Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • najprecenovanejsi vyvojar na svete. videoherni umeni. lol
  • Možná kritika Kojimu zmizela protože šlo o údajný trolling, ale připomínky na adresu redakce se mi zdály napsané slušne.
  • přípsěvky, které kritizovaly Kojimu nebo trailer zmizely taky, já s nimi osobně nesouhlasím, Kojima je podle mě génius, ale právo vyjádřit negativní názor bych jim rozhodně neupíral, co by to bylo za svět, kdybychom museli nad vším nadšene juchat, jinak budeme vymazáni, že? svět bez negativních názorů by byla dobrá gumárna
  • Uprimne by mne zajimalo kdo to tady cenzuruje, nektere prispevky co zmizli se mi nezdali o nic horsi nez ty ktere tady zustaly. Akorat ze obsahovaly kritiku redakce.
  • ucho
    já bych klidně diskutoval, ale problém je, že 90 % dalších příspěvků je bordel. jakákoli snaha o normální diskuzi je tu předem odsouzena k záhubě kvůli pár blbcům. normální příspěvky zapadnou a lidi budou víc reagovat na ty blbosti. takže ve skutečnosti ne, nemám možnost, normální diskuze pod tímto článkem je už mrtvá a nikam nepovede.
  • MartinStary
    Hideo Kojima si zjevně velmi užívá vytváření věcí, které lidem pořádně zamotají hlavu.
    ...........
    Mám silný dojem že tato věta skončila moc brzo protože v ní chybí:
    ...hlavu,jelikož užívá pro inspiraci věci které řádně motají s jeho hlavou.
  • Tak diskutuj, ale podle ostatních příspěvků se nikomu diskutovat nechce. Negativní blbec je tady každý druhý, ať už je na jedné nebo druhé straně barikády. Když by tady byla normální komunita, tak určitý příspěvky mají max 1. komentář pod sebou a dál nic. Diskutuj máš možnost, zatím jsem tady neviděl jediný normální komentář, který by se snažil o normální diskuzi na téma této divné hry.
  • Ggg
    Jakou hru hrajes ted?
  • samozrejme že hraju hry
  • TheGGG
    až začneš hrát hry, pak na mě můžeš reagovat, do té doby si třeba můžeš hrát na toho einsteina...
  • zaujimavé ,ale bojím sa čo to bude ,lebo zatial to vypadá ako chaos na čom sa rozum pozastavuje
  • nechtelo by to trochu promazat diskusi? K death strading je zde minimum prispevku *16*

    doufam, ze kojimbo nedal zase do traileru nejlepsi cutsceny ze hry
  • Ne, od toho si tady ty...
  • Jediná jistota tady je, že to bude kraťoučká koridorová hra. Jak sem to poznal? Využívá fotogrametrii, což sice zvyšuje realismus scén, ale je to je hodně nákladné a omezující.
  • taky že nehraje (vím na co naražíš) a to nic nemení na pointe meho príspevku
  • Einstein nevěřil, že Bůh hraje v kostky, a v tom se šeredně mýlil.
  • Einstein taky nebyl ve vesmíru a vedel o nem víc než gagarin.
  • Ehm, ne? Aleše si velice vážím a líbí se mi jaké změny se poslední dobou kolem Gamesů objevují.
  • těch listů jsou stovky, ne-li tisíce.

    *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    Ty píšeš neskutečně strašné sraačky....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit