Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musí se uznat, že výhoda konzolí oproti PC je jasná. Co si koupíte, tak víte že půjde. Narozdíl od PC. Koupil jsem BF3 a moje rok stará grafika, co mě stála 3.5K kč je na to slabá a je třeba investovat 4.5K kč do novější grafiky. Neříkejte mi, že jsou grafické karty za tyhle peníze tak špatný, že se musí pořád dělat upgrade. Dle mě je to nevyladěnost na PC a silná orientace výrobců na konzolový trh. Přitom je jasně vidět větší finanční síla PCčkářů, když si mohou co rok či 2 dělat upgrade PC řekněmě do výše 5-10 tisíc. Konzolista koupí jednou a má na 3-6 let nakoupený HW (nevim jak často konzole vychází), přitom zaplatí za konzoli třeba 10K (kdyby ji kupoval jako novinku - nebo chvíli po vydání). Sestavte někdo PC za tyhle peníze a zkuste si na tom zahrát AAA titul za 4 roky...
  • Nech ho. On je troll. A hodne dobrej. Klasicke logial fallacies, a ted se tu s nim budem hadat. :)
  • Danieledl
    Článek KONZOLÍM v Evropě vládne letos PS3, tak jsem necpěte PC.
  • Jak jsem psan niz, kazdemu co jeho jest. Ono ne vsechny hry z x360 take vysly na PC. Ale je pravda ze RROD pro mne byl tim dealbreakerem co se tyce Xboxu. YLOD u PS3 je problem take, ale v mensi mire, navic se vetsinou obevuje u konzoli ktere sedi v zaprasenem koute kde se do nich nasava prach a pak se cely system prehreje a rozpusti se ti tepelna izolacni pena na procesorech. Nastesti pokud jsi v zaruce ti to SONY opravi bezplatne.
  • Trol.diskuzni
    Chtěl bych vidět, jak můžeš mít lepší požitek, když sedíš 3 či více m od tv, než když máš 30 palcový monitor necelý metr před očima + to, že nejsi ochoten investovat do pořádného "křesla" k počítači, přece není ničí než tvůj problém... *7*
  • jindra.veliky
    U me porad vladne PC !!! *3* *14* *5*
  • Vsak si investuj, nikdo ti nebrani, kdyz na to mas. Ja na postavit si domaci kino vcetne 5+1 systemu opravdu nemam penize. Mimochodem, co se tyce nastaveni pro domaci kino, PS3 je v tom minimalne tak dobre jako ten tvuj vyborny pocitac, navic mas uz v zakladu Bluray prehravac. Ale s tebou se stejne nema cenu bavit, neb ty jsi troll jak vysity. Ale musim ti pogratulovat, asi nejlepsi ktereho jsem tu na Games zatim videl.
  • vetsinou kvuli tem pc titulum ze se potom divi co mohli mit na pc a maji to na xboxu ...samozrejme nejvetsi sv*ne RROD ktera nastesti neni na ps3 tak rozsirena(ylod nektere pripady )a placenemu live..nevim jestli se jeste plati .. ale vetsinu techto sotku zachranuje flash ze? =) to ste radi ze mate xbox
  • jo to je spíš nevýhoda pc, milióny druhů komponentů a pak si na to optimalizuj hru.

    to co si tady vyjmenoval jako "výhody" jsou spíš důvody pro koupi konzole, koupiš ji jednou a nemusíš už na dalších x let řešit výměnu hardware, aktualizaci ovladačů, zjišťování proč tohle a tamto nefunguje a hrabání se v config souborech atd..
  • Haha, vsichni ne. Ja ho nemam, a o jeho koupi ani neuvazuji. Ne ze bych to nechtel zkusit, ale nemam penize nazbyt, a bojim se RROD, i kdyz podle vseho ten problem je u tech nejnovejsich modelu uz vyresen. Navic, co se tyce tech exkluzivnich titulu na X360, tak to jsou hlavne strilecky. Opravdu mi nevadi, ze si Halo nebo Gears nezahraju. Jako fanda action adventure zanru mam PS3 radsi kvuli Uncharted a inFamous. Kvuli tomu jsem si to konec koncu kupoval ... take kvuli LBP, Ratchetovi, atd. Ale kazdemu dle jeho gusta, a tak to ma byt.
  • Trol.diskuzni
    Jsou lidé, co od svého stroje požadují trochu víc než 25 snímků/s v upscaleovaném HD a rozmazanými texturami... Chtěl bych vidět, jak může nějaký topinkovač nabídnout více možností co se kvalitního poslechu hudby či flexibility v nastavování pro domácí kino týče. *5*

    Takže pokud někomu stačí NB + topinkovač, dobře... Já raději investuju do pořádné multimediální stanice, která mi nabídne lepší zážitek ve hrách (pokud je příležitostně hraju), hudbě i filmu. *3*
  • ZvacA
    Souhlasím - jen je škoda, že krásy PC jsou shazovány některýma blbcama, kteří si sice pečlivě vyberou komponenty a následně si je sestaví, otestujou, vyladí hardwarově i softwarově a jsou tím pádem plni naprosté spokojenosti, ale ve výsledku jsou to jen paka, kteří to svoje krásně vyladění PCčko používají akorát na to, aby potom provokativně nas*rali lidi.
  • Hmmm.. Proc by meli vlastnici XBOXu litovat koupe?:)
  • No.. Behaji Ti veci co na PC vysly, ze.. A podle me porad lepsi, kdyz Ti behaji VSECHNY hry ktery vysly v 1080p na televizi s vic jak metrovou uhloprickou a v poklidu si to ovladas z kresla, nez se hrbit u PC u "velkyho monitoru" :)
  • To je pravda, prave sem to chtel napsat.. Proste vsichni uz XBOX360 maji.. Vysel driv, takze kdo chtel "next gen" konzoli co nejdriv, musel jit do Xboxu.. K tomu se pridalo, ze na Xbox bylo vic kvalitnich a exkluzivnich titulu a protoze snad vsichni vyvojari vyvijeli na Xboxu, tak byly i lip optimalizovany.. Ja si PS3 porizoval az kvuli Heavy Rainu :)
  • To tu zas bude urcite flame co je lepsi a co ne:D
    Ale tak nejake polinko prihodim ...rozhodne po ps3 preju povazuji ji za momentalne nejlepsi konzole..pc je pc to je jina kapitola .. PS3 vlastim hlavne kvuli rozmanitosti a originalnosti unikatnich titulu-her..vetsina her na pc vyjde pozdeji na xbox to se u ps3 nedeje a vychazi zajimave neskopirovane jen PS3 tituly.Samozrejme nic proti xbox repsketuji tuto konzoli.Vetsina lidi ps3 akorat odsuzuje proto ze si koupili xbox a ted toho lituji nebo neunesou kupovani originalnich her .
    DIKY ZA TO
  • Tak dobry troll, to se musi nechat. Ale mne to preci jenom neda, i kdyz si pod sebou asi rezu vetev ... jsou lidi (napr. ja), ktery nebavi kazde 2 roky investovat do noveho hardware. Ja si zaplatim jednou $300 za PS3 a jsem v pohode na 5-6 let. K tomu si koupim nejaky low-endovy laptop na praci a taky nemam problem. Jako je krasa kdyz ti v pokoji bzuci nasvicenej tower a vse ti beha na 1080p na velkem monitoru. Ale na druhou stranu, ty finance a uzitna hodnota ... no nevim.
  • Trol.diskuzni
    Stejně nic neporazí krásy PC... Už jen pečlivý výběr komponentů, následné sestavení a testování, ladění hardwaru i softwaru k vlastní naprosté spokojenosti a ten finální pocit z precizně pracující mašiny, nemůžou ŽÁDNÉ Z POSLEDNÍCH SIL CHRCHAJÍCÍ TOPINKOVAČE NIKDY NAHRADIT. *3*
  • Ja mam take PS3, hlavne diky zasobe kvalitnich JRPG ktere na X360 pravidelne nevychazi. Ale ty cisla davaji smysl. Vetsina hardcore hracu uz vlastni x360, a ted se rozhodla investovat to PS3 kvuli tomu ze Sony snizila cenu, letos vyslo hodne exkluzivnich titulu, ale take kvuli celkovemu multimedialnimu vyuziti.
    Jen mne trochu mrzi pad Nintenda, hlavne co se tyce handheldu. 3DS nebylo asi to nejlepsi jmeno, plus ted se k nemu bude dodavat ta nova periferie, coz duveru v tento produkt jeste snizi. Vsak ja si take pockam na 3DS Lite nebo 3DSi, ktera bude mit tu druhou analogovou packu uz zakomponovanou. Do te doby jsem spokojeny se svym DSi.
  • Danieledl
    Jo,jo, také vlastním PS3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit