Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu co se vám nelíbí. Orkove, Argoniani, Nordové, Khajiitové paráda. Hold bude Skyrim taková hodně drsná země alespoň podle těch ksichtu *1*
  • Tak Dunmerové sou naprosto skvělý.

    Zdá se, že se art hry vrací spíš víc k Morrowindu, což je jedině dobře. V Oblivionu vypadali všichni jak kdyby měli na krku velkou bramboru.
    • Přesně!
  • Cahir
    Tohle je asi první hra, kde je elf podobně "přitažlivý" jako ork...
  • No u většiny vypadaj ženský jako chlapi a celkově se mi elfové nelíbí, nepůsobí na mě správně elfsky, spíš jako lidi se špičatýma ušima, ale to je jenom otázka vkusu.......
    Mě se nejvíc líbí Khajiti, vypadají tak správně kočkovsky šelmovsky, nejdřív jsem chtěl jet za Dunmera jako v Oblivionu, ale asi přesedlám........
    A oceňuju, že orci konečně vypadají pořádně krutopřísně, prostě jako týpci, které byste v noci na ulici nechtěli potkat, ne jako ti Shrekové z Oblivionu........
  • Konečně orci co vypadají vyloženě badass. A nordi...awesome. Líbí se mi i jak elfové konečně vypadají jako tvrďáci a ne jako nějací zhýčkanci...i když elf s knírem mě pořád děsí :D
  • Tak pro mě jsou jednoznacnym favoritem Orkové, ikdyz jsem puvodne chtel nekoho z lidi...Elfove no coment, vsichni vypadaji jak scvrklý báby.
    • Elfové jsou nafoukaní teplouši
      • hej nech belfy :D xD
  • Vypadá to pěkně ale stejně mám pocit že ta tvorba charakterů bude prostě "obtížná". Třeba udělat v Oblivionu někoho kdo vypadá normálně se prostě nedalo. Tak doufám že Skyrim už bude jinej a tvorba bude konečně promakaná..

    Jinak k těm postavám, opravdu nevidím problém v tom hrát ža ženskou postavu, psát cosi o sžívání s postavou je podle mého kravina. Příběh si dokážu užít ať hraju za člověka, orca nebo elfa či třeba khajitta, tak proč by mělo vadit v užití si příběhu to pokud se jen hraje za opačné pohlaví?
    Prostě je to kravina, to že je postava žena nebo muž přece příběh nijak nezmění či neznehodnocuje, pokud tedy někdo má poté nějaký problém v užití příběhu problém bude někde u něj.
  • Hmmm, tie khajiitky, to sú ale tigrice. *1* *1*
  • Lars
    Jéžiš, to zase bude hodin v editoru, než se mi povede nějaká pěkná slečna *3* už se těšim *4*
    • IMHO_dexter4games
      Já stejně nechápu jak se někteří mohou zpodobnit a spokojit s opačným pohlavím. Hrát za ženskou když je člověk chlap. *7*

      Ale proti gustu... *1* Možná si chtějí někteří zkusit jaké to je být v ženské kůži. *15* Bo nevím, nechápu toto.
      • Lars
        Já nevim, prostě když je tam editor, tak si vždycky udělám ženskou postavu. Když to tak vezmu, tak Dragon Age jsem dohrál 4x za ženu, Mass Effect 2x za ženu a Warband mám taky rozehraný za ženu. A ani jednou jsem to nezkoušel za muže. Prostě mě to s ženskou postavou baví víc. Možná to zní divně, ale je to tak.
        Ale zase na druhou stranu, hra za muže mi problém nedělá, třeba když si vzpomenu, kolik měsíců jsem strávil u Gothica 3... To samé platí u Zaklínače a Two Worlds.

        Hold asi záleží na každém hráči, co mu víc vyhovuje...
        • Som psychiater, tuto si lahni na gauč a povedz mi niečo o tvojich rodičoch, či si nemenili často role, sú v rodine nejaký "neheterosexuáli" tzn zoo, nekro, pedo a iné nehetero menšiny?
        • Lars
          Jo a mimochodem, teď jsem znovu začal hrát Dragon Age a hádejte za koho... za pěknou blonďatou elfku *3* Stálo mě to sice hoďku strávenou v editoru, ale výsledek stojí za to *4*
      • hitokage
        Mě hraní za ženskou nedělá problém. Nesnažím se s ní ztotožnit, prostě jen hraju její roli. Nevadí mi ani hrát můj charakterový protiklad - další věc, která dělá spoustě hráčů problémy.
      • Podle mě je lepší se dívat ve třetí osobě na zadek ženský než na chlapský :D.
        • IMHO_dexter4games
          To je nejčastější výmluva ale kdo se pro boha živého kouká svojí postavě na zadek? Vždyť člověk vnímá příběh, herní prostředí a dalších x faktorů.

          Ale když to někomu vyhovuje, tak budiž. Já jen že to stále nemohu pochopit, jak to někoho může bavit a jak se s takovou postavou může "ztotožnit", ikdyž na druhou stranu, né každý má potřebu dávat do té postavy sám sebe, tož taky pravda! *1*
          • tak ešte si nehral world of warcraft XD tam je toho dosť, a ináč oblivion a aj iné hry som hral s ženskou postavou a nebol s tím žiadny problém XD
          • A nejčastější argument těch kteří hrají jen za mužské postavy je zase to že píší cosi o nějakém "sžití".
            Přijde mě to naprosto stejné. Pokud někdo chce hrát za ženu tak v tom nevidím problém a nic s žíváním příběhu tam nemá co dělat. Já osobně si vždy zahraji za muže a někdy pak i za postavu ženskou (třeba v tom Oblivionu) a nikdy nelze říci že bych si nedokázal ten příběh užít ať už hraju za kohokoliv.
          • Kajerik
            Já taky nejčastěji hraji za chlapa, ale když hru už jednou dohraji a prožiji příběh hry na plno, tak si rád zahraji za ženu *3*
          • Jsem na tom stejně, nedokážu se vžít do ženské postavy (pokud to hra vyloženě nevyžaduje - respektive je možná pouze hlavní hrdinka - např. Tomb Raider) a vlastně ani nikdy dobrovolně nehraju ani za záporáky, čímž se sice často okrádám o část herního obsahu, ale prostě mě to za haj*ly nebaví :) (vyjímkou jsou samozřejmě opět hry, kde se dá hrát pouze za záporáka..Dungeon Keeper, Overlord atp.)
          • :))
  • Textury nic moc- že by to byli típnuto z konzolové verze ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit