ještě se pobavím. *7*
    • Zajímavé, hru vůbec nehrál a zatím ji nikdo ani nedohrál, kromě recenzentů, ale řídí se podle recenzí a psanému slovu o chabém příběhu, což může být fakt, ale jinde dostává hra i devítky s tím, že i hlavní mise jsou svojí náplní zajímavé, napsat negativní obsah na základě jedné recenze a hru si vůbec nevyzkoušet, naproti tomu srovnávat s hrami, které už možná i dohrál je nesmysl.
    • Třeba s tebou budu po dohrání do písmene souhlasit, ale takhle kritickej postoj před vydáním (nedejbož jen na základě diskusí nebo videí na yt) bych nedokázal mít.. Na Fallout 4 jsem se těšil x let a než vyšel, četl jsem jen hejty a špínu.. a potom se dlouhé hodiny královsky bavil.. byla tam spousta bugů, nedodělávek a věci, co mi nešly do hlavy, ale i tak je to pro mě jedna z nejlepších her za poslední roky..
      • Když se zaposloucháš, slyšíš praskat žilky v mozku. Opět říkám, ještě jsi to nehrál, kašli na komenty. Jak píše ten nade mnou Fallout 4 taky strašně sepsuli a pařím ho dodnes. (to samý jiný tituly - Quantum Break (kvůli jediný hře si držím i xbox one jinak pařím na PS4 pro), Max payne 3, a další.)
        Čili si počkám, koupím to a zahraju si to. Pokud mě to nebude bavit pošlu to dál, pokud bude - paráda. Nevím, že je ted modou se nad vším hroutit tvl. U Wildlands to samý. Jak ubisoft, jak tohle, jak tamto a hra je VÝBORNÁ. Žádný větší bugy jsem za 60 hodin hraní nezažil a přitom se půlka netu hroutí jak je to strašný a monotonní. Bohužel je dnešní hráčská základna asi z 90% složená z dětí 13-20 včetně recenzentů a ti bohužel nejsou schopni docenit kvalitu her. Já začínal na 8bitovkách a příběh nám byl u zadele. Mário běží furt jen doprava tvl.
        • Já se spíš obávám, že to jsou právě děti, které nedokáží docenit kvalitu her a proto tu vznikají takovéto nedodělky pro děti, které si prostě nevšimnou nějakého toho nesmyslu nebo grafického bugu.
  • Za všechno může Montreal. Blame Canada.
    • Přesně tak, řekl bych, že všechno šlo dobře, než se do toho vložila Kanada.
  • Ksichtíky mi nevadí, hlupá AI nevadí, ale špatný příběh ... to jsem nečekal. Stále jsem doufal v dobré postavy a "nový film". Škoda. :(
  • smejki
    Tož, dělal to jiný tým. A ne v tom smyslu, že některý lidi odešli, ale jakože doslova. Bioware není jedna banda, ale několik studií. Tolik k tomu náhlému talentovému úpadku. A evidentně byl hodně blbý nápad na ně tu produkci hodit.
    • Procti si prosim credits a potom nadavej...
      • smejki
        !!!
    • Magister_Peditum
      Měl jsem za to, že ME je vlajkovou lodí studia BioWare. Není trochu lajdácké si tak důležitý projekt neohlídat? Vzhledem k tomu, že za to chtějí od lidí stejné peníze, jako za hru od "talentovanějšího" studia, tak se to tímto způsobem omlouvat moc nedá. *3*
      • smejki
        neomlouvám, jen vysvětluji. A to předně proto, aby bylo jasné, že Bioware stále ještě nějaký talent někde nejspíš má, akorát nedělal na tomhle. Taky mi to přijde nanejvýš nezodpovědné. Ať už o tom rozhodlo EA, nebo interně Bioware.
      • No přesně tak. Souhlas. Pokud už se z nějakého důvodu rozhodli (nebo jim bylo uloženo), že série bude pokračovat, měli na to vyčlenit to nejlepší, co měli. Sorry, ale tohle si původní trilogie opravdu nezasloužila.
    • Na rozdil od vaseho studia tu hru zvladli alespon dokoncit, vydat a sbira nadprumerne hodnoceni. K tomu upadku : ja za upadek povazuju vsechno od Bioware co vyslo od jade empire 2, takze jestli doslo ke zmene, tak jen k lepsimu.
      • smejki
        *9*
      • Magister_Peditum
        Co děláš venku z klobouku kouzelníka Pokustóna?
      • jade empire 2 ? Jasně Bobane.. v tvým světě asi existuje. :) Dnes ti nedal zřízenec léky? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit