Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra vypadá velmi dobře. Určitě se to Vávrovi povedlo. No a že tam jsou bugy? Myslím že to přežiju a počkám si na nějaký ten patch :)
  • Jack1947
    Já jsem zas naopak rád že mysleli i na staré CPU takže si to zahraju. Možná to ani optimalizačne nebude tak hrozné... 32gb snad tam je i ten update.
  • Cože?, dílo etno-nacionalistickýho hipstera Vávry není geniální bezchybná mana z nebes? Jsem šokován. Šokován! Po půl roce po tom neštěkne ani pes.
    • Furt je to ve spoustě věcech lepší než ty ostatní hovadiny co na nás herní průmysl valí. A to ne o fous, ale řádově.
      • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Miluju to tady na Games.cz hlavně kvůli takovýmto vtipům. Bez urážek, jen vtipy a legrace. Tak by to mělo vypadat v každé diskuzi na herních serverech. Bohužel tomu tak často není. Ještě jednou díky, fakt jsi mě rozesmál.
        • Pravdou?
          • Ty jseš Lojza, viď
    • ucho
      ale jo. je super, ze je to venku. kdyz ted odladi to nejdulezitejsi, lidi si to uzijou. a jestli maji pripravenou pudu pro modovani, velmi rychle tu hru dokazou nakopnout do dalsi etapy.
      dulezity je, aby se to prijalo kladne i s temi chybami. a sance na to tu je. potencial to proste ma.
      • Když mi tu hru dají zadarmo tak tomu ty chyby klidně odpustím.
        • Copak ty chodíš do práce bez nároku na mzdu?
          • Ne, je to klasický český vychcánek *1*
  • Na steamu zatím jen 70% kladných
    Metacritics ráno 86% nyní 74%
    Už to jde dolů.. Krytika stavu Skyrimu při release ze strany Dana nyní dostává nový rozměr
    • Nebrat směrodatně, když všichni tam mají 0,7-3 hodiny hraní. *7*
      • U Witchera 1 mi stačily 2 hodiny a byl to jeden z nejhorších herních zážitků...
        • To jsi se o hodně ochudil :)
          • Mám jen jedny nervy :) Příběh je prý úžasný, ale soubojový systém, alchymie, inventář, postavy (některé) mne upe odradily a ani po 5 letech se pořád nemůžu překecat k tomu to zase rozjet
            • A ani 2. díl mne neoslovil a po hodině jsem to vzdal. Witcher zkrátka nenaplnil má očekávání. Ale 100 lidí 100 chutí :)
            • Ja to předtím 2x dohrál... Teď už to stáří nějak nepřekousnu :D
    • Lol krytika... Aspoň jde vidět, jaká elita národa tady přispívá... samozřejmě nechybí zmínka o Vavrochově článku, vsadím se, že ty jsi jedna z těch zrůd, která 7 let počítala každý den do chvíle, kdy budeš moct napsat trapných 100 důvodů, proč nesnášíš KcD
  • ja rikal ze to bude fail ale neee nikdo mi neveril nikdo!
    • To seš teda úplnej věštec! Napiš si to do životopisu.
  • Kdy bude recenze?
  • Za mě paskvil. Hodnocení tak 6/10 pokud se opraví bugy. Nejlepší recenzi co jsem zatím četl je na heureka.cz k produktu PC a PS4 verze od Adama Berana, jedná se sice o anonym, ale alespoň je recenze upřímná... a to je přesně to kouzlo anonymu, protože se nemusí bát, že si ho někdo pozve na kobereček nebo mu bude vyhrožovat... proto shledávám jeho recenzi jako užitečnou a pro mě objektivní
    • recenze po 5 hodinách hraní FTW *7* *7* *7*
      • A proč ne? Za 5 hodin v klidu vyzkoušíš všechno, co v té hře je (míněno každou mechaniku - combat, crafting, minihry, dialogy, projdeš kus krajiny, uděláš nějaký quest atd. atd.). Ta herní doba navíc už je jen víc questů, víc craftingu, víc soubojů, víc všeho. Pokud tě nebaví combat prvních 5 hodin, asi tě nebude bavit ani těch dalších 100. Možná je nějaký quest lepší, nějaký horší. Ale že by byla ta hromada bugů a nedodělků jen těch prvních 5 hodin a pak to byla krásná vyladěná hra to asi ne. Takže to, co většina recenzentů honodtí negativně myslím dokáží velmi dobře odhadnout už za těch prvních 5 hodin - totiž bugy, nedodělky a špatný technický stav hry.
        • Za tak krátký čas nemáš šanci udělat pořádnou recenzi, to je úplná blbost co tu píšeš.
        • Tak s tím combatem bych si nebyl tak jistý. Pokud je ten systém komplikovaný, tak se taky může stát, že po 6 hodinách ti přejde do krve a začneš si to pořádně užívat. Dark Souls jsem taky 3x po hodině hraní vypnul a nakonec je to hra z mé TOP10 :)
    • Ne naopak, to je přesně ten důvod proč anonymní recenze nemají váhu :DD
    • Recenzi tam dal včera večer.. A informace nasbírané maximálně z dojmů po internetu. Navíc převažuje klasický pláč nad neexistencí českého dabingu... Jestli takhle zacházíš s informacemi z internetu pokaždé, tak potěš koště.
    • "+ česká hra"
      "- česká hra bez českého dabingu, debilní bojový systém, ubohé animace postav a obličeje"

      "recenzi" *2* *2*
      • Mě se ten soubojovej systém líbí, prostě to není pro konzol děcka a mačkání dvou tlačítek.
      • = 30%

        *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit