Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže rozlučka v pozitivním duchu? Aspoň že tak, ale přesto s nákupem ještě počkám...
  • Xcomik
    Hrál jsem všechna DLC pro Mass Effect a s klidným svědomím prohlašuji toto je z nich nejlepší. Líbilo se mi na DLC hlavně ty vtipné momenty nebo vzpomenutí si na Thane(a). V tomhle ohledu mi akorát chybělo si připomenout toho Doktora který umře na Tuchance. Nějaké rozloučení s ním pár slov od Wrexe a jeho ženy by bylo zadosti učiněním jak jim nakonec pomohl. Taky podobný ekvivalent i pro Legiona a jednoho z dvojice Kaidan/Ashley.

    Jinak tohle DLC opravdu sršelo jednou vtipnou hláškou za druhou a asi pro mě nejlepší byl Grunt když ho zatkl C-Sec :-) Já mám pocit že to Garrus moc dobře neodhladl když řekl že nám kluk ušatá už vyrostl xD

    Zbran Lancer L7 byla pro mě už jen třešničkou na už tak výborném vzpomínkovém dortu a hlavně mi ta zbraň připoměla staré dobré časy s Mass Effect jedničkou.
    • Rozlúčka s Mordinom je práve hneď po vyliečení genofágu už v základnej hre. A v Citadel, ako už tu bolo spomenuté, je jeho nahrávka priamo pre teba/Sheparda.
    • Na konci po té oslavě leží vedle tvé postele disk s nahrávkami od Mordina, pár písniček a vtipných scének, písnička "From protein we are formed" je výborná! *4*
      • Kozy
        Šlo vlastně Mordina nějak zachránit? Já ho bral jako parťáka skoro pořád a ač jsem nechtěl tak jsem ke konci šel přes mrtvoly- jeho zastřelil, Tali taky prdí do hlíny a ještě Wrex na Citadele..
        • jednou sem ho zachranil ale to byl vudce ne wrex ale ten wrav jeho bratr ten co se chtel pomstit za genofag ataky tom dost pomohlo ze sem vymazal data genofagu pri zachrane melona a zabiti rady v prvnim dile
        • Viktor_H
          Ano, mohl. http://masseffect.wikia.com/wiki/Mordin_Solus
        • Myslím, že jo, ale byla to nějaká úplně extrémní situace se splněním několika podmínek a mělo to dost zásadní (a pro mě negativní) důsledky, nicméně ta možnost tam myslím opravdu byla....
      • Xcomik
        To je ta jak zpíval v kajutách posádky když vyšetřoval tu wrexovu ženu? BTW: Jinak na Legiona tam snad ani nic nebylo viď
        • Nee, všechno je to nové, jestlis to minul, tak tady je to všechno: http://www.youtube.com/watch?v=JzSwcDufZyc
          A na Legiona jsem tam pokud si vzpomínám opravdu nic nenašel....
          • Magister_Peditum
            Jo, škoda. Proč musejí sympaťáci vždycky ostrouhat *15* - no, alespoň tam je ten Mordinův tablet.
  • Za me nejlepsi DLC z cele ME serie. Je vtipne, zabavne, ma akci i napad. A hlavne spoustu prilezitosti k easy talku s ostatnima.... 10/10
  • Jedno z nejlepsich dlc za posledni roky imho a v ramci ME serie patri po boku LotSB k tomu uplne nejlepsimu co jako DLC k serii vyslo.
    DLC natriskane skvelymi hlaskami a odkazy k ruznym castem cele trilogie a v neposledni rade i trocha te sebeparodie.
    K tomu pak pridejte moznost potkat stare partaky a klasicky ME gameplay v te nejlepsi forme, skvele davkovane klidne a akcni pasaze a i celkem poutava zapletka.
    Takze at si zaprisahli hateri ME3 rikaji co chteji, tohle DLC se proste povedlo a jako rozlouceni s Sheperdovskou trilogii toto DLC funguje na jednicku.
    Pokud tohle DLC nekoho pri hrani nechalo chladym, pak vazne nevim, jak ho mohla tahle trilogie vubec bavit.
    • Plitka blbost to je, biodrone :( Stupidni k nicemu pribeh do uzavreny hry a stupidni simulator, to je fakt odvaz za ty prachy, cha cha. A biodroni jasaj :)Konecne je tu uzavreni umelecky integity a tahle herni sr...a konci.
      • Ty ses fakt internetovy hrdina. Od bioware jsem hral pouze ME serii, ale mas pravdu, jsem biodrone *1* .
        K tomu zbytku, co si ze sebe vyblil se radsi ani vyjadrovat nebudu *1* .
  • Nevím jak vám, ale mě se vedle hlášek Wrexe a Javika líbilo nasazení Glypha do boje *1* *1*
  • Najlepsie DLC vyde 2 mesiace potom ako dohram ME trilogiu, to nasere. Neche sa mi znova hrat ME, to az neskor. Hrat len DLC je pre mna tiez blbost, kedze to teraz nehram, niesom Mass Effectovo naladeny :) Pri dalsom hrani ma toto DLC neminie.
  • fizola
    Bolo super mať aspoň na chvilu znova combo Garrus Vrex
  • Že by to bylo mé první a poslední DLC k ME3? Ještě si počkám zda ta pozitivní vlna nepřejde.
  • It´s joking time! (pochopí jen ti co dohráli *1*)

    Jinak tohle dlc mě nenechalo chladným velice velice zábavné škoda jen že to už nebylo v původní hře a muselo to vyjít jako přídavek .
  • Jsem zarytý odpůrce DLC, veřejně jsem kritizoval konec ME3 když to vyšlo. Ale teď jsem na youtube zkouknul části toho DLC a bohužel musím přiznat.
    Femshep + romance s Thanem + tohle DLC = konec který je smutný že jsem slzu pustil a který jsem schopný přijmout jako konec ME (funguje pro RGB).
    Já si nedělám srandu, do té scény jsem si říkal že ten konec je tak špatný že jsem ho stále nepřijal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit