Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://hry-pro-pc.heureka.cz/kingdom-come-deliverance/recenze/?s=6#reviews

    tak tohle je best of recenze *1*
    • :D
  • prvně si budu muset koupit nový comp a pak si to teprve zahraju. Do té doby snad opraví bugy. Většina kritiky co zatím čtu se týká bugů a optimalizace, což se vyřeší. Mnohem podstatnější bude hratelnost a příběh a tady se ještě neví.
    • ale ví :)
    • Jack1947
      Další Patch až za dva týdny takže vydali Erly ekcens za plnou cenu *4*
  • Technická kvalita jak me: Andromeda
    • spis horsi nez andromeda.
  • Jak se ta zhovadilost ukládá? A proč když se najím tak mám za moment hlad. To je simulátor hladu?

    Hra mi spadla a save nikde. Tvl. Tohle je fail. Mistři prej....
    • Vypij Savechnaps (nějakej ti dá/dala Blanka na začátku)nebo se vyspi. Jinou formu save co jsem pochopil to nemá.
    • Bohužel warez verze ukládat nejdou, takže si to kup, jestli chceš ukláadt.
      • Jack1947
        To je blábol, ale prosím...
    • Jack1947
      Doufám že s to koupil a ještě lépe předobjedval , jinak přez to nejede vlak *16* *10*
  • Všechno Ok, jen ovládání koně není moc příjemné.
  • Mám SSD disk a načítá se jak inventář tak cutsceny..na SSD!!

    To dělat amatér. Tohle přeci museli vidět během testu. A oni to pustí do oběhu!
    • A co bys nechtel, tester ses ty, kdyz to prodaj milionu podobnych hejlu, tak mozna i 3% zrychlej.
  • Zatím nemam s hrou problém a jede mi dost dobře na 970, ale co mi vadí je že občas se donačítávaj textury obličejů a pak to že souboje jsou opravdu docela hardcore, furt se mi nedaří se do toho dostat a když je protívníků víc jak 1 tak se to skoro nedá a když víc jak 2 tak je smrt jistá, nedaří se mi vůbec krýt.
  • Můžete mi říct, jestli je to lepší hrát na PC nebo PS4?
    • Špatně jsem se vyjádřil. Myslel jsem, jestli je to lepší hrát na klávesnici s myši nebo na gamepadu.
      • Rozhodně gamepad. ta hra je na něj spíše přizpůsobená a hraje se to s ním líp.
    • Záleží jaké PC máš. Pokud máš třeba šunku s gtx 650, jako třeba já, tak pak spíš sáhni po PS4 verzi nebo jako v mém případě XO verzi.

      A navíc rozhodně doporučím gamepad na hraní ať už to hraješ na čemkoliv.

      A poslední věc - i kdybys to hrál na PC, rozhodně to zwarez a hrej na PC, ale míst toho kup konzolovou verzi.Nemá smysl dávat vo*asum za Valvu další prachy.
    • Zbytečná otázka, samozřejmě PC *4*
  • ucho
    ty chyby nekterych lidi jsou smutne:
    - nekolika lidem na PS4 ve hre vubec nefunguje R2 tlacitko
    - Kunesh sel na prochazku nekam do rite na kraji mapy a nejde udelat quest
    - spousta dalsich rozbitych questu, ktere proste nejdou dohrat

    tyhle bugy jsou trochu prusvih.
    • A když jsem to nedávno předpovídal tak zdejší "nadšenci" mě fakovali mínusama. Takže počkáme na 4-5 patch a bude to super. *5*
    • ja hraji na PS4 a R2 funguje...buď úder pěstí nebo mečem
      • ucho
        několik lidí na fóru si stěžuje, že jim nefunguje. počítám, že jsi pochopil smysl mého sdělení ;)
    • Takže asi tak jako Skyrim při dni vydání? *7*
      • Skyrim jsme dohral hned po vydani..tak nemel nesmysly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit