Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, tie khajiitky, to sú ale tigrice. *1* *1*
  • Ještě jsem neviděl hru, která by měla koukatelný defaultní obličeje pro ženský. Většinou to vypadá jako nepovedenej chlap. Díky bohu za toolset/mody/editor...
  • JohnyTheZik
    Khajiit to je klasik :D
    • Ty náušnice jsou dobré *1* thief jak dělanej.
  • Textury nic moc- že by to byli típnuto z konzolové verze ?
  • Ať hraji za ženu, ještěrku nebo kočku tak v tom nevidím problém. Do postavy se nevžívám.. jen ji hraji podle svých morálních zásad.
    • Tak na to že je to RPG , kde jde i o rasy s rozdílnou fyziongnomií a jejich zvyky jsi docela s tvým tvrzením kus od hardcore hráče .
      • V TES je jedno za jakou rasu hraješ protože to na hru nemá žádný vliv. *7*
  • Ten rozdíl mezi ženským a mužkým prvkem je dost malý a působí to na mně jako slet mužatek. Větší důraz na feminní vzhled by bylo víc než žádoucí. Navíc se tam bez ohledu na rasu opakuje stereotypnost rysů - brada,rty,nos....všichni elfové mají démonický vzhled, proč? Pokud jde o ty kočkolidi a ještěroidy tak to je něco co považuji za důsledek kreativní krize, navíc z toho ve mě rezonujou disneyovky. *10*
    • Njn každý videl elfa a belfa z wowka.
      A proto si myslí, že musí efl vypadat jako nádhernej blondáček s krásnejma ušičkama.
      Náhodou ten drsnej vzhled je dobrej.
      Prosimtě ty ''kočkolidi a ještěroidy'' byli už v areněa maj svůj pribeh a jsem rád, že tu jsou. Není to tak,že by to udělali kvuli tomu, aby meli víc ras.
      Takže prosimte když o tom nic nevís tak rači mlč nebo si o tom nejdriv neco zjisti nez zanceš
      kecat také kraviny.
      • ja wowko v zivote nevidel, krome oblivionu a DM jsem zadnou fantasy nehral a presto tu predstavu o elfovi zakorenenou mam .. kdyz je tak popisou v 9 z 10 romanu/povidek tak se to proste vnuti ... dark elf - drsny, high elf - vysoky s tvrdsimi rysy a lesni elf - sofistikovany, hbity a elegantni ..
    • Khajiiti a Argoniáni byli už v Aréně (1994) tak proč by je tentokrát vyřadili ? To mají kvůli tobě překopat celej LORE ? *15*
    • Vždyť ženy vypadají dobře... zvlášť Imperial a Nord. *14*
      Se podívejte jaké podivné zrůdičky běhali v oblivionu. *1*
  • Cahir
    Tohle je asi první hra, kde je elf podobně "přitažlivý" jako ork...
  • Ženský fuj fuj fuj, ale to bylo u Oblivionu taky - když jsem to hrál nedávno, tak jsem si stáhnul rasu Cute elf a to bylo pokoukání. :-)
  • me se libi ta jesterka
  • Vypadaj skvěle, teď jen aby byly i dobře rozanimovaný. Hlavně v porovnání s Oblivionem, kde obličeje byly strašný tohle působý pěkně.

    Ještě teď se pousměju když si vzpomenu na střáž a její STOP ! a pak přes celou obrazovku strašná huba *1* a ještě k tomu jak na ten otřesnej obličej zazoomovala kamera asi aby ty ,, přednosti,, vynikly *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit