Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je no. Abych se dokázal zapojit do "diskuze", musel jsem své IQ snížit tak na 60 bodů, abych zapadl... But I´ve had my fun. ^_^
  • Ja si prave rikal ze kdyby to tady soudruh alespon myslel vazne, tak by to bylo fajn. Ale mam bohuzel obavu ze to je jen trolololol lol lol lol
  • vypada to jako trolovani, ma to formu trolovani, ale neco na tom bude.
  • calwin
    no pokiaľ to taká citlivá povaha ako ty potrebuje zveličiť tak to už hej...
  • Jako rozumíš. Že bysme resektovali herní přístroje toho druhýho a bavili se rači o hrách. To jednou řekl Budha f Bbibli, fakt nekecám.
  • Ano, ano, kazde PC by melo mit na krabici varovani po vzoru leku - pozor, toto zarizeni vas muze pojasit.
  • Trol.diskuzni
    Hele, do ATIn se mi nenavážej, jasný? Nikdy nezradily... *5*
  • Ja vim. Vsak jsem to tu take psal. Jenomze ja uz ted podvedome mam X360 spojeny s RROD. Navic na tech par multiplatform titulu ktere si chci zahrat mi postaci ps3, a k x360 mam pristup pres kamose. Ale jsem rad ze uz konecne x360 funguje tak jak mel. Skoda ze se jim to nepovedlo od zacatku ...
  • Trol.diskuzni
    ?
  • Já si teda jako myslim... jako fakt že jo... že by bylo mnohem lepčí, kdyby si lidi kupovali hry. Rozumíš ne? Kdyby to necpali furt do toho hardvaru, třeba jako na těch počítačích, tak by se tam tolik nekradlo neasi. A všichni by byli nejšťastnější rozumiš. Nikdo by se nehádal, prostě by se hráli hry, který by se koupili a byli by šťastní a ti lidi co ty hry dělaj, vývojáři se jim řiká myslim. To by bylo mnohem lepčí. A jednou za pár let, by sis tu konzoli, do který nemusíš pořád cpát peníze, jako do pécéčka, jak sem už říkal, jako prostě koupil, ale dál bys kupoval hry. To je rozumný nemyslíš?
  • presne tak, konzoli sem kupoval v r.2007, dal sem za ni 11,5 litru a pochubuju ze clovek co si koupil pc v ty dobe za stejny prachy si dneska zahraje BF nebo Crysis ve stejny kvalite jako ja. Je to proste levnejsi a pohodlnejsi varianta. A mit ty prachy na poradny pc, asi bych stejne zustal u konzole, pac sem linej jak prase a neni nad to, jen strcit placku, otevrit pivo a hrat.
  • mate tam chybu: "konzole decimuji svet" je spravne
  • Klasicky RROD uz na novych slimech neni. To byla jen domena starsich verzi. V dnesni dobe je poruchovost obou konzoli kolem 5%, takze standard.
  • Souhlas, zvlast ten druhy odstavec ... amen!
  • Osobni urazky nejsou koser, Jindro. Jako pokus dobry, ale je to spis na zlutou kartu.
  • jindra.veliky
    tak si nemas kupovat grafiky od ATI *1*
  • Trol.diskuzni
    *1*
  • calwin
    no zrovna pred nedávnom som si inšaloval STALKER clear sky... a skoro som sa pojašil kým som zistil prečo mi vlastne nechce exe súbor spustiť pretože mi hádže chybovú hlášku... strávil som nad tým minimálne celý deň až som to nakoniec síce rozbehal ale za akú cenu... aj z toho dôvodu mám konzolu... vložím disk a idem... nič viac nič menej...
  • jindra.veliky
    sam si trol. koukni se do zrcadla *1*
  • Lidi, kazdej stroj na hry je dobrej. Ale jestli milujete Indiana Jonese, neexistuje duvod nemit PS3, protoze serie Uncharted, to je absolutni vrchol nejen akcniho dobrodruzstvi, ale her vubec.

    Co se tyce bastleni PC komponent, toto uz je trochu jiny, hardwarovy hobby a s hranim nutne tolik nesouvisi. Je to jak nekteri fanousci do aut - miluji si sestavit auto ci veteran, ale to je muze bavit vic nez samotna jizda.

    -Rob

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit