Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    ...
  • Me1 a Me2 byly zábavnější.Tohle je nějaké moc rychlé
    • Je pravda ze pribeh sa vyvija rychlejsim tempom, ale ME3 som si uzil kazdy jediny moment. Teda az na koniec :)
  • Cypri
    Už se ví jak je to s tím koncem? Dělá se na něčem nebo tak? Něco oficiálního. Dík
    • Já osobně se přiklánim k teorii o indoktrinaci Sheparda. Dává to smysl. Jinak osobně se mi hra zdála poněkud uspěchaná, a taky mám pocit že celkově je proti dvojce poněkud slabší.
      • MidnighT91
        Shepard je indoktrinován už od prvního dílu, po tom co odtrhnul Ashley od majáku na Eden Primě... Človeku co zná příběh illusive mana je to naprosto jasný... Jo a rozhovory mezi parťákama ve výtahu byly krutý :)
        • vlastik.plaminek
          Jaké rozhovory? Všude se to chválí, ale vždycky tam jenom stojí jak tvrdý Y a tlemí do zdi.
        • Musim s tebou nesuhlasit. To boli Protheanske majaky, nie Reaperske. Shepard bol indoktrinovany v DLC The Arrival v ME2, ked ho ovladol ten Reapersky artefakt. Od tej chvile sa odohravalo ME3 a kazdy detail potvrdzoval tuto teoriu. Dokazy najdeme este aj v ME2. Ked Shepard umrie niekde v priebehu hry, Harbinger casto povie "Shepard, you could have been useful" Teda "Shepard, mohol si byt uzitocny".
    • Mno z oficialniho vyjadreni to na me pusobi tak,ze zakonceni upravi (prodlouzi a rozvedou?),ale ze nemaji v umyslu konec uplne predelavat nebo pridavat dalsi konce.
      Ale kdo vi.
    • udajně dělá oficiální info někdy v dubnu *3*
  • No tak to ani zdaleka LoL 9? Ste sa s konom zrazili ?
    Tak PC verzia by mala mat tak maximalne 7,5 - 8
    Zakladom takeho bodovania je to ze hra je kratka
    herna obtiaznost bola osekana a aj ta takzavana HC je len casual
    konverzacie osekane
    DaY one DLC, sice ma to netrapi lebo mam CE ale bolo to od nich nechutne
    DLC DRM, wtf mam zaplatenu hru a teraz mam obmedzeny pristup k internetu takze si mozem strcit svoj original za klobuk kedze pre nacitanie savov som zablokovany(boh zehnaj RELOADED)
    Ending - eh no co viac dodat o ano 0/10 kedze rozbija obrovskym crucible-kladivom predchadzajuce dieli a ich podstatu
    MP - nic prevratneho ale zabavi na nejaku chvilu
    Your choices are matter and you will see consequences in ME 3 - tak tato kravina sa stala oblubenou fackou od fanusikov ktory nezniesli co sa stalo s ME seriou
    • Veskoslav
      Krátké? To nesmíš proletět letem světem. Obtížnst, že je jednoduchá? Jo na insame je to opravdu "stupidní" oproti ostatním hrám, že?:)Mě save funguje i bez netu a mám originál.
      • Ano na insane je hra fakt easy v porovnani s predchadzajucimi dielmi a kratka ano ked si zoberiem mnozstvo pokecu a hlavne misie, ak by som sa zameriaval iba na hlavnu ulohu teda dostat sa na zem tak by sa hra dala skosit na 12-14 hodin... A ano hra mi funguje ale ak chcem nacitat save s DLC tak sa mozem ist bodnut lebo potrebujem autentifikaciu z EA servru a na tu treba mat pripojenie a to niesom sam, officialne forum sa o tejto DRM celkom slusne plni.
        • Ja som Eden Prime presiel v offline rezime, takze nieco robis spatne. A postup je niekde na forach. Je to lahsie, pretoze sa tam imo vsade povaluju naboje.
        • ales.smutny
          "ak by som sa zameriaval iba na hlavnu ulohu " :)) Nu, tak se jen na ni nezaměřujte :) To je jako dát si oběd o třech chodech a polívku s dezertem hodit do květníku...no, v ME je to spíš hlavní chod :) Po patnácti hodinách jsem teprv koukal poprvé na Tuchanku...:)
    • a teraz tie dobre
      Grafika - podla mna fajn, pekne spracovanie oblasti a protivnikov
      Hudba - skvela
      Workbench, zbrane, armor - skvele
      Storytelling - skvely az do 10 pred koncom
      • Grfika neni moc OK teda, v predchozich dilech vypadaji ty textury lip podle me, v ME3 maji vsichni kozni nemoc to tak vypada :D
        • trolo
          tie textury vyzeraju lepsie len preto ze v ME1+2 mas film grain co trochu vyostri textury. v trojke nemas ziaden grain a posobi to plasticky a ukaze sa viac nedostatkov.
  • Trocha zamyšlení. Mnoho lidí si myslí že ME1 je nejlepší díl, ale proč? ME1 vlastně objevujete celé univerzum hry. Každá rasa tam má svoji historii a kulturu. Objevovat pak souvislosti mezi ostatním je zábavné a unikátní. U ME2 a 3 už tohle odpadá a zůstává nám pouze ( v uvozovkách ) příběh a vztahy mezi členy, ale rozhodně to není u tyhle hry málo.Mě osobně se mi taky nelíbí zakončení trilogie jakou autoři zvolili.Ale asi praví důvod bude asi ten že to dobrodružství skončilo bez nějaké naděje na pokračování. Jo kdy MS měla dílů jako Final fantasy tak by to zakončení bylo daleko stravitelnější *7*
    • Osobně Preferuju dvojku před jedničkou. Ve dvojce je víc příležitostí to pod*lat a o to větší je pak radost že sem to nepod*lal. *1*
      • Jo a v obou pokračováních mi silně chybí MAKO a jízdy vejtahem s parťákama.
  • Lidi já chápu, že chcete být rýpaví ale výslovnost Kerberus s velkým pěkným "K" jako Kateřina je SPRÁVNÁ. Pro ty co to náhodou nevědí tak Kerberos je trojhlavý pes střežící bránu do podsvětí z řeckých pověstí.
    • Catherine česky vyslovuješ teda jak, Kateřina nebo Katerine?

      Buď to vyslovuj česky nebo anglicky. Tyhle hybridy působí dost trapně.
      • Naprosto prázdný argument. Zde je totiž možné říci jak Katerine tak Kateřina, záleží na situaci. Podobný příklad: Říkáš [Alájnc] nebo [Aliance]?

        Jinak rozdíl mezi Kerberosem a Cerberusem je asi takový jako mezi Héraklesem a Herculesem. Tedy pouze ve formě a v cizojazyčné recenzi jej lze bez ostychu nahradit.
        • Cože, v jake situaci je možne řici Katerine i Kateřina?
          Říkám to buď anglicky "ketrin" nebo česky "kateřina".
          Stejně jako buď říkám anglicky "əlajenc" nebo česky "aliance".
          Česky psany i vyslovovany Kerberos je anglicky Cerberus "sɜrbərəs".

          Mimochodem Herakles je řecký název a Herkules je římský název pro tu samou osobu, stejně jako Jupiter a Zeus, ikdyž o tom se vůbec nebavíme. Jde o to, že češi mají tendenci vytvářet hybridy, kombinovat celá slova nebo částečně počešťovat jejich výslovnost, což přesně udělal Pavel Dobrovský v jeho recenzi.

          Buď to vyslovím anglicky "sɜrbərəs", česky "kerberos", resp. nikomu nevadí když to česky přečtu přesně jak je to napsané "cerberus"... ale "kerberus" je trapný hybrid.
          • uplna pravda, sem na začatku recenze zrovna pil a vyprskl sem až mi ostala cela televize mokra :D KERBERUS :D vite ale v čem je supr mit forum? když nekdo udela nejakou hovadinu muže si v klidku vymyslet nejakou hovadinu čim to na forku akože obhaji. a pak lide reagujou a vysvetlujou a vysvetlujou, čest neco malo obhajobam ktere maji pojintu, tenhle KERBEROS byl važne hustej teda :D
        • konečně někdo správně
      • Psychotic
        Jak je to podle tebe správně?
        Podle mě jakékoli správně vyslovené anglické slovo v českém textu zní divně. Catherine bych vyslovil [ketrin], tedy bez vyslovování "th" a anglického "r" ve stylu houkého buambouu. Tedy vyslovil bych každé cizí slovo co nejpodobněji originálu, ale za použití pouze hlásek, které čeština zná.
        • Nevysvetlujes ale preco je to Kerberus a nie Serberus *3*
    • Veskoslav
      Ono v češtině, ale není počeštění po Cerberus, ale pro Cerberos (Kerberos česky). Sice významově je Cerberus a Cerberos tatáž osoba (v tomto případě tříhlavý pes), ale v tomto případě je Kerberus špatné, protože by to musel být Cerberos, aby mohlo být K na začátku v češtině:)
    • Psychotic
      viz o 4 vlákna níže.
  • ucho
    pucl?
  • kerberus?
    • Psychotic
      -deleted-
  • Monumentální konec? Osobně mě mise na měsíci Palavanu přišla mnohem monumentálnější...oproti tomu vyznívá finální mise jako odfláklej patvar s naprosto debilníma logickýma dírama...konec je jedním slovem epic fail
    • Dvouma slovama...už jsem unavenej )))
  • Jak to? A ja se tesil na Pavlovo krasne vyslovovani Šepááárd :)
    • Myslim, že to bylo dostatečně kompenzováno "Kerberusem"
      • Jen bych podotknul, když tu jsou všichni tak jazykově nadaní, že nezávisle na "o" nebo "u" je ve 4. pádě správný skloňování "Kerbera" :) A tý recenzi bych po dabingový stránce vytknul rozhodně jiný věci, než špatně přeložený jméno, v tom jsem takovej zádrhel neviděl.
      • Cesky preklad reckeho jmena, imho v poradku.
        • Když už teda někdo má tendenci překládat nějaký řecký jména, tak co takhle přeložit teda i název hry do češtiny? Todle někde přeložim jinde nechám je prznění na entou...buďto nechám názvy v originálu a nebo přeložim všechno...takhle by bylo ok recenzovat "hromadný efekt tři"
        • Psychotic
          Taky jsem si to myslel. Ale česky je to kerberos. Takže je to spíš takový hybrid. Ovšem ani já jsem to do dneška nevěděl, takže nemám co kecat :-)
        • to by bol kerberos
      • Odulin
        Bystrý hoch.
        • Mám svoje chvilky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit