Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Záleží aké písmeno po "c" nasleduje (samohláska, spoluhláska) napr. Coca Cola tam sa "c" číta ako "k". Okrem toho angličtina nemá formálnu gramatiku. Napr. v britskej angličtine sa to môže čítať ako "serberus", ale to neznamená, že to univerzálne platí aj pre americkú, austrálsku, kanadskú a pod. V ktorejkoľvek z nich sa to môže prečítať aj ako "kerberus".
  • Taková kde člověk, který je za to placen hodnotí s nějakým nadhledem, má zkušenosti s hraním her stejného žánru, pokud se nejedná o něco naprosto revolučního a odprostí se od chvilkového pomatení smyslů... V konečném důsledku to ale samozřejmě bude subjektivní vždy...

    Příklad: Možnost jedna, buď jako šéfredaktor nechám napsat recenzi hry ze Star Wars, recenzentem, který Star Wars miluje, nebo někým kdo k nim má neutrální postoj, ale zase miluje onen žánr do kterého hra spadá (nechat je psát negativně smýšlejícím jedincem je nesmysl). Pak bych ale měl postupovat stejně ohledně recenzí na Warcraft, Warhammer, atd. Tady na games to ale takto nefunguje a naopak ono pomatení smyslů/fanofství/nostalgie vyhrává...

    PS: Games osobně beru jako informační web herní scény, recenzemi a hodnocením zde se člověk nemůže řídit. Ale samozřejmě, že občas jsou zde recenze solidní (i hodnocení), ale spíš bych řekl že pomálu...

    PPS: Samozřejmě můj subjektivní názor...
  • Může mi prosím někdo vysvětlit, proč je v této recenzi Shepard černoch? Trojku jsem ještě nehrál, ale podle obrázků a videí jinde je Shepard stejný jako v předchozích dílech?
  • Walldstein
    Kontrolní otázka: Co je objektivní recenze? Prosím DEFINUJ pojem OBJEKTIVNÍ RECENZE!
  • Walldstein
    To je sice fakt a v některých ohledech je třeba se raději držet předlohy, ale ono to Kerberos docela rve uši, když dva díly hry posloucháme Serberus =D nejde o nic jinýho. Jednou prostě byl stanoven název Cerberus (s výslovností Serberus) tak je třeba to dodržovat...taky přeci nikdo neřiká, že amíci maj CIA a FBI /obojí napsáno foneticky/ ale že maj "SíAjEj" a "eFBíAj" i úřes to že z našeho pohledu je to zprávně jinak =)
  • Walldstein
    Ehm..Ano Kerberos je mýtycké stvoření podle nějž se pojmenovala i tato organizace, ale!!! Pokud si hrál ME kde tato organizace je tak musíš vědět že český recenzent neumí vyslovovat název tak jak se v originále vyslovuje. Protože kdykoliv se o Cerberu mluví tak věechny postavy říkají "Serberus" nikoliv "Kerberus"...Takže ano, správně je Kerberos, pokud mluvíme o tom krásném zviřátku, ale pokud mluvíme o organizaci z ME pod vedením IM je správná a jediná přípustná výslovnost Serberus, jelikož pokud se nepletu tak "C" se v angličtině nečte jako "K" ale jako "Sí".
  • mass effect 3 som ritualne vymazal asi v 3/4 ked zacalo byt klišé neunosne. Prisiel tam nejaky manga buzera*t assasin, ktory ked mal od smrti len milimetrik tak sa nahodilo video kde Shepparda,Garrusa a Liaru odhodil ako handrove babiky, zobral arefakt, zasmial sa a isiel do piice.
    V tejto hre pribeh zabil gameplay. Tazenie materialov v dvojke bola oproti nahanacke s reapermi v trojke genialna zabava. Jednoznacne najhorsia cast trilogie.
  • Slendrian
    aha dakujem, na textovu recenziu som zabudol, necital som si ju ked vysla hra lebo som sa nechcel dozvediet nic vopred :)
  • vlastik.plaminek
    Jaké rozhovory? Všude se to chválí, ale vždycky tam jenom stojí jak tvrdý Y a tlemí do zdi.
  • sleepless
    Pavel je pryč, takže odpovím za něj. Svůj názor na konec popisuje v jedné z pasáží textové recenze: http://games.tiscali.cz/recenze/mass-effect-3-recenze-58706
  • Sem zvědav ve které kategorii Best of 2012 článků se třetí mass effect objeví,Jestli to bude zase v sekci akční či to půjde mezi rpg hry,já osobně považuji celou mass effect serii za hry žánru rpg.Jinak pro lidi co si stěžují na výslovnost cerberusu - http://cs.wikipedia.org/wiki/Kerberos
  • Slendrian
    nie ze by Marauder Shields nemal svoje kvality, ale vsetci sme cakali tak trosku viac :D
  • Slendrian
    Presne, v dvoch dieloch naservirovali taky koniec az ta mrazilo, a veselo si si klikol na new game hrat za opacny povahovy charaker a tesil si sa ako vsetkych znova zachranis/nakopes do prdele, v trojke akurat tak na konci nakopali autori nas do zadnice, a nemal som daleko od toho aby som rozboxoval kovovu krabicku tretieho dielu, toto sa nerobi, pockat napisem to takto TOTO SA KU*VA NEROBI, akokolvek chces na hre zarobit. Chcem vidiet percenta predajov dalsej BW hry :) pravdepodobne si ju kupim, ale bude to tazky reparat, a ked neuspeje. Die Die my Darling :)
  • uplna pravda, sem na začatku recenze zrovna pil a vyprskl sem až mi ostala cela televize mokra :D KERBERUS :D vite ale v čem je supr mit forum? když nekdo udela nejakou hovadinu muže si v klidku vymyslet nejakou hovadinu čim to na forku akože obhaji. a pak lide reagujou a vysvetlujou a vysvetlujou, čest neco malo obhajobam ktere maji pojintu, tenhle KERBEROS byl važne hustej teda :D
  • tak tak... angry joe to je jiné kafe *3*
  • Já postrádám v těch videorecenzích nějaký zápal...když už mluvím o té hře...ten hlas zní jakoby letargicky četl nějaké věty a vůbec neřešil o co jde co se děje...je to nuda nuda šeď šeď, nemluvě o vybrané classe a hrozném ksichtu hlavní postavy :p
  • Slendrian
    Rad by som poznal nazor autora recenzie na samotny zaver hry, ci s nim suhlasi a je s nim spokojny, alebo recenziu uhral tak trosku diplomaticky, inak pekna praca :)
  • Súhlas vo všetkom. Neviem prečo sa niektorí tvária ako by 1ka bola pomaly hardcore RPG zo starej školy. Ten inventár tam bol otrasný a fakt radšej žiadny ako taký. Ešte jedna vec mi prekážala a toto sa vyskytuje (ale pomaly je to už tiež minulosť) vo viacerých RPG. A to, že si nutne musel mať v parte technika kvôli hackovaniu tak sa ti výrazne znížili možnosti ako zložiť partu a nakoniec ťa dotlačili k tomu že si viac menej chodil stále s tými istými (podobne v DA:O). V 2,3 postavy striedam podľa potreby a hlavne v 2ke si niektorých MUSEL zobrať čo hráča aspoň dokopalo k tomu aby si vyskúšal aj iných parťákov.
  • Slendrian
    Tu spravu si napisal skvele, a ako nehratelne Outro by som prijal zaverecny utok na Harbingera a spol. na cele s Normandy a Destiny ascension, k tomu monumentlana hudba, slovny epilog, zimomriavky, jedna dve slzicky v oku ze je koniec, usmev od ucha k uchu, pohladenie kovovej krabicky zberatelky, a napisania na forum: Dakujeme. To znie lepsie ako reakcia: WTF just you did BioWare :)
  • Co si vzpomínám, tak jich bylo podstatně víc... jenom "tak tři" opravdu nebyli... SM rozhodně průměrná/podprůměrná hra není, ale s tím nenaplněným potenciálem bez debat souhlasím... Skoro bych řekl, že dnes se zabitým potenciálem... ale hraje se to furt parádně... Ostatně SWTOR je taktéž nadprůmerná hra s nenaplněným potenciálem, přitom hodnocení 9/10. Něco zde smrdí a já to nejsem...

    PS: Jinak SWTOR sám hraju a celkem mě to baví... 7/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit