Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No po tom co jsem četl, jsem začal trošku litovat, že jsem si ji předobjednal...ale litovat nemusim :D...je to pecka, sakra pecka!!!bugy jsou, grafiku jsem videl lepsi...ale kouzlo hry je jinde...neni to pro kazdeho, kdo chce prijit z prace a odreagovat se, at si pusti raci neco jineho...taky me souboj pestma trval +- 10 minut...RPG hra jak má být + realismus + české prostředí...do léta mám práci....
  • Podle zdejších komentů to vypadá, že hra je super, je tu nezvykle málo hejtu. Hned jsem objednal 5 kusů, abych podpořil autory. Díky borci, že jste tu tak pozitivní
    • Magister_Peditum
      Není lepší rovnou posílat svoji měsíční výplatu na účet Warhorse? *1* *1* *1*
      • Rovnou bakalovi.
        • Jack1947
          Zase bych to tolik nepřeháněl ( navíc se už mazalo) Podíl tam má ale určitě ne tak vysokej jako 2 druzí důležitý majitelové.
          • Bakala vlastní 70% Warhorse. Většina financí pochází od něj (více než Kickstarter).
            • Jack1947
              Ok dík...


              Nenalezeno
              Neplatný odkaz: Požadovaný odkaz je chybný, nebo vypršela jeho časová platnost.

              Hmm nojo asi to tak nějak bude, na druhou stranu tady se to může brát aspon to šlo na celem ( i když zabugovanou/nedokončenou věc).
            • PreidaQ
              Tady můžete vidět podíly jednotlivých vlastníků (Bakala 70 %, Vávra 17 %, Klíma 13 %).

              Tady můžete vidět účetní uzávěrku za rok 2016, kde se praví, že v té době měli půjčeno od Bakaly 147 mil. Kč (plus tam můžou být ještě njěaké další peníze, protože pohledávky mluví až o 300 mil.). Překvapilo mě, že mají jednoho zaměstnance a přemýšlím, který šťastlivec jím je.

              PS: Z kickstarteru vybrali 1,1 mil. liber, odhadem 30-40 mil. Kč (nevím, jestli se daní nebo ne), takže v porovnání se zbytkem potřebných peněz nejde o moc.

              Edit: Odkaz upraven, zobecněn.
            • zaty
              Jacku, kdybys nebyl naprostý Mimoň odtržený od reality, tak víš, že existuje něco, čemu se říká Obchodní rejstřík, kde se tyto informace dají dohledat.
            • Jack1947
              Máš proto tohle tvrzení nějaký nezvratný důkaz?
  • páni, ďakujem za longplay, veselo pokračujte.

    prvé dojmy na základe videa: značne rozpačité. uvidíme, čo bude v ďalších hodinách hrania, ale min. za tie loadingy by som vraždil.
    • Magister_Peditum
      Holt to není odladěný...V tomhle mají hoši z Warhorse ještě co zlepšovat. Snad to postupně napraví.
  • https://www.youtube.com/watch?v=pf9UWf0kH3g
    • Kole 38 minuty jde do kempu a najednou ho hra hodí úplně někam jinam, jiného času. To je mazec.
      Ta hra je neskutečný průšvih.
      • To neni bug, ale je to tam schválně. Na místo kam se máš dostat nemůžeš použít ani fast travel a když sem prošel touhle osadou tak mě to taky přesunulo aby to pokračovalo tak, že uběhl čas a Henry se tam dostal. Koně jsem taky neukradl a šel sem po svých a proto to napsalo failed to get horse.
        • Takže feature :) ... ok
          • Chápu že tě ten hejt baví, ale neni to nic gamebreaking a jde o to že Skalice kam cestuješ je sama o sobě uzavřenej prostor s mrtvolama v tu chvíli + pochmurnym počasím kvůli atmosféře. Aby to fungovalo i z hlediska vyprávění tak hádám, že tam musíš projít loadingem jako do jiný zony a když tam dokončíš co máš tak opět cutscéna, loading a už jedeš open world. Viděl sem to ve více hrách. No problem.
      • Za neskutečný průšvih považuji tvé narození. Člověk, který celý den stráví spamováním v diskusi ke hře, která se mu nelíbí, je prostě zoufalec největšího stupně. Zamysli se nad sebou.
  • Za mě rozhodně nejlepší česká hra a nejlepší simulátor středověku
    • Určitě ano.Na steamu pozitivní recenze. Jak jsem už říkal, v zahraničí jsi to víc cení než tady. Tady jenom prskají i když hra ještě nebyla venku. A já jsem narazil jen na 1 bug. Kde nebyli bugy?
      V gothic 3 se lidi sekali ve dveřích, u zaklínače 3 taky tak.
    • Magister_Peditum
      Na to první ještě je krapet brzo hodnotit (Mafie 1 a Operace Flashpoint jsou legendy), ale to druhý není zas takovej problém přiznat, když se o něco podobného prakticky nikdo zatím nepokusil. *15*
      • Tak technicky i po stránce obsahové určitě, aby ne, když to vyšlo o tolik později a žádná jiná hra s podobný rozsahem u nás nevzniká, ale máš pravdu že na soudy je lepší počkat po dohrání
        • Jack1947
          Stačí aspon 20-50hodin pak už si můžeš být myslím jistý v kramflecích.
    • *1* *1* *1* tak učitě
      • Určitě. Ve světovém žebříčku už to bude trochu horší.
  • ,,V bethesde zcela rezignovali na nejaky rozumny system ukladani,,
    Dan Vavra a jeho 100 duvodu proc je Skyrim blbost
    • Magister_Peditum
      Tak na tomhle systému nevidím nic tak hrozného, holt to není úplně casual hra, tak člověk musí přemýšlet, kdy se mu vyplatí savovat a kdy ne. Horší je, podle mě fakt, který zmiňovali, že tam není ukazatel autosavu.
    • Cena sejvovice me hned ze zacatku donutila uvazovat o okradani a vrazdeni obchodniku :-)
      Uvidime, jak bude hra padat... estli nebudu chtit spis vrazdit warhorsaky.
      Nevim jestli rozumnej, ale system to je.
    • Rozumný != click fest na F5.

      Mě se ten způsob ukládání naopak líbí.
  • tak zatim zdejsi halejt docela slabota :-D
  • Tak je v Kingdom Come Deliverence boj na koni ze sedla nebo ne? Nikde jsem nenašel jasnou odpověď jestli to tam je nebo není.
    • Myslím boj mečem atd.. nikoliv lukostřelba ze sedla.
      • Není to blbost? Ze sedla bych raději bojoval dlouhou zbraní jako kopím nebo dřevcem a mečem až na zemi.
        • Ze sedla se bojuje všemi zbraněmi od kopí, přes dřevce až po meče, sekery či válečná kladiva. Já sám jezdím na koni se šavlí. Jde jen o to, jak je zbraň dlouhá. Ale většina středověkých jednoručních mečl je dostatečně dlouhá. Jen opravdu krátké meče jsou nepraktické, jako třeba takový starověký Gladius, proto používalo římské jezdectvo takzvané meče Spatha, ty byli v podstatě prodloužený Gladius.
        • Dřevec je pro souboje a kopí je nepraktické, velké a těžké. Musí to být jednoruční zbraň.
  • Zkousel, hral par hodin, pousmal a sel dal... Myslim, ze tohle za tech 100 duvodu ani nestoji.
  • Co se tady pořád většina lidí ohání nějakým hodnocením.. Když to nemá 80%+ tak si tu hru nekoupíte, nebo je to automaticky brak ? 100 lidí 100 chutí.. Tak si tu hru vyzkoušejte a potom něco kritizujte - navíc je poměrně hodně odlišná od jiných her, takže možná chvíli potrvá, než si na to většina lidí zvykne. Typický náš debilní národ - hned vše zkritizovat a ani nemáte trochu pochopení, co za tím vším stálo a jaký je to šílený proces vůbec vydat nějakou hru. Nikomu nic nevnucuji, ale zkuste se nad tím vším zamyslet a udělat si vlastní názor. Než kdyby jste byli rádi, že se tady ten náš herní průmysl snaží aspoň trochu někdo pozdvihnout, tak tu hru ještě odsoudíte před tím, než by jste ji vůbec zkusili.
    • Jo souhlasím s tebou skvělá hra. Každý vědel do čeho jde. Na steamu pozitivní recenze.
      Takže ti co nikdy nic nedokázaly se můžou jít tak zahrabat.
    • Za ty peníze je hra děsivě odfláklá! Stačí sledovat ten gameplay zde.
      • Promiň, ale co myslíš větou : za ty peníze ? Tolik let vývoje a hra stojí 50€ . To se mi zdá poměrně směšná cena, za takovou dobu práce. Hrál jsem to a hra má chyby, ale to mají snad všechny po vydání. Určitě vyjdou patche a podobné věci, které tu hru nějakým způsobem doladí. Kupuji si hru za tím účelem, aby mě pobavila a odreagoval jsem se - zase je to prostě něco jiného, než na co jsme třeba byli doposud zvyklí, ale říkat o hře, že je odfláklá - protože je na některých místech graficky trochu slabší ( nebo nevím jaké další věci ti tam přijdou odfláklé ) mi připadá trochu zcestné.
        • To je problém vývojářů, že jim trvalo tolik let vypustit nedodělek. Já jsem zákazník a já si rozhodnu co si za své peníze koupím a co ne. Mimochodem, taky by sis nekoupil auto o třech kolech a nebo s třírychlostní převodovkou.
          Doba vývoje může mrzet jen Bakalu, protože ho nejspíš vše stálo víc než čekal.
          • Chápu kam tím míříš, ale opravdu se ti hra zdá tak odfláknutá, že ji přirovnáváš třeba k autu se třemi koly ?
            • Ale já jsem zatím spokojený a vím do čeho jsem šel. V longplayi jasně říkali, že stejně budou vycházet opravné patche a podobně, takže není co řešit. Hra se mi zatím líbí, takže co se týče nákupu, tak vůbec nelituji. Stejně jsem nepochopil, co jsi myslel tím nedodělkem, každá hra, nebo 95% her má bugy a chyby ihned po vydání, v tom případě tak nazýváš všechny ostatní hry. Děláš jako kdyby tam chyběla druhá polovina hry.. Samozřejmě jsem s tím počítal, že se objeví chyby ve hře. Na takový rozlehlí svět se ani není čemu divit. Jsme jen lidé a vývojáři také.
            • Budiž ti přáno, schválně jaké budeš mít dojmy, až hru dohraješ, tedy pokud se to vůbec povede.

              Já si stále myslím, že za současného stavu a ceny je to špatná koupě, je hodně jiných her, které dají mnohem více zábavy.
            • Podpořil jsem české studio a vůbec toho nelituji. Určitě si téhle hry vážím více, než stupidních her typu call of duty ( které už několik let stále nemají co nabídnout ).
            • Navíc koupí podpoří to, že ti nevadí nedodělek. Takže příště to bude stejné či horší.

              Lepší nekoupit a ukázat, že je třeba odvést lepší práci.
            • Samozřejmě jak jsem psal 100 lidí a 100 chutí, já tu hru nikomu nevnucuji a ani ti neříkám, aby jsi hned šel na Steam, nebo do kameného obchodu a koupil ji. Mě třeba takové hraní nevadí. Rád si poslechnu ,, snad " kvalitní příběh a něco se dozvím o naší historii zároveň. Jsou hráči, kteří jsou zvyklí na dnešní velkou většinu her, kde je probíhají - všechny zabij a ani nevíš proč a co nejrychleji k cíli. Tahle hra je úplně o něčem jiném - pro někoho moc zdouhavé a nudné, pro někoho zase něco nového, zajímavého a zároveň zábavného.
            • Tak nám prozraď kolik, ať to taky nemusíme stopovat
            • Ano. Stačil mi dnešní gameplay, tolik peněz za tu "hru" nedám. Když pominu chyby grafiky, herních mechanizmů apod., schválně si zkus stopnout, kolik minut z času hraješ a kolik čekáš a sleduješ cut scény.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit