Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    O tuhle hru se moc nezajímám ale to s tou "střípkovou informací", to je hodně zajímavé...
    • IMHO_dexter4games
      Tak se snad již zajímat začneš *3*
  • Ty ženštiny skoro nejsou přelíčené.
  • Lars
    Jéžiš, to zase bude hodin v editoru, než se mi povede nějaká pěkná slečna *3* už se těšim *4*
    • IMHO_dexter4games
      Já stejně nechápu jak se někteří mohou zpodobnit a spokojit s opačným pohlavím. Hrát za ženskou když je člověk chlap. *7*

      Ale proti gustu... *1* Možná si chtějí někteří zkusit jaké to je být v ženské kůži. *15* Bo nevím, nechápu toto.
      • Lars
        Já nevim, prostě když je tam editor, tak si vždycky udělám ženskou postavu. Když to tak vezmu, tak Dragon Age jsem dohrál 4x za ženu, Mass Effect 2x za ženu a Warband mám taky rozehraný za ženu. A ani jednou jsem to nezkoušel za muže. Prostě mě to s ženskou postavou baví víc. Možná to zní divně, ale je to tak.
        Ale zase na druhou stranu, hra za muže mi problém nedělá, třeba když si vzpomenu, kolik měsíců jsem strávil u Gothica 3... To samé platí u Zaklínače a Two Worlds.

        Hold asi záleží na každém hráči, co mu víc vyhovuje...
        • Som psychiater, tuto si lahni na gauč a povedz mi niečo o tvojich rodičoch, či si nemenili často role, sú v rodine nejaký "neheterosexuáli" tzn zoo, nekro, pedo a iné nehetero menšiny?
        • Lars
          Jo a mimochodem, teď jsem znovu začal hrát Dragon Age a hádejte za koho... za pěknou blonďatou elfku *3* Stálo mě to sice hoďku strávenou v editoru, ale výsledek stojí za to *4*
      • hitokage
        Mě hraní za ženskou nedělá problém. Nesnažím se s ní ztotožnit, prostě jen hraju její roli. Nevadí mi ani hrát můj charakterový protiklad - další věc, která dělá spoustě hráčů problémy.
      • Podle mě je lepší se dívat ve třetí osobě na zadek ženský než na chlapský :D.
        • IMHO_dexter4games
          To je nejčastější výmluva ale kdo se pro boha živého kouká svojí postavě na zadek? Vždyť člověk vnímá příběh, herní prostředí a dalších x faktorů.

          Ale když to někomu vyhovuje, tak budiž. Já jen že to stále nemohu pochopit, jak to někoho může bavit a jak se s takovou postavou může "ztotožnit", ikdyž na druhou stranu, né každý má potřebu dávat do té postavy sám sebe, tož taky pravda! *1*
          • tak ešte si nehral world of warcraft XD tam je toho dosť, a ináč oblivion a aj iné hry som hral s ženskou postavou a nebol s tím žiadny problém XD
          • A nejčastější argument těch kteří hrají jen za mužské postavy je zase to že píší cosi o nějakém "sžití".
            Přijde mě to naprosto stejné. Pokud někdo chce hrát za ženu tak v tom nevidím problém a nic s žíváním příběhu tam nemá co dělat. Já osobně si vždy zahraji za muže a někdy pak i za postavu ženskou (třeba v tom Oblivionu) a nikdy nelze říci že bych si nedokázal ten příběh užít ať už hraju za kohokoliv.
          • Kajerik
            Já taky nejčastěji hraji za chlapa, ale když hru už jednou dohraji a prožiji příběh hry na plno, tak si rád zahraji za ženu *3*
          • Jsem na tom stejně, nedokážu se vžít do ženské postavy (pokud to hra vyloženě nevyžaduje - respektive je možná pouze hlavní hrdinka - např. Tomb Raider) a vlastně ani nikdy dobrovolně nehraju ani za záporáky, čímž se sice často okrádám o část herního obsahu, ale prostě mě to za haj*ly nebaví :) (vyjímkou jsou samozřejmě opět hry, kde se dá hrát pouze za záporáka..Dungeon Keeper, Overlord atp.)
          • :))
  • BoB.2
    super je že to vyjde v češtině
    • mozem vediet, odkial mas tuto novinku?? mohlo sa stat, ze mi to uniklo, ale nepocul som o tom....
      a jedna sa len o titulky, alebo aj dabing??
      • Lars
        Jj, od konce dubna to píšou na české fansite, lokalizace bude v podobě českých titulků od profesionální překladatelské firmy
  • Podle mě dokonalý xichty. šššššššš rejpalové *6* *6* *6*
  • Tak to je pecka s tímhle si hodně vyhraju. *14*
  • Tak to vypadá, že další pro mě důležitou věc si taky pohlídali. DLOUHO jsem neodpočítával dny do vydání nějaký hry....už "jen" 79dní:)
    • IMHO_dexter4games
      Také jsem již dlouho nějákou hru tak moc neočekával. Možná jedině v případě Mafie. A to se ukázalo, že očekávání je mrcha! Angličanům to výstižněji zní. *1*

      Takže je lepší raději nic nečekat a být příjemně překvapen, než pak být zklamaný. *5*
      • November 11 cannot get here soon enough.
  • IMHO_dexter4games
    Tak tomuhle říkám já RPG v pravém slova smyslu! Konečně si mohu po posledním dosti natrvdlém Gothicovi opět spravit chuť! Takových ras, to je prostě krása, osobně jsem ve svém živlu. Skyrim bude dělat čest jak svému jménu, tak i svému zařazení, protože skupina RPG her v pravém slova smyslu nebyla úplně nejbohatší posledních několik let, to však právě může být impuls pro nové oživení tohoto odvětví. Pokud bude mít Skyrim úspěch, mohlo by se tak dělat více RPG her a to mě, jako RPG pozitivního hráče, jedině těší! Samozřejmě však ale nečekám že se Skyrimu bude prodávat stejně dobře, jako např. CoD. Proč přirovnávat úspěšnou hru právě ke Call of Duty? Právě pro svojí úspěšnost přeci! *3*
    • "cest" bude delat hlavne podelanym konzolovym portum
      • IMHO_dexter4games
        Čest bude dělat PC hlavně díky grafice a nepřeberným freaturám, které na konzoly nenajdeš! Rozčilovat se v případě konzolý nemá smysl. Možná pouze třeba u GTA bych to rozčílení chápal, tam ta hra vyjde na PC půl roku pozadu ale zde není nic takového na místě *3*
        • povime si treba, az uvidime inventar, pak rikej jak je to uzasny
          • inventář jsme viděli a pokud na to lidi budou prskat do dvou dnů bude plugin, který bude vyhovovat, stejně jako u Oblivionu
            • do dvou dnů? *1* Možná do dvou měsíců a to přinejlepším.
            • IMHO_dexter4games
              Právě proto bych se takovýhle věcí nebál. Patche a komunita se postará o vychytání jakývkoliv nešvarů. Podle mě jich však moc nebude.
          • IMHO_dexter4games
            V jednom máš pravdu, dokud to člověk nehrál, nemá co mluvit. V tom souhlasím. Stejně si ale myslím, že to bude RPG nejlepší za poslední dekádu. Všechno nasvědčuje zatím ve vydařenou hru *3*
  • tim ze tam nacpou 10 ras chteji prodlouzit hratelnost?!
    • Tyhle rasy tam jsou už od počátku série, jsou součástí Lore, takže vysmahni. *1*
    • IMHO_dexter4games
      S hratelností to má společného jenom to, aby ses jako hráč dobře cítil a mohl si vytvořit přesně takovou postavu, jakou budeš jenom chtít. A samozřejmě že velcí fandové to budou hrát za několik postav zvlášť, právě aby porovnali, jaký je rozdíl hrát za tu či onu... Což považuji za sice zdánlivě nepodstatné ale přesto plus. +1 Skyrim *4*
  • No u většiny vypadaj ženský jako chlapi a celkově se mi elfové nelíbí, nepůsobí na mě správně elfsky, spíš jako lidi se špičatýma ušima, ale to je jenom otázka vkusu.......
    Mě se nejvíc líbí Khajiti, vypadají tak správně kočkovsky šelmovsky, nejdřív jsem chtěl jet za Dunmera jako v Oblivionu, ale asi přesedlám........
    A oceňuju, že orci konečně vypadají pořádně krutopřísně, prostě jako týpci, které byste v noci na ulici nechtěli potkat, ne jako ti Shrekové z Oblivionu........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit