Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Bez urážky Pavle, ale tohle je snad nejhnusnější Shepard, jakého jsem měl tu čest poznat. *1*
    • sleepless
      Shepard neni Pavluv, ale muj, tocil jsem zabery pro videorezenzi. A divnej je, protoze ve trojce je nejhur udelana tvorba postavy ze vsech dilu. Ani jizvu jsem mu nemohl dat...
      • Piggsy
        Jizvy nešly dát ani ve dvojce. Udělaly se mu samy po nehodě s Normandií a potom mu buď mizely nebo se rozšiřovaly, podle toho, jestli byl Shepard hodný či zlý (a ošklivý). *4*
        • sleepless
          Jako voják, co přežil jako jediný smrtelnou misi, jsem byl rád, že si jizvy v jedničce můžu dát už od začátku. Ale to je fuk, se svým neandrtálcem jsem byl spokojený, jen si říkám, že jsem ho měl udělat ještě víc do tmava.
    • smejki
      pche. Tos neviděl mojeho Homera Simpsona *2*
    • Piggsy
      Cahire, tak to jsi ještě neviděl mojeho Sheparda. *2* Kdyžtak mrkni ta tuto stránku: http://www.hodnoceniher.cz/forum/viewtopic.php?pid=8392#p8392 *1*
      • CRYPT
        zabilo xDDDD
      • Cahir
        Tak ten je krutej! *1* Umělecké dílo.
        • http://s3-ec.buzzfed.com/static/imagebuzz/web02/2010/2/3/9/samuel-l-shepard-18031-1265208267-23.jpg
          • Cahir
            Samuel L. Shepard je naprostej přísňák! Výborný! *1*
    • BoB.2
      Vypadá trochu jako neandrtálec, já hrál s originálem.
    • CRYPT
      ja tady uprimne videl vetsi shity. A uprimne pro mne jedinej a opravdovej Shep byl default a ta baba Shepardova byl fail. Nemuzu si pomoci, ale preci jen (bez urazky mile zeny) byt ukol zachranit galaxii na bedrech velitelky Shpardove je moc i na mne. Takze Shep je pouze a byl jeden a to default, btw ty paskvily co meli nekteri hraci, toto je oproti tomu jeste zlaty...
  • Ještě k tolik omílanému konci ME3. A teď ho nechci rozebírat z hlediska děje a tří závěrečných (ne)možností. Jsem jediný, kdo byl zklamaný už z celé mise v Londýně? (místy se asi objeví spoiler, ale ne dějový). Čekal jsem pořádnou závěrečnou bojovou vřavu s náležitým epickým podkresem. Místo toho se Shepard probije několika málo uličkama zástupem tuctových potvor. Žádný boss, žádný pocit toho závěrečného zoufalého boje.

    Prostě u mě zavládlo zklamání. Čekal jsem nějakou jízdu ve stylu Suicide mission z ME2, kde bylo naprosto skvěle vyřešeno to, že Shep si k sobě sice bere jen 2 parťáky, ale do boje šli úplně všichni (technik ve ventilační šachtě, biotic a obranné pole, ochrana zachráněné posádky, zbytek bojoval na jiném místě v druhém týmu..). Čeho se dočkáme ve trojce? Po silném posledním "rozloučení" s parťáky, kdy jsem očekával závěrečnou melu, jsem si dva vybral a šel bojovat..ostatní zůstali sedět a šoupali nohama. WTF? tohle je bitva za záchranu galaxie? Potěšila mě sice možnost si promluvit i s bývalými squadmates z ME2 prostřednictvím komunikátoru, ale opravdu by nebylo lepší, kdyby se ve chvíli, kdy Shep začně mluvit ke své posádce,rozrazily dveře, přišli by Grunt, Miranda, Samara atd. (což by třeba Jack mohla krásně okomentovat slovy, že bez by to bez ní nebyla žádná pořádná párty) a následně by šli do boje prostě úplně všichni? (samozřejmě ne vyloženě jako členové Shepova Squadu, každý by si vedl tu svou bojovou skupinu, kvůli které se nepřipojil k Shepovi už dřív) a během mise by prostě bylo vidět, že každý bojuje a každý něco dělá (občas by se s Shepem potkali, dávali by Shepovi aspoň zprávy vysílačkou o postupu, ztrátách atd...). Takovýhle závěr by mě srazil že židle. Asi jsem od ME3 čekal moc, ale po suicide mission jsem to očekával oprávněně.

    Nejsem tedy jeden z těch, kteří hodnotí ME3 jako úžasnou hru, kterou zabije posledních 10 minut. Pro mě je ME3 výborná hra, která mě zklamala už hodinu před koncem.
    • Slendrian
      Tu spravu si napisal skvele, a ako nehratelne Outro by som prijal zaverecny utok na Harbingera a spol. na cele s Normandy a Destiny ascension, k tomu monumentlana hudba, slovny epilog, zimomriavky, jedna dve slzicky v oku ze je koniec, usmev od ucha k uchu, pohladenie kovovej krabicky zberatelky, a napisania na forum: Dakujeme. To znie lepsie ako reakcia: WTF just you did BioWare :)
    • Naprostý souhlas. Celá koncepce ME3 byla "Take Earth back", člověk tedy čekal epickou bitvu o osud galaxie, jak mu bylo neustále předhazováno, a místo toho dostane jen pár bočních uliček Londýna.
      Celkově je to oproti suicide mission opravdu slabota... a přitom to začínalo tak pěkně :(
    • trolo
      presne toto mi chybalo. posledna misia v style SM z dvojky + boss. cakal som nejake tazke rozhodnutia a dosledky aj z predoslych hier(rachni, zachrana destiny ascention, liecba genofagu) atd atd.. nic z toho
      tu mas pastelky a vyber si farbu explozie
    • Mám pocit, že to už bys chtěl od vývojářů příliš, ale jinak souhlasím.
      • asi jo, ohledně těch bývalých parťáků - to bylo spíš jen takové zbožné přání. Ale jinak jde jen o to, že jsem byl tou misí zklamaný. Zatímco závěr ME2 byl naprosto explozivní a došlo k využítí všech parťáků, tak ve trojce je "závěrečná bitva" jen tuctová mise.
        • Dá se s tím určitě souhlasit. Já jsem si to tak nějak vysvětloval automaticky, že byť já vedu svůj tým, ostatní zřejmě bojují na jiných místech, jen mi to hra neukazuje. Každopádně u mě to bylo spíš stylem - Londýn je dobrej, fajn mela, ale na Citadele se to rozhodně nějakou finální rubačkou, takže mi to nevadilo - čekal jsem assembly celeho týmu až v misi, která nikdy nepřišla :D Ale asi to byla moje chyba
          • Přesně! Taky jsem čekal, že v Citadele bude to závěrečné bitevní inferno...a ono nic..
            • Slendrian
              nie ze by Marauder Shields nemal svoje kvality, ale vsetci sme cakali tak trosku viac :D
    • Líp bych to nepopsal
  • Jak si někdo může kazit hru vytvořením tak šerednýho Sheparda?? *8* a tu větu s monumentálním koncem jsi mohl Pavle vynechat.Dobře víš že tomu tak není...
  • Doufám, že ten "monumentální konec" nebyl myšlený vážně. Mně osobně posledních 15 minut zkazilo zážitek z celé hry.
    • Dyt Bioware uz rekli ze vydaji DLC ktere vystvetli konec ale ze si nemame zvykat na to ze kdyz komunita neco chce tak to musi dostat a Ringwraith tu dokonce posilal nekde i stranku kde udajnej zamestnanec co uz neni u Bioware pise o DLC a jaky bude mit dej.
      • trolo
        co to je za somarinu. bioware nic nepovedali na 100% ze dalsie dlc bude ohladom konca. povedali len ze planuju DLC ale to planovali este pred ME3. co planuju za DLC sa uvidi na PAXe. a ze si nemame zvykat? daju nam sr4ck4 koniec a my (komunita, fanusikovia) co kupujeme ich hry si nemame zvykat? wtf ako. pre koho robia potom tie hry?
      • Ak su tu dve DLC jedno je The Truth:
        Toto bolo odhalene jednym zamestnancom spolu s Day one DLC a dodal aj jeden alebo dva screeny z MP zlozky

        Druhe DLC malo byt Terminator, odhalene od udajneho zamestnanca ale inak bolo vysvetlene ze to bol fake:
        LoL neverte vsetkemu z 4-chanu, respektive to bol fake lebo ak nie tak nas boh chran co za patlaninu spravia z celeho ME...
      • jak ze si nemame zvykat ? za ten sh.t ending by meli od fanousku jeste dostat naliskane.Ja byt v Bioware a videt jak se cela herni scena bouri tak makam na naprave jak o zivot.A to DLC pekne zdarma.
        • Slendrian
          Presne, v dvoch dieloch naservirovali taky koniec az ta mrazilo, a veselo si si klikol na new game hrat za opacny povahovy charaker a tesil si sa ako vsetkych znova zachranis/nakopes do prdele, v trojke akurat tak na konci nakopali autori nas do zadnice, a nemal som daleko od toho aby som rozboxoval kovovu krabicku tretieho dielu, toto sa nerobi, pockat napisem to takto TOTO SA KU*VA NEROBI, akokolvek chces na hre zarobit. Chcem vidiet percenta predajov dalsej BW hry :) pravdepodobne si ju kupim, ale bude to tazky reparat, a ked neuspeje. Die Die my Darling :)
    • Rozhodne nejsi sam, me nejen zazitek z cele hry, ale ze vsech dilu.. Uz vim, ze se k tomuto universu nikdy nevratim.
      proste pribeh byl u teto trilogie cislo jedna a kvuli nemu jsem vsechny hry hral. Konec prave znehodnotil tuhle slozku hry a tudiz poslapal uplne vsechno, na cem zalezelo.
      • Ty zanevres na vsechny 3 dily a potazmo cele univerzum jen kvuli nepovedenemu konci?
        Nekdy me prijde,ze hraci uz kvuli tomu konci trochu magori a zenou to do extremu.
        • Kinet1c
          Co je ti na tom zvlastne ze magorime kvoli takejto veci, SI predstav, cakas na ukoncenie pribehu 6 DLHYCH ROKOV a potom dostanes TOTO, takze ake extremy ?? ziadne vole, viem ze ty to nevies pochopit, ale snaz sa, predstav si, ze cakas 6 rokov na tvoju naj hru a ked vide je to na h*vno a mas chut vyhodit PC ci xbox ci ps, pretoze slubovali hory doli a nakoniec iba kopcek sr*ciek, taky mame my ostany pocit a preto to niektory zenu do extremov, ja nie, ja si pockam, ze co nakoniec bude, a ked nic ine tak budem spominat v dobrom na ME, ME2 a ME3 do chvilky pred utokom na zem :)
          • Cetl sis vubec to ,co jsem napsal?Ja ragoval na prispevek,ve kterem psal,ze zanevrel na cele ME univerzum jen kvuli konci ME3.
            Ty naopak pises,ze budes na vsechny 3 dily vzpominat v dobrem ,krom poslednich ca15min.
            A presne to jsem mel na mysli.
            Proti nespokojenosti s konecm nic nemam,jen me prijde absurdni kvuli poslednim minutam ME3 zanevrit na celou serii.
            Takze muj prispevek nebyl miren na lidi s podobnym postojem ,jaky mas ty.
            A toho vola sis mohl odpustit *3* .
            • trolo
              tiez by si nebol rad keby si pozeral lotra/star wars a lotr by skoncil ako by frodo hodil prsten do sopky a star wars ako luke zobere svetelny mec z kresla kde sedi imperator. koniec, tma, domysli si co sa stalo. takto triologia nekonci

              aj keby ME3 nemal happy end tak lotr/star wars mali jednu spolocnu vec co by mala mat kazda triologia. vysvetlenie co sa stalo po....
              nikto sa nepytal lucasa z kade prisla sila, co sa stalo, z kade mal imperator schopnosti atd... ukazal ze je luke v poriadku, vader nasiel mier atd... to staci. v ME3 mas govno. 3 farby, umries, normandia stroskota.

              ME3 ani 1 +2 si po tom konci uz nezahrajem. uplne ma to znechutilo a hlavne to ze ziadne tvoje rozhodnutie z 1+2 nema na konci vyznam...
            • Naopak, on to vystihl presne...
              ME3 zakoncuje cele universum, coz je dosti nestastne, protoze neexistuje moznost, ze by se jakekoli pokracovani odehravalo po udalostech tretiho dilu.
              Ja na predchozi dily vzpominam v dobrem v tom, ze jsem se u nich dobre bavil, ale uz si je nezahraju proto, protoze budu vzdy vedet, co bude na konci a prijde mi hrani zbytecne.
      • Veskoslav
        Já mám u ME 3 save těsně před útokem na zemi(hru jsem již jinak dorál). A takto to mám 3krát, protože mám 3 různé příběhové linky od 1. dílu. co sem hrál. Nechávám si to pro případ, že by se Bio nějak rozhodlo to změnit:-D
        • Zavidim ti, protoze ja se obavam, ze ja jsem jiz ztraceny a onu pachut soucasneho konce nic neprebije:-)
          • Veskoslav
            Já jsem si dal mentální blok na ten konec, co jsem dohrál. Pro mě hra prozatím končí před útokem na Zemi:)
  • Monumentální konec? Osobně mě mise na měsíci Palavanu přišla mnohem monumentálnější...oproti tomu vyznívá finální mise jako odfláklej patvar s naprosto debilníma logickýma dírama...konec je jedním slovem epic fail
    • Dvouma slovama...už jsem unavenej )))
  • Už se nemůžu dočkat, až uslyším Kerberus a Šepárd! *1* *1* *1*
    • Furt lepší než Še-prd...
    • jednicka je bez debat nejlepsi
      • dvojka byla zbytecna
    • za ten konec to 10 dostat nemůže. Zbytek hry je bomba, ale ten konec.... *9*
    • Veskoslav
      Ve dvojce, co je lepší: Konec, jednotlivý členové posádky, co nejsou v 1. díle a ani ve 3. díle. Pro mě osobně zajímavá místa Illium, Omega. Lepší cestování mezi planetami (skryté mise), noví nepřátelé, Shado Broker a Arrial. U ME3 je lepší systém zbraní, systém RPG prvků a jejich vylepšení, propracovanější charaktery postav. U mě osobně jsou obě hry na 90%, U me 1 to skáče mezi 85-90%.
  • miker17
    Indoctrination theory FTW
  • trolo
    kurw4 co to je??? preco nemozem pretocit video a furt mi to dava odzaciatku?? kde to sme dpc.... a to som aj skusal nacitat full video a furt sa neda. nonsens.


    "az do monumentalniho konce" fakt monumentalny. ale chybala mi tam ruzova.
  • Tak v recenzích na ME2 jsem se dozvídal, že frustrující a únavné mise v MAKO vystřídalo mnohem zábavnější hledání surovin na planetách. Nyní střídá frustrující a únavné hledání surovin z dvojky, mnohem zábavnější hledání artefaktů a posil.... *15*
    • Veskoslav
      Tak létání na plenatách v 1. dílu bylo katastrofální z toho pohledu, že člověk si musel pamatovat kde byl. Dalším kamenem úrazu bylo to, že u ME 1 byly mise s Makkem pořád dokola. Stejné základny pašeráků i Cerbera, stejné základny obsazené Gethy, stejné spadlé družice atd. Dvojka byla lepší, ale systém minerálů mě vytáčel, jelikož to, co jsem potřeboval, toho jsem měl vždycky nejméně. Ale mise zase byli jiné, lepší. U ME 3 je to zase spestřené o Reapery a o to, že "benzín" nelze koupit všude tak, jak to bylo předtím a systém skenování je o něco ryclejší, ale už zase nejsou skryté mise na planetách, což je podle mě škoda.
    • Nééé tak docela, takhle jsi musel skenovat každou planetu..tady to máš fakt jen na pár plantách a nehledáš nudně na senzoru míru surovin, ale jen blikající bod podle GPS :)
      PS: ty suroviny ze dvojky bylo něco tak neuvěřitelně strašnýho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit