Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ha, už se nemůžu dočkat až se budu všem těm inteligentům smát.
    Asi tak, jako člověk v tomhle videu http://www.youtube.com/watch?v=BIQXSgxqCZc
  • Doufam, ze ta a anketa o hrach byla jen pro zjisteni zastoupeni tech, co na tomu budou chtip opravdu nezavysle hry.
    • nezávislé probůh
      • ty už prosím tě nic neopravuj....vidíme všichni nahoře, že ti to moc nejde...
        • rád se nechám poučit, povídej :)
          • Ty jsi co? Nějaký zanedbaný buzíček? Get a life ffs!
      • Trol.diskuzni
        Je to náročný džob, chápu... Budu se snažit psát co nejspisovněji, abych ti to trochu ulehčil. *4*
        • ale už se vcelku lepšíte, holomci, aspoň si to po sobě většina přečte a editne... :) jen ty čárky, ty kdybych měl opravovat, to bych vážně nedělal už nic jinýho...
          • Ono se to po sobe blbe cte kdyz clovek pise z tabletu a v tom prtavim okynku poradne nevidi ani celou vetu, natoz vetsi cast textu. Tot ma obhajoba.
            • Jo toho jem si vsiml, az jsem to odeslal. Mobilni verze ma formularovy okno kam se vlezou 4 radky a tak 30 znaku na sirku.

              Ne vsichni jsme nadani na vsechno. Ja zase trpim kdyz spousta lidi neni schopna vypocitat jednoduchej priklad jako treba
              1+2+0x3+6=? spravne.
            • obhajoba, ve který napíšeš "prtavim"? :D řekl bych, že i na tý nejzběsilejší klávesnici je "i" a "y" dost daleko, než aby to mohl bejt překlep.
          • GlaDOS
            Ale je začátek věty. Kde máš velké A?
            • Trol.diskuzni
              Já tě nestírám... Jen opravuj, je to dobrá věc.
            • ale líbí se mi, jak je najednou každej chytrej, klidně si mě stírejte, hlavně když nebudete psát jak prasátka...
            • Trol.diskuzni
              Je fakt, že velké písmeno na začátku je gramatickým základem každé věty... To bys rozhodně neměl zanedbávat. *3*
            • jde mi jen hrubky, šťouravá zrzko, styl je věc jiná... nemusí to tu být jak v románu, ale například každý by měl vědět, že "nezávyslé" je na zabití.
          • Trol.diskuzni
            To je fakt, s čárkami mám též občas problém... Na to bych potřeboval nějaký rychlokurz. *4*
            • Trol.diskuzni
              Celých devět let (u mě to bylo naštěstí jen pět) pro pár konkrétních mezer? Myslím si, že v porovnání s drtivou většinou zdejších přispěvatelů je moje psaná úroveň ještě velmi dobrá... *4* Ale s těmi čárkami určité mezery mám a vím o tom.
            • třeba základku :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit