Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz: Všichni to považujou za dojemné rozloučení. Já mám teď ale rozjetou trilogii, jsem na začátku trojky a tak mě zajímá, v jaký fázi se "Citadel" uvolní nebo spíš, do jaké fáze hry to zapadá. Na začátku maj všichni depku, pak řešej genofage, pak je samotná Citadela pod útokem, pak se řeší Gethové, každopádně neustále jsou všichni tak trochu bez nálady, tak kam narvat DLC, kde se paří?? *1* díky
    • Po pokusu o převrat na Citadele se odemkne, co jsem četl, tak je asi celkem vhodný začít hrát až jako úplně poslední misi před koncem. Ale pokud začneš hrát hned po Citadel II, tak se bude obsah odemykat postupně. Takže jde asi o to, jestli budeš chtít DLC a všechen jeho obsah hrát najednou a nebo po částech.
      • Díky *4*
  • mne prezili vseci proste stiahni si DLC extended cut ktore je zadarmo potom som si zober dakoho s kim maš romance u mna Tali a potom som zavolal na lod a joker ich zobral prec aj s lodou a siel som dalej (teda neviem ci mi kvoli tomu ti dvaja prezili)
  • Kto hra multak tak tieto hlasky pochopi :)
    http://www.youtube.com/watch?v=nwVvG6DB0vo
    • Radši jsem to nedokoukal nechám si to až si to koupim, ale jasně :) . Pravdy pravdoucí...akorát to Tech Armor moc nepoužívám.
  • Jinak co říkáte na "romanci" shepardová+javik z citadel? Dalo by se říct, že je to jediná "renegade" romance ve hře.
  • Du do toho, vlastně nejdu nechci zapínat origin a nechat si zase prošmejdit kompl
    • Origin/Uplay/další nemají sice tolik komunitních a doplňkových funkcí jako Steam, ale tu základní věc (tzn. nakupování, stahování a hraní) zvládají všechny zhruba stejně (Uplay má v nakupování ještě mezery).

      K tomu šmejdění: pokud já vím, tak se to neprokázalo a Origin v současné době prochází jenom My Documents a registry (tzn to, co Steam a všichni ostatní).
    • Probůh on tohle ještě někdo řeší? Nemám slov. Tak Origin nezapínej, nezapínej radši ani UPLAY a pro sichr ani Steam (ten je svatý z nejsvatějších, že), vůbec nelez na FB, G+ a radši nepiš do emailu nic, čeho bys někdy mohl litovat a už vůbec nelez na net, protože kůkíís. Taky nepoužívej antivir, páč ten si taky dělá statistiky a radši ani Ubuntu (jedna z distribucí Linuxu).
      • moc to nezvládáš, kolik ti EA platí?
        • regant
          podle mě zhodnotil situaci dobře :D
    • Cosi
      Jediný co Origin zkoumá jsu složky kvůli uloženým pozicím a nastavení her. To že si tam ten trouba, co vyvolal ohromný flame, schoval osobní věci je už jeho problém. Ale jak je vidět to neznamená, že se toho chytne každý druhý trouba.

      http://www.rockpapershotgun.com/forums/showthread.php?1927-What-Origin-does-when-it-scans-your-computer
      • Mlč služebníku EA. Každý ví že origin scanuje kompl, hledá nelegálně stažené hry informuje o tom EA a ta to pak předá policii.
        PS: a neříkej že nemáš v PC něno nelegálně staženýho. Já mám 90% věcí legálně, ale to EA zajímat nebude.
        • regant
          jo a mně zase pod postelí leží špion a šmíruje *1*
          • vlastik.plaminek
            Není z Bohemky? Seber mu foťák a napař vazbu.
  • Mě by zajímalo jestli jo Citadel česky nebo ne?
    • Čti níž. Už to tu někdo řešil a je tam odkaz na betu češtiny pro Citadel.
      • Ups. Nojo, je to na Reckoning. :)
      • Ať hledám, jak hledám, tak jsem nic níž nenašel. Pokud už někdo Citadel přeložil, tak na to já a můj tým kašleme. Ale my jste ještě nedokončili překlad, aby vůbec nějaká betaverze mohla vzniknout. Včera jsem vydal betaverzi překladu DLC Reckoning!
        • Byl bych radši kdyby jste to udělali vy. S překladem jsem od vás spokojen, jen bych asi přístě nepřekládal jména nepřátel a skillů -.-
        • Cosi
          Chtěl říci odkaz na betu do Reckoning.
  • Rhulad
    Někdo objektivní? Co vykradli tentokrát? Jinak Mass Effect = hrůza moderní doby --- pro školáky a předškoláky ale asi fajn zábava.
    • Trisska
      Rhulad - Smiř se s tím, že pokud máš na věc jinej názor než ostatní a nerozplýváš se blahem nad každou hrou, tak budeš označen za trola, v horším případě ještě smažou tvůj příspěvek a obdržíš ban! Ale nic si z toho nedělej, tohle sem tady zažila už nejmíň 20x! Máme tady totiž takovou pochybnou demokracii... *4*
    • Jsem zasadne proti banovani, ale takovy id*ot je preci jen vzacnosti, takze bych se za nej klidne primlouval.
    • Je mi líto lidí, kterým právě hra zkazí dojem z doby. To musí být těžký ráno vstát z postele *1*
    • Viktor_H
      Kolikátý alter ego už, Trolle?
      • Rhulad
        Už to ani nepočítám
        • Rhulad
          Je ale všem přítomným, že tohle není troling ale bohužel konstatovaní faktu. Mass Effect je opravdu herní nešvar a hlavně obdivují příběh nic originálnějšího vymyšleno nebylo. Osobně nechápu tu bublinu okolo tohoto kýče pokud mi to někdo vysvětlí budu rád. Možná mám omezený úhel pohledu, ale já v tom vidím jen lineární střílečku s absurdním dějem. Sebevražedná mise? Hoši nenechte se vysmát možná v 15 letech by se mi to líbilo.
          • panove coš jste tak zabednění že nechapete protože to jeho psani je jen provokace aby ste reagovali
          • Kozy
            Tak si vem flintu a můžeš zase jít.
    • Xcomik
      Troll Dementní
    • Veskoslav
      Co jsem četl tvé komentáře, tak všechny hry poslední doby stojí s prominutím za hovvno. Tak co tedy hraješ?
      • Rhulad
        Veď mě můj vůdče ke spáse
        • Veskoslav
          Díky za odpověď. Je vidět, že vskutku nejsi trol.
          • Rhulad
            Jak pravíš můj pane
  • Dalsi stupidni vytvor od EAWare, nic vic a nic min.Zaplat Pan Buh, ze tenhle herni odpad jmenem ME3 uz konci. A uz se nemuzu dockat na reakce zdejsich ceskejch biodronu.Po slby Dragon Age2 jsem si myslel , ze se EAWare poucilo, ale vydali jeste horsi a stupidnejsi hru - ME.
    • Předpokládám anonymní "hrdino", že bys mohl být tak nekonečně laskav a pro nás omezené
      pitomce, co mají jiný názor, než ty na pár řádcích vysvětlit PROČ, že je ta špatná a stupidní. Mimochodem, kdo jsou ti čeští biodroni? Třeba bys mohl i ve své zjevně neomezené moudrosti doporučit několik titulů, které herním odpadem nejsou. Předesílám, že PacMana a Tetris jsem už hrál a odložil. Těším se, Petr Svoboda.
    • Tak ty jsi my výtvor samotné blbsti. Tohle může plácnout jenom blbec achjo, až se zahrabeš (a to bys měl) popros někoho ať to místo ještě zabetonuje...
      • Ne že bych souhlasil s OP, ale než někomu začneš nadávat do výtvorů blbosti, zkontroluj si napřed svůj pravopis.
    • Další stupidní výtvor, co má místo mozku nablito, tu šíří svůj debilní názor. Zalez do kumbálu a pusť si tetris.
      • Napodobne stupidni drone
  • Recenzování tříhodinové epizody? To si snad děláte legraci? Tohle není plnohodnotná hra ani omylem, nelze ji ani recenzovat, to za chvíli budete recenzovat přídavek barevných košil do GTA a závodní okruh k tomu?

    Jste placení z reklam, v dobách, kdy se psaly recenze od srdce, nezávisle, bez poptávky honoráře a především tedy nezávisle, stály české herní časopisy za něco. Přece nemůžete s klidným srdcem přehlížet současný stav herního průmyslu, který, porvnáte-li jej s tím o dekádu starším, je naprostou stopkou, brzdou, koncem všech potenciálů, zjednodušením, snahou o zisk, busines, marketing, profit, peníze kam se člověk podívá, nedělá se pro potěchu, ale pro zisk a vy jste stejní, protože se neohradíte vůči současnému systému, bojíte se i o to málo co máte, není většího zbabělce.

    Začnu psát sám.
    • A zrovna ja si o te trihodinove epizode rad poctu.

      Radsi nepis
    • Psaní pro potěchu je sice fajn, ale děti tím nenakrmíš a účty tím nezaplatíš. *3*
      • To se pletes, podivej se na minecraft - ten clovek to nepsal primarne pro penize, dokonce se tim ani nezivil, na fulltime se tomu zacal venovat AZ dostal nejake penize. Kdyby nedostal, tak se jednoduse zivi dal necim jinym. A na ty hre je to videt, ze.
    • Blue.Shark
      Chtěl jsem napsat nějaký smysluplný názor, ale z opakovaného čtení toho tvého jsem ztratil chuť. Proto se zmůžu jen na: http://tgchan.org/kusaba/questdis/src/12654479882.jpg
    • Hry se vždycky dělají pro zisk. Potěcha je pro idealisty, nikoliv pro realisty.
    • Přemýšlet nad každou věcí jako ty, musel bych se spoléhat na to, že funguje respawn i v životě...
      • ahahha *8*
    • To všechno je víceméně pravda, ale položme si jednu otázku... Když se jedná o peníze, jednal by jsi jinak? Pokud řekneš ano a myslíš to VÁŽNÉ tak klobouk dolů, ale nevěřím. Peníze vládnou a chápu to. O to těží je filtrovat informace a to učí na střední škole.
      • Ano, jednám tak, ale problém je příliš komplexní na to, aby se dal shrnout do pár vět. Zaráží mě, že si takovou otázku vůbec pokládáte, o to horší je skutečnost.
    • Veskoslav
      Hra roku má asi 2,5 hodiny a co jako? Doporučuji odlézt na Eurogamer, tam budeš mezí trolí komunitou značně oblíbený.

      A piš. Jelikož se rád směji. Většina lidí tvého rázu končí právě u věty: Asi začnu psát sám.
      • A ty tady ty vlezdoprdelni biodrone.
      • Tvé názory znám. Většího vlezdoprdelníka by člověk těžko pohledal. Tohle není o herním segmentu, ale o celém společenském systému.
        • Veskoslav
          Ano. Spím s cenzorkou, admin je můj brácha, šéfredaktor nejlepší kamarád:)
          • davidBray
            vy mladí si žijete, Ti povim :))
            • Je to hutný žrádlo to tady číst, co? :D
          • Že je ti patnáct, jsem tedy opravdu nevěděl.
            • Ze to rikas zrovna ty GGG *1* Si muzes s Veskem podat ruce *1*
            • Na vesku pozor. Je to velmi vzácna odštěpená vývojová větev člověka Homo Trolliens
            • Veskoslav
              Skoro 13 mi bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit