Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Pěkná diablovka. Ale slibovali komplexní rpgéčko...
    • D3 comming
    • diablovka? si to asi hrál dlouho :-D
  • Má to nějaký multiplayer?
    • ne
    • Multiplayer se do takových RPG vůbec nehodí.
      • Malleth
        Já nevim. Slyšel jsem, že to původně plánovali jako MMO, ale nakonec z toho udělali single.
        A je fakt, že na mě ta hra tak od začátku působila.
  • Mec Vyjebavac nema chybu. Jinak dobra recenze, ale stale nejsem presvedcen, zda do KoA jit, ci ne. Pulka lidi rika, ze je to super, druha pulka, ze je to kravina.
    • Pokud máš rád Diablo, tak do toho klidně jdi, i když já si osobně pořád myslím, že za plnou cenu si to ta hra nezaslouží. Po nějakých pár hodinách, kdy otevřeš všechna 4 komba pro zbraně, to stojí a padá už jen na lootu z potvor. Navíc leveluješ strašně rychle, pokud nejedeš jen hlavní linku příběhu. Já to zkoušel + - 5 hodinek a došel jsem na lvl 9 ze 40. Takže pokud Tě bavilo hrát to jen pro lepší a lepší zbroj a zbraně, tak s chutí do toho.

      Příběh hru moc nezachrání = klišé. Grafika už vůbec ne, postavy jsou plochý, rozhovory nezáživný a vedlejší questy se strašně opakují. Soubojový systém je zprvu fajn, ale rychle se vyčerpá, oproti čistokrevným bojovkám je tu málo kombinací. Navíc je hra ve větších bitkách nepřehledná díky přehnaným barevným efektům.

      A teď babo raď, mě nepřesvědčila a dal bych jí klidně ještě o bod míň *1*
      • Dik za postrehy. Hlavne ta tvoje zminka o rychlem levelovani mne zarazila. To bych k tomu v sobotu rano sedl a vecer byl na max levelu. Asi tedy nakonec pockam, az bude v nejake akci na Steamu a otestuji ji pozdeji.
        • Neposlouchej ho, keca kraviny. Jasny ze prvni levely jsou rychly. To je jako rict, ze prvni level udelam v D2 za 2 min, takze 99 levelu udelam za 200 min... ffs Mam nahrano 40 hodin a level mam 31 a to tam nikde zbytecne nestojim
          • Kamarád je za 17 hodin hraní na lvlu 24... říkal, že je to zřejmě ovlivněný těma side questama, kterých plní hodně. Jsou prý krátký a přibývají tak levely rychle.
            • rychle to jde pouze zezacatku. na druhym ostrove je za Q asi tolik expu jako za jednoho Bog Tresha a herne to odpovida tak 2.5 hod na level (mluvim o levelech 30+).
        • me teda levelovani prijde pomalejsi nez ve skyrimu
  • Ty efekty při boji vypadají jako odlehčené japonské RPG.Tam svítí bouchá snad vše.Snad se to i tak nehraje.Japonec sedí jak dřevo několik hodin v kuse a kouká na blikající efekty a zabijí už miliontého nepřátele...
    • Teď si představ, že nějaký enemáky takhle červeně barevně mlátíš, okolo Tebe zeleně a červeně a fialově kouzlí další enemáci. Ty s lotrem v zelených a oranžových hadrech potřebuješ neustále uskakovat = uskočíš a absolutně nevíš, kde ho máš, protože Ti v těch barvách zmizí *7*
      • Jebe do tebe borec fire dmg ale ty si ten ressist fire nedáš, protože nevíš, že on nějakej fire dmg dává---...
    • Když máš na zbrani fire damage, tak to hoří a bouchá, když bleeding damage, tak z toho kape a stříká, když poison damage, tak je všechno v zeleném otráveném obláčku a když lightning damage, tak hádej co? No všude létají blesky. Co ti na tom přijde nelogické? Když máš piercing damage nebo jen klasickou physical, tak nebouchá a nesvítí nic. Nemám rád hry, kde ať nosím jakékoli brnění nebo jakoukoli zbraň, tak postava pořád vypadá stejně monotónně. Jsem za podobné efekty a rozmanitý vzhled equipu ve hrách vděčný. Hoď si to na černobílou televizi, vypni efekty a nebul tady.
  • DarkHawk
    .
  • Pěkne shrnuto: Battle is lost. Run fools, run... :-)

    Děkuju za videorecenzi. Pro mne je nestravitelná ta infantilní grafika (hráči WoW prominou, nebo mě ukamenujou) a barevná diskotéka při soubojích. Ty vypadají na akční click-fest.

    Věřím, že si ten styl svoje fanoušky najde, jen doufám, že nám ho teď nebudou cpát horem dolem všichnii...
    • Ja bych jim snad i tu grafiku odpustil, ale to by museli nejak snesitelne zvladnou pribeh. A to zrovna nemyslim, ze by mel bejt pribeh nejakej kulervouci a dechberouci. Zminenej Mass Effect taky neni zadnej komplexni zazrak a z jednicky nam padala celist snad vsem.
    • Presne tak. Kycovita komiksova patlanina.
    • +1, a copak tady, ale to samy udelali Bioware s Dragonagem dvojkou... a lepsi to nebude *9*
  • Tak tohle RPG mě pěkně odradilo, na můj v kus až moc korejsky styl boje :( *16*
  • co se to deje, to level konci?Kdy se dockame recenze naky hry z 2. svetovy od michala "whatevername" rybky?
    • http://www.level.cz/
  • Pěkná recenze :-) díky. DO té hry nejdu
    • Tak tak. Stacilo mi videt ve videorecenzi to konzoloidni ovladani koncipovany na gamepad a silenou kameru, dekuji nechci.
  • Cosi
    Já nevim, já z toho mám úplně stejný pocity jako z Gothica 4. Pastelková grafika, akční souboje (ty se mimochodem dají jednoduše odklikat), prostinký příběh. Ne, ne děkuji. Ještěže nejsem sám komu se to nijak zvlášť nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit