Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednoznačne skyrim +1 a dúfam že to vyjde 11.11.11 a neposunú to ďalej *15*
  • ja mel za to ze elfove (alespon ti lesni) maji byt uslechtileho, krasneho zjevu .. ale to se poladi nebo prezije ...
  • Indy
    Těším se hodně oblivion hraju dodnes(tedy značně modifikovaný jeho složka má skoro 20GB :D) ale na zaklínače to stejně mít nebude sorry ale ne Geralt je prostě Geralt:)
    • gerald je teplouš. nějakej zaklínač na oblivion a skyrim nemá ani náhodou... zaklinač jedna se mi absolutně nelíbil a u dvojky sem vydržel asi 4 hodiny...
      • Tak, Tak. Combat systém naprosto příšerný, člověk musel jenom pořád uskakovat a kitovat moby jak hňup.
        • promiň ale lepší než bojový systém oblivionu a zaklínač neni lepší než skyrim ale ani horší je jinej jsou to RPG ale nejdou navzájem srovnávat
    • No tak si v editore proste vytvoríš týpka, ktorý vyzerá ako Geralt, pomenuješ ho Geralt a budeš s ním hrať tak, ako by to asi hral Geralt... a máš *2*
  • Spades
    Doufám, že konečně udělají dobre presety...
    Neumím si dobře udělat postavu, takže vždycky chodúim s takovou hnusnou postavou, že se mi v 3rd ani hrát nechce :D
    Mass Effect má třeba dobré presety, a Dragon Age 2 taky...
    • Nebude, protoze Bethesda neumi udelat hezke obliceje.
  • Jů tetovaní, jizvy, zlomený tesáky, oční stíny, rtěnka, vousy. Koukám, že tohle bude něco jako fantasy the sims. Několik hodin na tvorbu dokonalé postavy bude málo. (Vlastně dvaceti dokonalých postav) *3*
  • Vypadá to pěkně ale stejně mám pocit že ta tvorba charakterů bude prostě "obtížná". Třeba udělat v Oblivionu někoho kdo vypadá normálně se prostě nedalo. Tak doufám že Skyrim už bude jinej a tvorba bude konečně promakaná..

    Jinak k těm postavám, opravdu nevidím problém v tom hrát ža ženskou postavu, psát cosi o sžívání s postavou je podle mého kravina. Příběh si dokážu užít ať hraju za člověka, orca nebo elfa či třeba khajitta, tak proč by mělo vadit v užití si příběhu to pokud se jen hraje za opačné pohlaví?
    Prostě je to kravina, to že je postava žena nebo muž přece příběh nijak nezmění či neznehodnocuje, pokud tedy někdo má poté nějaký problém v užití příběhu problém bude někde u něj.
  • Betshesda se asi nikdy nenauci delat obliceje a modely postav. Vsechno to vypada neprirozene a dost nucene.
    • prva osoba co v tomto chvalospeve snad povedala nieco ine, som rad ze aspon niekto ma iny nazor :D

      Elfovia su totalne kostrbati a vzdy vyzeraju ako pretisnuti cez kopirku len s inou farbou pleti a pritom posobia dost umelo, neprirodzene... brrr a tie cervene oci vyzera to snad ako na nejakom zraze twilight manie
      Jedine co sa mi paci na celom tom dizajne su tie cutykitties a jastericky...
  • Konečně orci co vypadají vyloženě badass. A nordi...awesome. Líbí se mi i jak elfové konečně vypadají jako tvrďáci a ne jako nějací zhýčkanci...i když elf s knírem mě pořád děsí :D
  • Kurnik tolik ras to nemohli udělat jednu ? :D
    Jako co mám ted dělat snad každá je suprová a není tam nekdo kdo se mi hnusí :)
    Vypada to, že budu mit asi 10charakterů no *2* Oproti oblivionu obrovský rozdíl.
  • Kajerik
    Ta tetování na různých rasách vypadají dost dobře! Doufám že tam bude velký výběr =)
    • kotty
      Me se zas libi, ze konecne bude moznost vyberu plnohodnotnyho plnovousu. Na to v Oblivionu jaksi zapomneli. Takovej carodej bez plnovousu, to proste neni ono. *4*
      Dost se mi libi i "syrovost" barev, oproti Oblivinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit