Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    tak zjevne jsi fanda komunismu, ale jsou tu i lide, co uprednostni slusnejsi diskuzi bez provokateru ;)
  • Ano Ucho. Ja neviem, čo komunizmus je (resp, jeho predstupeň socializmus), pretože som v ňom nežil. To je myslené ironicky samozrejme. A tento tvoj preslov, že taký tu nemá čo robiť atď, to je pre mňa normálne návrat v čase (dôkaz, že môj stroj času funguje). S takýmto komentom presne vyhodili miestneho súdruha Jana z diskusie, pretože politický agitátor shledal jeho koment nesnášenlivým a rozvracejícim republiku. Takže Ucho, spoločne si zakričme: Nech žije KSČ!
  • Súkromný web, nesúkromný web, aj taký je povinný tolerovať základné princípy slobody a demokracie. A tie princípy znejú absolútne jasne! Načo potom vôbec diskusiu otvárať? Načo? Zavrite to. Normálne to zavrite. Ja si veľmi dobre pamatám, ako sa rušili diskusie v miestnom kulturáku, že socializmus si rozvracať nedáme. A to iba preto, lebo ak niekto začal kritizovať, tak bol hneď označený za provokatéra. Alebo druhý návrh (aby ste nepovedali, že len kritizujem a riešenie žiadne), proste dajte hore na stránku oznam, že tolerujete v diskusii iba názory, ktoré sa vám páčia a človek hneď ako príde na web, bude vedieť, s kým má tu česť. Myslím si, že tento návrh je fér. Ďakujem a aj vám želám pekný deň.
  • ucho
    jestli se v teto diskuzi vyskytuji lide, ktere prirovnavas k protistatnim zivlum, tedy lidem, kteri chteli cilene rozvracet stat, jsem pro nekompromisni mazani vsech jejich prispevku. lide, kteri chteji rozvracet a terorizovat zdejsi diskuze tu nemaji co delat. at si jdou hledat zabavu jinam. mam takovy dojem, ze nevis, co to komunismus je.
  • Potom ale každý negatívny názor má trollovací charakter. Každý! Kto to posúdi? Kto? V minulosti sa to nevolalo troll, ale protištátny živel. Niekto začal kritizovať? Musíme si udržať úroveň diskusie, socializmus si rozvracať nedáme (prípadne komunizmus) a preto sa diskusia ruší. Ak chce niekto robiť verejný portál, VEREJNÝ, tak musí zniesť základnú povinnosť vyplývajúcu zo zásad slobody a demokracie. A to je: ak aj s názorom nesúhlasím, tak urobím všetko preto, aby ho mohol dotyčný vyjadriť. A tu sa deje pravý opak. Dnes zmaže príspevok, ktorý určil Kojimu za neschopného a zajtra zmaže príspevok, ktorý kritizuje hru ako takú a oprávnene. Videli sme tu už aj také. Je to totálne neprijateľné správanie. Ak to chcú robiť takto, tak nech si spravia web uzamknutý iba pre svoju úzku skupinu a vtedy je to ok. Spolok mladých komunistov, alebo tak.
  • ales.smutny
    Já si je také pamatuji, byť je milé, že vypadám tak mladě :) Smazání trollovacích komentářů nepotlačuje ani svobodu ani demokracii (to je nonsens, vzhledem k tomu, že je demokracie státní zřízení). Je vaše zcela svobodná volba, kde budete diskutovat a kde budete číst a získávat informace a stejně tak je zcela svobodná volba soukromého média určovat, jaké příspěvky na svých stránkách tolerovat bude a jaké ne. A myslet si, že bude lidový soud určovat co musí soukromý web na stránkách mít a co ne zavání právě tou totalitou...paradox, že?

    Že vás to rozčílilo je mi líto, ale... Pokud příspěvek považujeme za provokativní, trollovací a samozřejmě urážlivý, jde pryč. Nejde o negativní reakce, těch tu je všude pořád dostatek, ale zrovna u těchto by i slepý poznal, že je cílem jen provokovat. Přeji hezký den.
  • ucho
    jestli mely prispevky trolovaci a provokujici charakter, ktere nijak nerozvijely diskuzi, tak co s takovymi prispevky. pouze znehodnocuji diskuzi. cim vic bude diskuze zaneradena takovymi vecmi, tim mene se budou lide k tematu vyjadrovat normalne, protoze normalni prispevky v takove diskuzi zapadnou. je to trend soucasne doby, ze nekteri lide chodi do diskuzi provokovat. takove prispevky se nekdy velmi obtizne vyhodnocuji. i mne nedavno smazali nazor na jeden typ clanku, taky mi to prislo divne. ale beru, ze to mazatel mohl vnimat jako prudeni a nazor, ktery nic neprinese. to uz je na redakci, jak se k tomu postavi. kazdopadne je fajn, ze se proti provokaterum snazi neco delat. ty diskuze tady uz nejaky ten patek stoji za prd a nedaji se ani cist.
  • Přínos nula nula nic má ale většina příspěvků v diskuzích na games. U téch trolovacích se člověk aspoň občas zasměje, a smích prodlužuje život a snižuje riziko vzniku srdečních onemocnění.
  • Ano pan Smutný. Ja si tie časy veľmi dobre pamätám (vy nie!). Pravidelne sa rušila diskusia, keď niekto začal diskutovať provokačne, pretože komunizmus si rozvracať nedáme. A je veľmi smutné, že vy ako šéfredaktor propagujete konanie potláčajúce slobodu a demokraciu. V komentoch nebolo nič vulgárneho, ani nadávky. Sám som dokonca reagoval na dotyčného negatívne. Ale to, že ste mu to zmazali, tak to ma riadne vytočilo. Len pekné a chrumkavé názory tu chceme? To vážne? Naozaj si komunizmus rozvracať nedáme? Písal som vám aj mail (na ktorý ste zaiste z pracovnej vyťaženosti ani nereagovali, aj keď slušné by bolo odpísať aspoň jednu vetu) ale chápem, prečo ste asi nič neodpísali. Pretože takéto neprijateľné správanie pre demokratickú spoločnosť vychádza asi aj od Vás. Je to veľmi smutné a poľutovaniahodné. Sloboda a demokracia dostávajú riadne na frak. Za toto som kľúčmi určite neštrngal.
  • Pokiaľ je príspevok podaný slušne, bez vulgarizmov, tak je tvojou psou povinnosťou (a povinnosťou všetkých) nechať danému človeku možnosť sa vyjadriť. Ak ti to vadí, tak odporúčam rovnako smer KĽDR. Mne sa napríklad nepáčilo, čo daný človek napísal a vôbec som sa s jeho názorom nestotožňoval. Ale keďže sme slobodná spoločnosť, tak má rovnaké právo sa vyjadriť ako ja, či ty. A to mi vadí, ak niekto niekomu túto slobodu berie. Pretože oni tu chcú asi mať len kvetnaté a pochvalné komenty. Pokiaľ niekto maže komenty, ktoré sú nevulgárne, nenadávajú niekomu z diskutujúcich, tak moderátor diskusie neni nič iné, len boľševik, alebo nácek. Tam to bolo úplne bežné.
  • ales.smutny
    Vidím smazané dva komentáře. Oba jsou cíleně provokující a trollovací. Jejich přínos k diskusi je nula nula nic, naopak, mají za cíl jen provokovat a vyvolávat nesmyslný flame. A takové komentáře tu opravdu nepotřebujeme a nechceme.

    Jinak bych si něco nastudoval o komunismu a bolševicích, myslím, že mazání trollovacích příspěvků na soukromém webu o hrách k tomu má daleko... :)
  • ucho
    nevim, co tu padlo, ale pokud nekdo pise agresivne a utocne, prijde mi, ze je v poradku v ramci zkulturneni diskuze takovy prispevek smazat. ano, jsme svobodna spolecnost a je tu demokracie, ale co je spatneho na tom chtit udrzovat urcitou uroven diskuzi? ma to svou hranici, ktera je bohuzel nekdy velmi tenka.
  • To jako když zemřu tak vybuchnu, že po mě pokaždé zbude kráter? Ta hra nevyjde ani za 5 let, protože vlastně nebudou vědět co vlastně dělají. Což je mi jedno, protože dokud neukáží něco pořádného, tak mě to nezajímá. Ale chápu ty, který baví se v tom šťourat. Ale mě to nic neříká. Od Kojimi jsem nikdy nic nehrál, takže počkám na něco normálního. Tak za 5 let.
  • Ja len žasnem, ako redakcia zase agresívne maže všetky negatívne komenty. Nech žije KSČ! Vážená redakcia. Asi Vám nič nehovorí sloboda a demokracia. Aj keď niekto niečo ofrfle, vyjadrí negatívny názor (bez vulgarizmov), tak stále je to názor a v slobodnej spoločnosti je úplne normálne aj taký názor nechať zaznieť. Pokiaľ máte boľševické tendencie, tak nech sa páči, Kim Vás určite rád uvíta u neho v paláci. Pretrpím reklamu ktorú pcháte úplne všade (pretože musíte prežiť). Pretrpím dokonca aj to, že niekedy sa reklama sama spustí, nevidno ju, iba hučí na plné gule chlapík, ktorý je šťastný, že má novú Kiu Reed. Reklama sa nedá vypnúť, stíšiť, pretože ju na stránke nikde nevidno. Proste si iba hrá na plné gule vlastným životom. Ale toto agresívne, boľševické potláčanie iného názoru, tak to je na mňa moc. To sa už len tak pretrpieť nedá. A to hovorím z pozície, že často s kritizujúcim nesúhlasím.
  • Khanemis
    "...v nichž se hlavnímu hrdinovi Samovi v podání Normana Reeduse opět děly vážně podivné věci" Tos řekl velice kulantně, Vašku:)

    Zatím to vypadá na opravdu zajímavé budování světa, který by mohl být pěkně prokreslený. Snad se to povede vše skloubit do jednoho soudržného celku. Hlavní je, že se, i přes dlouhé ticho, na hře evidentně stále usilovně pracuje.
  • Nejlepsi bylo, jak Norman Reedus vystoupil s Kojimou po traileru na TGA a prohlasil, ze to bylo uzasne, ale musi na internet a hledat, co ze to vlastne videl.
  • Do novinky jste mohli připsat, že jednu z postav bude hrát Noomi Rapace *3* https://pbs.twimg.com/media/DQwLx8SVwAAY1y_.jpg https://pbs.twimg.com/media/DQwe3m8V4AAVJX7.jpg
  • up_er
    Kojima je jistota všech jistot.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit