Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že na games jsou videorecenzen jenom přívěšek recenze klasický . tady byla klasická recenze tragická a tím pádem i videorecenze - bylo by fajn kdyby byla videorecenze dělaná na základě názoru jiného recenzenta a nejenom převyprávěná textová s ukázkou hry :-(
    • Já si myslím, že tohle byla samotná Pavlova recenze, už jenom proto, že textová je z X360 a tahle z PC a taky proto, že v podcastu říkal, jak ho za to jeho hodnocení nebudou mít lidi rádi.....
      • nevim no mě přišla uplně stejně mimo viz. crafting a questy (amalur je s questy mnohem výš než např. skyrim - ale u něj se to asi promíjí :-()
        • Já nevím, proč se musí všichni za každou cenu vymezovat vůči Skyrimu? Zlatý časy Morrowindu. Ten byl zabugovanej mnohonásobně víc, ale nehrál ho každej frikulín, takže z toho nebylo takový haló :-D
          • tohle nemá bejt nějaká urážka skyrimu ten je super ale v kvalitě questů a v soubojovým systému má alamur jasně navrch - kde jsou ty časy kdy byly na games dobrý recenze
            • Pokud by mel Skyrim soubojovy system jako Amalur, tak bych byl vylozene zklaman. Skyrim jednoznacne pusobi mnohem vyzralejsim a dospelejsim dojmem a soubojovy system, ktery tam je se mi libi. Pokud bych ho chtel nejak vylepsovat, tak bych sel cestou Die by the Sword nebo Mount and Blade, ale tak aby to fungovalo z 1st person pohledu. Gamesa z 3rd person pohledu nemuze mit nikdy takove kouzlo a atmosferu jako 1st person - IMHO.
            • rhaegar
              Každému člověku tím pádem i recenzantovi nemusí padnout do noty všechny hry.Sám moc dobře nechápu jak někoho může bavit Skyrim,ale podle ohlasů to lidi opravdu baví(asi je to způsobeno obecným upádkem do mainstreamu jak v hudbě tak i ve hrách..Když řeknu,že poslouchám Pearl Jam většina lidí na mě jen čumí ) Ted se vrátim k mé původní myšlence,z videorecenze jsem měl pocit,že recenzanta hra vůbec nebavila.
      • rhaegar
        Za Avantasiu plus :-)
        • Ty za Anomandera *3*
          • rhaegar
            :-) Spojení mých oblibených sérii,ikdyž Steven Erikson u mě vede
            • Souhlas bratře! *14*
  • Umaroth
    Udělal jsem dobře, že jsem si hru nepředobjednal a nedal za ni 1300,- Až bude cca za 600-700 tak si ji klidně koupím. Byl jsem z dema unešen, ale to bylo právě díky skvélém soubojovému systém (ono demo samotne ani nic moc víc ukázat nestihlo, a beztak sem ho hrál jen kvuli brnění do ME3 *3* )
  • Amylee.Anderson
    Videorecenze, co neni od Lukáše :-O
    • Kde je vubec Lukin a kdy bude z5?
      • schmauz
        Prej je na Fušálu.
        • Kříží tam ovce s delfíny? *4*
  • michaliuz18
    krasne zhrnul presne to v tom je amalur onicom sak otvor oci, tie dialogy staci klikat na jednu vetu oznacenu ostatne su zbytocne, nemy bez duse hrdina, repetivne nudne questy ktore su davno z mody vonku , niet nad zaklinaca 2 ... jedine plus amaluru je pekna farebna grafika a suboje a rozloha ostrovov inak nuda za nudou , po deme som to bral ze fajn , ale uz to ani nehram asi to vymazem , je to hra skor pre takych co maju radi wowko a podobne lahke rpg hry , ja som narocny hrac
    • WoW a lehky? prober se a di zase spat sasku, jestli si to nekdy hral, chtel bych videt tvy postavy a tvy skills, podle me by si v PvP moc dlouho neprezil.
      • podle me by se postizeni a nemocni lide do diskuzi nemeli michat, fetak taky bude tvrdit jak ho pernik obohacuje... akorat ta veta bude mit zprehazeny slovosled a sem tam slovicko vypadne
        • a rict ze WoW je jednoducha hra je totalni picovina a kazdej kdo tvrdi opak to bud nehral, nebo to hral nekde na free serveru a myslel si jak to dava.

          a ty budes psat nesmysly o tom ze sem nemocnej a postizenej.ne sasku, ja si jen nezkresluju realitu.to ze se mi WoW nelibi, nebavi, neumim ho hrat, nebo ho z jakyhokoliv jinyho duvodu nehraju, neznamena ze je to jednoduchoucka hra.naopak to chce hodne skills aby sis to tam daval (ja je nikdy poradne nehral, ale hodne dobrej kamos je drti asi od 2007, sem u nej casto, takze vim o cem mluvim a nejsem WoW fanda, ale nebudu tvrdit ze je to jednoduchoucky). a pak me koko* jako ty oznaci za dusevne choryho.
          • Mozna to vypada, ze mam neco proti wowu apod. ale to v zadnem pripade, at se kazdy bavi jak se mu libi a klidne i jednoduchou mlatickou apod.., ale proboha nebudeme z toho delat nejaky zasluhy apod. pak to konci nemoci a odtrzenim od reality: aneb to, ze jsem dnes vysr.l h.vno neznamena, ze jsem neco dokazal...
            • jestli ze resis jenom pvp, tak pak ale nerikej, ze wow je tezka hra... to, ze v pvp porazi lepsi hrac horsiho nedela hru tezkou, to je proste realita zivota... a hlavne to nerikej v tak nevybalancovane hre jako je wow, kde vzdy je nejaka classa/combo OP. Pamatuju si, ze po nejakem datadisku bylo naprosto neporazitelne kombo paladinu, frajeri do areny vletli, zapnuli vsechny CD a do par vterin sundali dolu cokoliv, COKOLIV. A Blizzu trvalo nekolik tydnu, nez to nerfli, takze do te doby byl ve vetsine zebricku v cele pomer paladinove vs. zbytek tak 9:1... nebo kdyz jsem koncil pred cca rokem a pul, tak zase combo arms warrior a resto druid, v 90 procentech pripadu naprosto neporazitelne kombo, proti kteremu se chytaly jen asi jina dve a to jeste v rukou maximlane top hracu. Lowskilled warrior+druid si dali jakekoliv lepsi hrace jenom proto, ze je nebylo jak zabit. Jednoduse to proste neslo, to byly areny na 10+ minut... V zebricku v nasi zone tehdy na prvnich 13 mistech bylo toto kombo. Je tam nejaky skill? Je na tom neco tezke? WoW je fajn hra, ale rozhodne ne tezka... kdyby totiz byla tezka, tak ji nehraji masy, to je celkem logicka rovnice. WoW je pristupna vsem, to ze ti, kteri v ni travi veskery svuj RL jsou v ni nejlepsi neni znamka obtiznosti hry. A bude hur, panda is coming :))
            • si normalne zabednenej ignorant.nikde sem nepsal ze hrani her vyzaduje naky specialni dovednosti, 10 let praxe a je to neco na co bys mel bejt pysnej, protoze si neco v zivote dokazal, to sis proste vykonstruoval jen ve svym mozku.to co sem ale napsal, je fakt, ze WoW nehraju, ovsem ty mi tady pises neco o tam jak me deti uvidi hrat WoW, opet sis nedokazal spravne vylozit text.

              narazka na navrhovani domu je naprosto v poradku, tys relativizoval vztah mezi skillem potrebnym na WoW a navrhnutim baraku, ja relativizoval vztah mezi skillem na navrhnuti baraku a skillem na to ten barak opravdu postavit...jestli uz si takovej zkusenej kmet, urcite se muzes ze stavebniho oboru nekoho zeptat jakej maj nazor na architekty.nez me udelas nesvepravnym.

              uz na tebe kalim stejne ti nic nevysvetlim, jak sem rek si ignorant, kterej nema zadny padny argumenty a jediny co umis je nazyvat lidi blaznama a delat z nich mukly a fetaky.



              for Nativko: resim jedine PvP
          • Wow je prebarvena hra pro maminy na matersky, rezniky a automechaniky, a jedinej skill, ktery potrebujes k jejimu hrani, je vytahnout kreditku a nesplest cislo pri zadavani... samozrejme jsem uz slysel od nemocneho kamarada slova jako.. pokud chces neco dokazat atd...pritom se nakonec ukazalo, ze za ty roky dokazal tak max splachnout real life do hajzlu a ziskal za to schopnost sejmout virtualni (hnusne nakreslenou) postavicku jinyho nemocnyho cloveka *9*.. navic ten jeho vklad byl tak nulovej, ze i ten skill vybrousil podle nejakych haftoplaj navodu na netu... *7* I polodebilniho simpanze naucis poradi tlacitek jaky zmacknout, ale naucit ho navrhnout dum nebo vykovat mec z ingotu? jo pak se da mluvit o skillu... ale to tem polodeblum hrajicim pocitacove hry nedochazi a jeste si namlouvaji jak jsou schopni *7*
            • a budes se divit -wow platis kreditkou (coz te nezvyhodnuje jak jsi spravne uvedl) ... no a
              veta navrhnout dum vyzaduje uplny h.vno, v souvislosti s vetou, ze wow neni jednoducha hra -te normalne zbavuje svepravnosti...schvalne si sam sebe nekdy nafilmuj jak sedis u pc a hrajes wow... tvi vnukove se z toho tvyho skillu pos.erou *1* uzasem
            • sorry, ale ty se ani naznakem nepotkavas s realitou ... to jsi vazne zavreny v blazinci? nebo pises z vezeni? (tam pry maj kompy a cely dny parej wow) fakt neuveritelny... podle tech tvych prirovnani to vypada, ze jsi fakt jeste nikdy nic kloudnyho nevytvoril.. bud jsi jeste prilis mlady, pak je to ok, casem poznas jaky jsi kecal blbosti, anebo k tomu nemas schopnosti (pak samozrejme mluvis o slozitosti wow *7* ) anebo z toho vezeni prilezitost...
              Jo ja jsem wow rok hral (nejsem na to hrdej .. cas v prdeli a jo tocis par taktik dokola...a proto vim jaka je blbost mluvit o skillu... skill na sra.ni taky nepotrebujes... *7*
            • meles totalni nesmysly, absolutne nevis o cem mluvis.za real money si ve hre nekoupis vubec nic co by te zvyhodnovalo v PvP, WoW neni postavenej na free to play systemu, takze kecy o kreditce jsou naprosto vedle.to ze je to kresleny divne (me se to taky nelibi) neznamena, ze mechanismy ty hry sou nahovno, je to nejvybalancovanejsi rpg, ktery sem kdy videl, spolu s D2 (oboji blizz.) s odkazem na simpanze je opet videt, ze absoluten nevis, protoze zadny poradi tlacitek ktery mas zmacknout neexistuje, hned by si chcip kdybys to chtel hrat takhle.

              to ze musis mit na hrani WoW jisty skills je fakt a tim padem to z ty hry nedela jednoduchouckou hru.

              a ve finale muzu rict ze navrhnout dum vyzaduje taky temer uplny hovno, protoze to si jen nakreslis na papir, potazmo na compu, ale pak musi prijit statik vis, kterej zajisti aby ten tvuj obrazek vubec mohl stat a pak musi prijit zednik vis, kterej to vlastne postavi vlastnima rukama.

              de o to ze vis o ty hre uplny hovno, coz si mi ted dokazal, a me budes nazyvat nemocnym a postizenym clovekem, prirovnavat me ke smazce( o kterejch vis evidentne taky uplny hovn* z toho cos napsal) jen proto ze sem napsal jistymu michaliuz 18 ze ta hra neni jednoducha a at se probere kdyz pise takovy nesmyly ze spani.
          • promin ale z toho, jak se vyjadrujes, je "dusevne chory" jeste docela fajn oznaceni :)
            • slozitost hry s tim jak je oblibena nejde ruku v ruce...zminils simulatory, treba m.flight simulator je tu od nakejch 80 let jestli se nepletu a hraje ho relativne hromada lidi, spousta starsich chlapu co znam se k tomu dostala.

              sam si rekl ze mamlasove tam chcipaj, ano bavi je to bavi to hodne lidi, ale to neznamena ze tu hru zvladaj naplno.to o cem mluvis, ze je to logicky davat si to protoze tomu venujes vic casu a nejsi mamlas, ano to logicky je, a prave proto potrebujes nakej ten cas na to abys to pochopil a naucil se to hrat.Presne si vystihl to, ze aby to hrala masa musi ji to taky bavit, ale to proste nutne neznamena, ze ta masa co to bude hrat, to bude hrat tak jak ma a vyuzivat plnej potencial ty hry.
              Taky mas pravdu ze obtiznost WoW postupem casu klesala, mluvil si o raidu kterej si hral pred rokem (pocitam teda WotLK), dneska uz to zase ztizily.z vypraveni vim, ze ze zacatku nebyla prde* naky raidy vubec projit, protoze kazdej musel presne vedet co ma delat a hromady lidi ani naky lokace nevychodily, protoze to nedavaly.je logicky ze to musis umet aby sis to daval, a to prece svedci o obtiznosti.

              kdyby mezi hraci byly misto fantasy oblibeny ponorky, tak masa hraje simulator ponorek.a masa by se taky umela potopit do 3 km a vystrelit z torpeda a bavilo by je to, ale clovek co neni mamlas a umel by to, venoval tomu trochu casu a naucil se to by umel manevrovat, pracovat se sonarem utocit na nekolik cilu najednou a buh vi co jeste, ja vim o ponorkach hovn*.

              ano samozrejme simulatory sou slozitejsi nez WoW, ale WoW neni podle me zas tak jednoducha hra, i kdyz se na prvni pohled muze zdat.jednoducha hra je treba mario.black and white nebo arkanoid nebo co ja vim...
            • kazda hra ze je pro masy? :) co to je za blbost, to je jakoby si rekl, ze kazda muzika je pro masy :) ale proc vetsina lidi posloucha pop a jazz/hiphop/ska min lidi? protoze to je "pro masy" stejne jako wowko je pro masy a spousta dalsich her neni... a aby to mohlo byt pro masy, musi to stejne jako treba ten pop nebo hranolky "vyhovovat vetsine"... a v hrach toto znamena, ze si to tak nejak musi zahrat vsichni a hlavne to musi masy bavit... proc nejsou letecke simulatory, takticke tahove strategie apod pro masy? protoze "tohle jsou tezke hry" ktere si zahraje jen zlomek hracu, hry "pro masy" takove byt jednoduse nemuzou... a ty uz nekolik postu jenom rikas, ze abys byl v pvp uspesny, musis ho umet - ano, to je ale prece jasne, ale nema to nic spolecneho s obtiznosti hry, ono sice tam mas dve plne listy sracek, ale stejne (az na vylozene vyjimky) jedes tri ikonky a do toho jednou za CD nabijes trinkety apod :) to proste neni nic o obtiznosti, ale o schopnosti nebejt uplnej mamlas a mit nejaky zkusenosti... a to ze v te hre jsou i mamlasove, kteri jak pises ty "zbytecne umiraji v BG" atp jenom dokazuje, ze je to lehka hra pro masy, pac kdyby byla HC, tak ji podobni ani nehraji, protoze by je to nebavilo... jenze ono to bavi i je. proc? protoze to je easy to play :) a uz prosim neopakuj nic o tom, ze musis umet pouzivat kouzla abys porazil druheho hrace... tak to proste v zivote chodi, ze lepsi porazi horsiho, to se nedeje jenom ve hrach :) tohle vsechno rikam a presto mam wowko rad, je to proste fakt, ktery dela wowko wowkem :)
            • to ze se jednou za cas objevi OP classa je fakt, to ze ji do doby nez to blizz vybalancuje hraje 90 procent hracu je smutny, ale vybalancovali to dycky a s kazdym malym patchem upravuji staty skillum jak passivum tak aktivum, takze z myho pohledu patri WoW mezi jednu z nejvybalancovanejsich her vubec.tech class o kterejch pises bylo vic, jeden cas to byl rogue, mage, hunter, DK.........

              kazda hra je pro masy, kazdou hru muzou hrat miliony liid kdyby chtely a ne kazdej si to tam bude davat a neni to podle me tak moc primo umerny tomu kolik casu tam stravis.Na listach mas randal skillu a vselijaky picovin.y jako trinkety, raketovy boty, padaky a jiny picovin.y, a tohle vsechno musis umet pouzivat, presne vedet co to dela, kdy a na koho to zacastit, kdyz jedes bg musis se umet pohybovat po poli (videl sem tolik hloupejch smrti, jenom proto ze trotlove nabihaly nesmyslne do boje), musis vsimat koho a co kasti spojenci a podle toho taky reagovat, atd.A todle vsechno suma sumarum z toho podle me nedela jednoduchou hru, kdyz si ji chces davat.....

              Kdyz je to dobre balancli, jako ze se da rict ze je ( v cemz se asi neshodnem ) tak se skillem muzes v klidu zcastit frajera co ma o tridu lepsi gear, coz jen tak v naky jiny hre proste nejde, taky tam pak vidis lezet ty mrtvoly co nechapou a lezi a koukaj, nez se zase respawnou.
            • nevim no, hral jsem WOW pres 4 roky a teda obtiznost sla behem tech let dolu celkem drasticky... a dost me pobavilo, kdyz jsem byl koncem minulyho roku u bratranka, kerej to pari porad, sednul jsem si k jeho priestovi a odhealoval jsem raid s tim, ze jsem to pres rok nemel v ruce a jenom mi rekl, co ty tri kouzla co pouzivam delaj... jestli se tomuhle rika skill, tak jsem uspesny ve vsech vecech, co delam :)) WOW fakt neni tezka hra, WOW je narocna hra na cas, ale to, ze ses v ni uspesny pouze s ohledem na to, kolik u toho stravis hodin, tomu se imho skill nerika... Neco jineho je pvp, ale i to vzdy bylo nevybalancovane a tak v nem je samozrejme, ze kvalitnejsi hrac porazi slabsiho, ale to treba i v pace nebo kulickach... tak je to proste ve vsem, ale nic z toho nedela "WOW tezkou hrou" :) a to mam WOW rad, je to dobra oddychovka, ale proste kdyz v tom chces bejt "dobrej" musis kaslat na RL a z toho uz jsem nastesti vyrostl :)
            • me nejde o formu ale o obsah, u vetsiny z vas je to naopak, ted co je horsi.ty prineses hovn* v zlaty krabicce a si profesionalni diskuter s intelektem presahujicim mt. everest, ja ti dam zlatou cihlu v posran* bedne a sem dusevne chorej a nemel bych prispivat podle toho saska, (nadnesene receno, pro individua ktery berou vsechno moc vazne)

              realitou ale porad zustava ze WoW rozhodne nepatri mezi jednoduchy zalezitosti a ten kdo tyhle kecy pise bere mad pills
        • neslysel sem smazku ktera by tvrdila ze ho metamfetaminek obohacuje, kazdej ti rekne ze to je sracka.takze si svy debilni moudra a nesmyslny prirovnani nech pro svy deti ktery ti je budou zrat.
    • MrSanta
      No ve všech dialozích ve všech hrách stačí klikat na jednu větu. Když tě nezajímají ostatní věci, tak prosím. Od toho tam ta možnost je. Ale když si někdo rád poslechne povídání o okolním světě, jeho minulosti atd. tak si klikne i na ty další možnosti.
      Zkus tomu ještě dát šanci, přece jen když si to koupil za tisícovku, tak je škoda to po pár hodinách vzdát.
      • michaliuz18
        ne né toto som si nekupil , ja sa chystam kupit ME 3 :) toto by som si nikdy nekupil iba ak stiahol a vyskusal, ale kebyze mi to sadne ta hra tak casom by som si aj kupil ked zlacnie, ale proste ma to uz nebavi ako som vravel nema ma cim uz zaujat ta hra je moc obycajna
        • MrSanta
          Náročný hráč a warez? To mi nějak nejde dohromady... Nespokojeně zvedám obočí.
          • michaliuz18
            pochop ze ja nemam peniaze aby som si kupil kazdu hru co sa mi lubi, a hra co u teba moze vyzerat dobre sa mne nepaci preto si ju stiahnem, ne kazda hra mi za to stoji , naposledy som si kupil witchera 2, predtym la noire, a mass effect 2 , a deus exa noveho, vsetko hry co ma nejak oslovili preto som si ich kupil, ale amalur mi nesadol nepacil nebavil, preto som si ju stiahol, vyskusal, povedal si nazor a vymazal, a kebyze mam troska viac penez kupim si aj noveho alana wake na pc, takze ak mam kupovat tak jedine kvalitky :)
            • michaliuz18
              debiliny pluskujete a realitu minuskujete, ste sak deti nevidite to s nadhladom hned hodnotite hru podla obalu a videa, neviem povedzte mi co vas bavi na tom amalure, ale pravdivo, co tam je take super ze vas to bavi? ,ved nema to pegi 18 tak je jasne ze to mladsich hracov bavi, a uz sa tomu nevyjadrujem kto ma chape klobuk dolu kto je naivny a si mysli ze kazdu hru treba kupovat nech si trhne
            • michaliuz18
              chytraak jak keby som patril tym co fajcia a piju, si predstav ze nerobim ani jedno ani si to nekupujem, pijem len prilezitostne pri oslavach takze to sem neplet a neprirovnavaj vsetkych k drogam a chlastom ... a po druhe ste ma nepochopili, som narocny hrac v tom ze si kupujem iba kvalitne hry, a iba ked mam peniaze ... co ma nezaujima si stiahnem , nebudem si kupovat hru ktora ma nebavi aj ked teba bavit moze ... napriklad.. deus exa noveho som si stiahol, no dost ma ta hra nadchla, bavila,a bolo mi luto ju hrat stiahnutu, tak som ju vymazal hned a isel si kupit originalku
            • MrSanta
              Mě akorát zaskočilo že se označuješ za náročného hráče a warezíš. Každá stažená kopie akorát dá munici vydavatelům pro (h)různá DRM a nakonec to vede k úvahám na PC nevydávat, nebo vydávat, ale dělat pouze konverze z konzolí a ještě za co nejmenší peníze. Když nemáš peněz nazbyt, tak stačí počkat (jak sám píšeš) na nějakou tu akci na Steamu. Netřeba stahovat na testování hru, která má demo. Při čekání na slevu na Steamu si v klidu uděláš názor na hru z dostupných rezencí, videjí, názoru hráčů. Já "zkušební" verze nepoužívám, za plnou cenu kupuju akorát hry co mě hodně lákají a jsem přesvědčen o jejich kvalitě. Když si u nějaké hry nejsem jistej, tak si počkám až bude stát částku, kterou jsem za ní ochotnej utratit. Sejně těch her vychází tolik, že nemám čas to hrát a když si nějaku pecku zahraju třeba rok po vydání, tak se nic neděje.
            • A na chlast máš dost peněz? Za alkohol a cigarety peníze utratíš, to si neukradneš jako hry? To ti není líto a ještě si kazíš zdraví ?!? Ale hru si nekoupíš!!!
  • no já vám nevím - mě příběh a hlavně vedlejší úkoly přišli mnohem rozmanitější než u toho geniálního skyrimu
    • Diky za Skyrim
    • Kinet1c
      cisty suhlas, neviem preco, ze su tie vedlajsie ukoly na jedno kopyto, hram to a zatial som nezazil ze by boli navlas podobne, ale ok, kazdy ma na vec iny nazor
  • Nerdstar01
    Celkem dobrá hra jsou tam ale hnusný mařky a grafika je taková jak kdyby ju poblil pes.
  • BoB.2
    A čeština pořad v nedohlednu já si tuhle pecku snad nezahraju *13*
    • Noo ono se ji možna dočkaš. Jeden velice dobrý překladatel by do toho šel. Řeší se spíše technické zaležitosti ale na to kolik je tam textu (nic moc kvality) se tedy divim že se mu do toho chce. Ta hra si to nezaslouží.

      Jediné co na te hře je tak jakž tak dobré jsou ty souboje. Ale není to nic co by nebylo viděno jinde. Ano v rpg je to ojedinělé ale to je tak vše
    • MrSanta
      Snad se jednoho dne dočkáš a aspoň to budeš mít za menší peníz. Ty angličtinu neovládáš vůbec? Ona tam zas tak těžká není...?
  • prej vyjebavač..:DD [2.50]
  • Me teda pripadne to zpomalovani mezi combo udery jako zaseky, kdy nestiha grafika. Jde to vypnout?
    • Spades
      Tohle mi taky na takových hrách vždycky vadilo, kdyby to tam nebylo, tak by to pro mě byla dokonalá hra :/
  • Zbytecne delat na takovou "hru" videorecenzi. *7*
    • myslim, ze uz tu dlouho nebyla videorecenze tak dulezita, jako u teto hry... dlouho jsem nevidel, ze by se lide tak preli (skyrim neberu, tam je to bud love nebo hate:)
    • Proc? Ja sem za ni naopak rad, protoze porad uvazuju o koupi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit