Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Pro ty kdo nejsou spokojení s koncem

    http://www.youtube.com/watch?v=5jAdqqts5Gk

    Bez spoilerů
    • aby si z toho nakonec nevzali priklad samotne EA
  • Cypri
    Už se ví jak je to s tím koncem? Dělá se na něčem nebo tak? Něco oficiálního. Dík
    • Já osobně se přiklánim k teorii o indoktrinaci Sheparda. Dává to smysl. Jinak osobně se mi hra zdála poněkud uspěchaná, a taky mám pocit že celkově je proti dvojce poněkud slabší.
      • MidnighT91
        Shepard je indoktrinován už od prvního dílu, po tom co odtrhnul Ashley od majáku na Eden Primě... Človeku co zná příběh illusive mana je to naprosto jasný... Jo a rozhovory mezi parťákama ve výtahu byly krutý :)
        • vlastik.plaminek
          Jaké rozhovory? Všude se to chválí, ale vždycky tam jenom stojí jak tvrdý Y a tlemí do zdi.
        • Musim s tebou nesuhlasit. To boli Protheanske majaky, nie Reaperske. Shepard bol indoktrinovany v DLC The Arrival v ME2, ked ho ovladol ten Reapersky artefakt. Od tej chvile sa odohravalo ME3 a kazdy detail potvrdzoval tuto teoriu. Dokazy najdeme este aj v ME2. Ked Shepard umrie niekde v priebehu hry, Harbinger casto povie "Shepard, you could have been useful" Teda "Shepard, mohol si byt uzitocny".
    • Mno z oficialniho vyjadreni to na me pusobi tak,ze zakonceni upravi (prodlouzi a rozvedou?),ale ze nemaji v umyslu konec uplne predelavat nebo pridavat dalsi konce.
      Ale kdo vi.
    • udajně dělá oficiální info někdy v dubnu *3*
  • Me1 a Me2 byly zábavnější.Tohle je nějaké moc rychlé
    • Je pravda ze pribeh sa vyvija rychlejsim tempom, ale ME3 som si uzil kazdy jediny moment. Teda az na koniec :)
  • Asi nejhorší Videorecenze,nesedí ti to nech to na Lukášovi!!! + Kerberus...no hruuuuza !!!
    • přesně.... MAJ GAT čist so KERBERUS to je na ránu! Nejhorší videorecenze.. sorry ale fakt že jo...
    • Což pak výslovnost slova Cerberus toho bych si nevšiml, dle mě do uší bije slovo biotické schopnosti při popisu taktiky.Ano jsou tam ale spolu s nimi tak jsou také technické a vojenské.

      Dost pochybuju že by někdo s pomocí biotiky hacknul Mecha *1*
    • Kerberos, kerebrus.... je to jedno, protože i ve verzi s titulky hra mluví anglicky a ani jeden z předchozích výrazů tomu neodpovídá. Správně je to Cerberus [serberus] a pokud to vyslovuje, měl by se toho držet. Jinak mi recenze přišla OK.
    • kerberos je česky správně jestli narážíš na tohle,.. znáš takového toho tříhlavého psa?...
  • Lol kdo vytvářel toho xichta xD ..... takové prasátko xD
  • No tak to ani zdaleka LoL 9? Ste sa s konom zrazili ?
    Tak PC verzia by mala mat tak maximalne 7,5 - 8
    Zakladom takeho bodovania je to ze hra je kratka
    herna obtiaznost bola osekana a aj ta takzavana HC je len casual
    konverzacie osekane
    DaY one DLC, sice ma to netrapi lebo mam CE ale bolo to od nich nechutne
    DLC DRM, wtf mam zaplatenu hru a teraz mam obmedzeny pristup k internetu takze si mozem strcit svoj original za klobuk kedze pre nacitanie savov som zablokovany(boh zehnaj RELOADED)
    Ending - eh no co viac dodat o ano 0/10 kedze rozbija obrovskym crucible-kladivom predchadzajuce dieli a ich podstatu
    MP - nic prevratneho ale zabavi na nejaku chvilu
    Your choices are matter and you will see consequences in ME 3 - tak tato kravina sa stala oblubenou fackou od fanusikov ktory nezniesli co sa stalo s ME seriou
    • Veskoslav
      Krátké? To nesmíš proletět letem světem. Obtížnst, že je jednoduchá? Jo na insame je to opravdu "stupidní" oproti ostatním hrám, že?:)Mě save funguje i bez netu a mám originál.
      • Ano na insane je hra fakt easy v porovnani s predchadzajucimi dielmi a kratka ano ked si zoberiem mnozstvo pokecu a hlavne misie, ak by som sa zameriaval iba na hlavnu ulohu teda dostat sa na zem tak by sa hra dala skosit na 12-14 hodin... A ano hra mi funguje ale ak chcem nacitat save s DLC tak sa mozem ist bodnut lebo potrebujem autentifikaciu z EA servru a na tu treba mat pripojenie a to niesom sam, officialne forum sa o tejto DRM celkom slusne plni.
        • Ja som Eden Prime presiel v offline rezime, takze nieco robis spatne. A postup je niekde na forach. Je to lahsie, pretoze sa tam imo vsade povaluju naboje.
        • ales.smutny
          "ak by som sa zameriaval iba na hlavnu ulohu " :)) Nu, tak se jen na ni nezaměřujte :) To je jako dát si oběd o třech chodech a polívku s dezertem hodit do květníku...no, v ME je to spíš hlavní chod :) Po patnácti hodinách jsem teprv koukal poprvé na Tuchanku...:)
    • a teraz tie dobre
      Grafika - podla mna fajn, pekne spracovanie oblasti a protivnikov
      Hudba - skvela
      Workbench, zbrane, armor - skvele
      Storytelling - skvely az do 10 pred koncom
      • Grfika neni moc OK teda, v predchozich dilech vypadaji ty textury lip podle me, v ME3 maji vsichni kozni nemoc to tak vypada :D
        • trolo
          tie textury vyzeraju lepsie len preto ze v ME1+2 mas film grain co trochu vyostri textury. v trojke nemas ziaden grain a posobi to plasticky a ukaze sa viac nedostatkov.
  • Elanius
    Ahoj, zaprvé díky za videorecenzi. Chtěl bych se ale zeptat, kam poslední dobou "zmizel" Lukáš Grygar. Jeho videorecenze a moderování Fight Clubu jsem měl rád a trochu mi to schází (jakkoliv je Pavel dobrá náhrada, furt to není Lukáš). Věřím, že jste to určitě někde už vysvětlovali, ale mým zrakům to asi uniklo.

    PS: Nikdy mě nepřestane udivovat schopnost lidí hledat ty nejkomplikovanější možné scénáře - aka "ME3 tu dostal tolik a tolik proto, že EA tu má reklamu a proto, že Petr je fanboy a Martin má krátký vlasy jako Shepard a Aleš vypadá jako Krogan ... "
    Geez ... Tyhle chytráky bych hnal zpátky na Novinky.cz
  • Jason_dinAlt
    "Tunování" je moc pěkný český slovo.
  • MidnighT91
    ...
  • kerberus?
    • Psychotic
      -deleted-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit