Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ohledne konce asi takto :http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/proc-nenavidime-konce-mass-effectu-3
  • CRYPT
    ja tady uprimne videl vetsi shity. A uprimne pro mne jedinej a opravdovej Shep byl default a ta baba Shepardova byl fail. Nemuzu si pomoci, ale preci jen (bez urazky mile zeny) byt ukol zachranit galaxii na bedrech velitelky Shpardove je moc i na mne. Takze Shep je pouze a byl jeden a to default, btw ty paskvily co meli nekteri hraci, toto je oproti tomu jeste zlaty...
  • Pokud dobře počítám u mne to koreluje se součtem levelů všech založených MP postav ale možná je to náhoda...
  • Ako všetka česť recenzentovi, ale z akého dôvodu neboli spomenuté také chyby ako napr miestami odfláknuté textury, občas podivné AI A HLAVNE ten zasr**ý záver hry??? Do budúcna, treba spomenúť obe strany mince a nie sa sústrediť na klady a ako jediné negatívum spomenúť tú jednu "prebytočnú" miestnosť na lodi *3* Osobne si myslím, že tak 8ka by bola zaslúžená.
  • Cahir
    Koncept není úpadek, úpadek je provedení. Mass Effect je výborná hra - výborná v tom, co chce být. Stejně jako je Diablo perfektní ve svém žánru a Baldur's Gate zase ve svém. Všechno jsou to odlišné žánry, přestože jsou zastoupeny ve vágní množině RPG - pojem, který mi ještě nikdo nedokázal pořádně vysvětlit. A asi to ani nelze.

    Pokud se někomu nezamlouvá už samotný koncept hry, sebelepší provedení pravděpodobně jeho názor stejně nezmění...
  • trolo
    kurw4 co to je??? preco nemozem pretocit video a furt mi to dava odzaciatku?? kde to sme dpc.... a to som aj skusal nacitat full video a furt sa neda. nonsens.


    "az do monumentalniho konce" fakt monumentalny. ale chybala mi tam ruzova.
  • Cahir
    Bez urážky Pavle, ale tohle je snad nejhnusnější Shepard, jakého jsem měl tu čest poznat. *1*
  • Chtěl jsem napsat střílečky a pak mi myšlenka sjela na doomovky, to je snad "detail" jestli první nebo 3tí osoba ... to nic nemění na podstatě.
  • claymen
    Nevím jak v MP, ale obecně v mass effectu by to mělo byt označení nejvyšší "lidské" šarže (nejlepší speciálové), pokud si dobře vzpomínám
  • SW ? :)
  • Ticho redhead
  • Silný příběh usuzuju z videí, PR keců a co tak pochytím, jak říkám nehraju to tak nevím.... je to takový divný styl celá ta hra mi přijde.. to prostředí jak je graficky zobrazeno , systém soubojů, celkově mi to nesedí nevim ... radši zahraju něco jiného. Ale nechci to hanit těm kterým se to líbí.
  • jestli pro tebe neni v mass effect silny pribeh, tak pak bych chtel znat tvou predstavu silneho pribehu !
  • Silny pribeh? Hmm. Pro me nejvetsi slabina hry. Navic Bioware nikdy nebyli dobri scenariste. Jen to umi dobre podat.
    A posledni tvoje veta jen dokazuje upadek Bioware a RPG her vubec. Dnesni RPG podle megastudii je akcni hra s minimalnim vyvojem postavy.
  • Lol kdo vytvářel toho xichta xD ..... takové prasátko xD
  • "Doomovky"?!!! :D

    To sis asi trochu spletl hřiště, protože tohle je úplně jinej sport...
  • Mě ta hra vůbec nebere, myslím ME obecně... nevím proč.. nepopírám, že to má bezesporu silný příběh atd, ale přestože doomovky miluju, tohle je divné ..
  • Zkusim se zeptat zde. Co znamena v multiplayeru N7 ''cislo'' u kazde postavy? Myslel jsme ze jde o pocet dokoncenych misi,ale bud to spatne pocita,nebo to znamena neco jineho.
  • Furt lepší než Še-prd...
  • Už se nemůžu dočkat, až uslyším Kerberus a Šepárd! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit