Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medvidek88
    Na hru jsem se těsil, zatím mě baví, ale technické nedostatky fakt mrzí (hraju na PC, FULL HD, Vysoké detaily, ne Ultra a FPS kolem 55)

    * dlouhé načítání dialogů
    * občas nesmyslné dialogy kvůli větvení (stejného člověka pozdravím 2x jen kvůli jiné volbě dialogu)
    * NPC vrazí do mě (stojím uprostřed náměstí a nic nedělám) a okřikne mě ať dávám pozor
    * V jednu chvíli se spustila animace a FPS spadly na 8 (pomohl až restart hry)
    * Vykreslování objektů ve vzdálenosti je jak z operace Flashpoint (srovnám se stejným PC, kde jsem hrál Zaklínače 3 a takovéto problémy nepozoroval)
    * Opakující se dialogy (ptáte se stráží, co se děje a každý druhý vám odpoví naprosto stejnou větu ohledně toho, že ví hovno, protože stál celej den na stráži), a spousty dalších maličkostí, které jinak celkem kazí dobrou hru. Ale zatím převládá zábava a člověk doufá, že tyhle drobnosti budou co nejdříve opraveny.
    • Zkus zvýšit LOD, mě tam nic nedoskakuje.
      • medvidek88
        Nejde ani tak o to že by doskakovaly, ale že prostě opravdu vypadají hnusně (na to že je nastavena kvalita Vysoká) a prostě to člověka ruší :(
        • Jo tak, problém Flashpointu byl spíše v tom, že tam všechno doskakovalo.

          Každopádně jsem si ničeho takového nevšiml, kvalitu objektů mám na ultra (a světlo), zbytek na vysoké, zobrazovací vzdálenost objektů na polovinu, LOD téměř na polovinu.
          • medvidek88
            Mam taktéž nastaveno na cca 50% :(
            Jinak teď se mi stalo, že jsem mluvil se strážema a v půlce animace přišel další strážnej, skočil jsem na sekundu do hry a zase se spustila další animace s ním a tu jsem viděl zevnitř svojí hlavy :(

            https://www.dropbox.com/s/8iyrl9llde37qwo/kdc_1.png?dl=0
  • Realita ... hraješ v jednom obleku, spustí se cut scéna a najednou máš úplně jiný. ?!
    Lidem se když otáčí hlavou otáčí ještě nějaký "límec" kolem krku. (s rameny)
    Witcher je proti tomu perla.
    Kdyby si alespoň odpustili ty blízké záběry v cut scénách, zakryli by ošklivou grafiku.
    Jsem zklamán, ale fakt hodně.
    Chtěli udělat hru podobnou co nejvíc realitě a nakonec to je jen o pravidelném spaní a žrádle.

    Když si vezmu, jaká pecka byla ve své době Mafie 1 ... Vávra asi usnul v té době, nebo nevím. Nikam se neposunul.
  • Už to sosám, bože ať už je to soslý. *8*
  • Jako tech demo už vydali. Teď počkat tak 10 let a bude z toho hra.
  • Vypadá to výborně. Skvělá práce od Warhorse...
  • Tise zavidim vam vsem co si to muzete zahrat a uzit.
    Longplay perfektni a prosim pokracujte :-). Tuhle hru bych si opravdu velice rad zahral, ale na 100% bych nebyl schopen do ni investovat tolik casu kolik bych si pral. Evidentne to nebude pro kazdeho: caste dialogy (pouze zamerny uvod do hry/pribehu?), ,,HC,, souboje, mozna pozdeji prazdnejsi prostredi - tvor si svou napln, inventar, ,,strom,, skillu. Tohle je opravdu neco nevidaneho v porovnani s tim co je hracum nabizeno okolo.

    S temi bugy... je mi jasne, ze pokud je nekdo hrac co ma denne x hodin casu u toho sedet, tak si toho bude vsimat a bude ho to treba i urazet. Z toho co jsem videl tak by me jen trochu stvalo to nacitani cutscen (obcas). Pak spis bylo srandovni jak se Borek ,,teleportoval,, :-) ale to jsou opravdu veci co jsem nikdy nikde neresil pokud neslo o nejake opravdu extremy. Dilci textury a dalsi ruzne zminovane vytky by se asi mely dat casem napravit bez problemu.

    Meli bychom byt hrdi co z nasi zeme vzeslo. Nejradsi bych z fleku kamaradovi zadal slozit adekvatni komp coz by bylo to nejmensi, tohle bude chtit pekelny mnozstvi casu a tak jedine pokud by doslo na rozvod:-D.
    ....
    • ....
      S tema cislama... za me klidne 9/10 10/10. Nutno to posuzovat jako celek, v kontextu toho co na trhu je. A bohuzel se mnoho lidi nevyhne spojeni s vyroky pana dokonaleho (minusove body) cimz v te hre budou hledat a hledat vselijake chyby a chybicky. Pokud na tom v nejblizsich tydnech a mesicich maknou, tak tu mame 10/10 (zahrnujici i ten bod hrdisti :-) )hru z CR, coz je skvele!

      P.S. Adam jak rikal: ...rape anyway ... 18+ only all in. No to jsem vyprsk.... all in :-D
      Tesim se na dalsi dil!
      • Kde je Olin, tam je to hardcore. Stejné, jako jít s Mírou na pivo.
      • Jo, nejlíp číselně (nad)hodnotit hru, kterou člověk nehrál a jak sám píše hrát nikdy nebude a viděl maximálně nějaký cut scény a rozhovory s NPC z nekonečnýho tutorialu (což je vážně snad celých prvních pár hodin "hry", kdy se nehraje a jen se odklikávají rozhovory nebo kouká na naskriptované scény *6* *1*
      • Jo v zahraničí jsi to pochvalují. Ale češi jsou známi tím, že umí kecat ale konat ne. To tu je jenom samej rejpal, tak co chceš. Bugy má každá hra. Na to je speciálně studio ubisoft, který má bugů víc než dost.
        Já jsem zatím narazil jenom na 1 bug. Každý věděl do čeho šel. Kdo nechce at nekupuje. Ono je to dost i závist asi, že se někomu něco takového podařilo. Je to malé studio, které má třeba 100-200 lidí. Ti co programují a něco o tom ví, tak je jasné že když to bude hrát 200 000 lidí tak se začnou objevovat bugy, protože každé pc je prostě jiné. Někdo říkal na pc, že mu tam blbnou textury a mě třeba ne.
        Mě zajímá hra, ne kdo to financoval. Já podporuji Vávru a jestli tam má podíl Bakala je jejich věc.
        • Prave, ja bych cekal, ze ta kritika na bugy a podobne bude kvuli tomu, ze je to treba zcela nehratelny atd.. ale jaksi jsem zatim zaznamenal, ze se jedna o jednotlivce co o tom tak pisi. 1.cast longplaye zatim za me v pohode a tak mi to prijde vskutku jako zbytecny haneni.
          Jasne pokud se za tyden zacnou dit nejaky zverstva v primym prenosu tak OK, uznam, ze jsem se mylil a bude zrejme, ze je treba nevo spatne. Ale na drihou stranu asi tezko ma x tisic totozne sestavy aby to o necem vypovidalo, kazdy to ma nejak jinak poskladane.
          • Jo ale ty bugy je objeví na každém pc jinak. To nejde všechno otestovat. Ten kdo programuje tak ví o čem mluvím. No spíš je tady dost lidí co to ani nehrálo, ale píšou tu samé odpady.
            • No tak tohle naprosto ignoruju:-D. Ale naprosto vazne me prekvapuje kolik lidi tyhle existence podporuje, sleduje a nasleduje, ridi se jejich radami atpd.. naprosto me desi predstava jak jednou s necim takovym prijde moje dite domu :-D. Hold je to tak no. Ja chodil kopat s kamosema za barak a na skolnak, pak jsem dostal PC a chvilku nam vydrzeli prvni NFS a uz jsme zas leteli ven. Dneska svistove ci dorostenci na YT za vzory kdekoho s iq zmrzly vody.
              Ale jako ty nadavky, urazky a napadani na internetu to je sila no, to je skutecne materialek. A to clovek jen rekne svuj nazor :-D
            • To jo. Některé příspěvky jsou velice dobré hlavně ty kde někdo někomu nadává. Něco mi to připomíná. Viz:MikeJePan-jedině co mě překvapuje že takový člověk ma na youtube tolik lidí. A když mu někdo něco napíše, tak to od fanoušku schytá. Takové lidi podporovat a to co dělá je fakt ubohé. Dnešní mládež je fakt velice dobrá.
            • Ja vim no. Jako naprosto si uvedomuju ten grafickej rozdil a navic uz kdysi kdyz jsem na PS1 ci 2 u nekoho zkousel gamepad tak ja jsem lempl, ale tak ono kdyz clovek od mala jel PC tak by to adi bylo o zvyku. Jako ja jsem rozhodne casual a kdyz bych to sem tam zapnul na telce tak me nejak netankuje dokonala grafika bez chybicky, stejne tak cena her kdy bych jich koupil za rok tak na prstech jedny ruky.
              Jinak ja jsem zavislej na NTB praci a stolni PC by mi bylo k nicemu krom her a na to jsem fakt jen prilezitostnej hrac. Takze asi ta konzole ideal...
            • Tak to já zas konzole nemusím. Jednak pc je vždy lepší a konzole jsou drahé. PC taky vylepšíš, ale konzole musíš koupít nové. Ono kdyby bylo jenom pc tak by ten vývoj byl asi lepší. Než takhle dělat na ps4,xbox pc a další. Ale to je dnešní doba.
            • Zkusil bych si tipnout, ze start je tech cca 75%, ale casem by se mohlo splhnout vys pokud se ten pribeh rozjede a hlavne jak tomu lidi prijdou na kloub... zatim je fakt brzo a drzim jim palce.
              Zacinam i uvazovat o nejaky konzoli co hodim pod telku :-D. Ja nejsem tak narocnej.
            • Tak já myslím, že 75% na steamu první den a v zahraničí taky 75% je dost super a odpad to není jak někdo píše.
            • S ohledem na skutecnost jak se tu xy lidi bude do krvi bit, ze se jedna o trash mi to snad ani neprekvapuje. Spis je otazka co jsou ti lide ve skutecnosti zac...
              Ja jednoduse nechapu co je na tom tak naprosto silenyho a otresnyho:-D krome konfrontace s Vavrovymi vyroky.
              Clovek se na adresu hry vyjadri kladne a hned jde na spalek :-D.
            • Spíš co mě tedka dostalo, že když jsem psal recenzi na steamu, že je to kvalitní česká hra a dal jsem ji 10/10 bodů jak začaly útočit a dost sprostě. Tohle je jen závist, nic jiného v tom nevidím. Není důvod komentovat něši recenze. Každému se líbí něco jiného. Já bych třeba nikdy nšáhl na skyrim.Nebo mass effect andromedu.
            • Jako jo no. Ted me jenom napadlo, ze ta ostra kritika na chyby by asi odpovidala (cekal bych) ze se bude pravidelne stavat padnuti jako kdyz treba Šárka v gamesplayi mela SotC tusim a jak to jen tak spadlo z nicehoz nic :-).
  • Tak jsem kouknul na nějaké gameplaye na PS4 na youtube a za mě cajk pohodynda. Jasná koupě, ale asi ještě chvíli počkám. Každopádně velké osvěžení v tunác japonských ujetostí co na tom vychází po desítkách.
  • Femto
    vypadá to moc pěkně, recenze pozitivní, takže asi úspěch :)
    • Ahoj ole...
  • Fiha...Tak ja teda neviem. Na jednej strane sa mi páči tá kopa nápadov a celkom zaujímavo urobený svet (videl som teda len tento gameplay), ale veľa veciam vôbec nerozumiem. Všetko zaujímavé sa odohráva v cut scénach, hráč len chodí medzi scénkami, ktoré sa navyše nepochopiteľne stále načítavajú..to vážne? Podľa mňa teda extra rozpačité, navyše neskutočne zdĺhavé. Boj moc zábavný nie je, a realistický asi iba v tom, že silnejší vyhrá, ale rozhodne takto pästný súboj nevyzerá, veď ostatné postavy tam tak dementne behajú okolo. mečovanie nehodnotím,
    Bugy atď. sa asi do istej miery vyriešiť podarí, to je v pohode, ale celkovo to prvý dojem moc neurobilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit