Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poridil jsem si novej telefon.. zacal zvladat konecne nejaky ty hry na androida... tak jsem je zacal instalovat... takove firma GLU ma na prvni pohled hezke hry... jsou vetsinou FreeTůPlej tak jsem jich nekolik rozehral... po hodince-dvou najednou dochazi dech a jste opravdu hodne presvedceni, ze si musite koupit nejakou tu ingame vec aby jste mohli obstat v dalsim hrani...

    ...chtel jsem tim rici, ze jestli takhle ma vypadat budoucnost konzoli... a lidi to dle vysledku na kikstaru chteji... tak potes koste... ale co ja budu hrat??? ....jdu hledat dosbox pro android...
    • DosBox je :) ale na náročnější hry to nestačí ... třeba BLOOD 2 mi na HTC EVO 3D nejel moc dobře ... spíš vubec
  • Jokes on you :-D http://www.linuxexpres.cz/hry/mikrokonzole-ouya-otevrena-herni-platforma-s-androidem
  • Jako vždycky sme měl redaktory games za rozumný lidi. Ale tenhle článek sem opravdu nečekal .... čekal bych tohle od někoho z blesku ale tady ? .... totalně bez nadledu, spousta doměnek a podobně ... palec dolu
    • mirekdusinojc
      Jo mě ty domněnky přijdou celkem logicky vyvozené. Tohle je názor který se netváří jako zaručená pravda, jenom si spojuje věci dohromady. Ani se nesnaží o senzaci.
    • Trol.diskuzni
      Je pravda, že z něj mám vcelku rozporuplné dojmy... Ale pokud odhlédnu od svých sympatií, je ten článek napsaný zajímavě. Především propojuje informace z více zdrojů, je zkrátka obsahově bohatý a nevaří jen z vody, což je zde bohužel případ většiny denních článků (jinde to je ještě horší).

      Obecně je pan Bach můj nejoblíbenější autor Games, jeho články pro mě vždy něčím vyčnívají...
      • Ja nejsem zadnej ouya fanda ani sem jim neposlal penize ... a celkove to tak neprozivam jako vsichni ocividne ... ale clanek mi proste pride jenom jako zapskly (ceska klasika) kecy kde je fakt malo informaci co maj hodnotu nakou ... ok kdyz pominu ty konspirace v clanku ze vlastne nic nemaj a prejdu k tomu jak odsoudil konzoli k neuspechu ... tak mi pride ze vubec nebral v potaz realny fakty a jenom prevzal nanazorjinyho zapsklyho cloveka kterymu se jeho konzole nepovedla ... divim se ze mel vubec neco takovydleho zapotrebi ... myslim si ze je tu dost duvodu proc by se konzole mohla uspet co ostatnim zminovanym co vyhoreli chybelo ... v prvni rade se na to neda koukat jako konkurenta konzoli soucasnejch ... uz jen to ze ma mit 8gb pameti a tegra 3ku jasne naznacuje jakym smerem to ma jit... nebudou tam vychazet zadny AAA tituly a minimum toho co vychazi na ostatnich ... nicmene ios a android otevrel brany spoustu malejm tymum a studiim se dostat na trh ... tzn je to pro tyhle vyvojare pro ktery portace uz na to bude jednoducha aby to vydavali sem. Cena konzole vubec neni nerealna .. tegra3 neni jen procesor ale maj tim vyresenej pomerne celej problem s hw grafickej chip uz je soucasti tegry napr. a to cely stoji 21dolaru ... mam tegra 3 tablet takze vim ze to zvladne slusne pracovat a pokud pridaj naky chlazeny coz tabletum chybi bude to monzny nataktovat vysoko ... s vykonem nebude problem. A konzole nebude pro normalni hrace. Ale spis pro nekoho kdo si obcas zahraje nakou oddechovku ... ja uz taky nemam cas na to parit tolik a rozhodne bych dal raci 150kc za nakou hopsacku typu meat boy nez 1200 za maria kterej vyjde na wiiu a to sem jako pomerne fanousek nintenda ... taky dneska je tech indie vyvojaru tolik ze se nebojim o prisun her. ..... Kazdopadne clanek mi pride spis jako neco co patri jit resit do diskuze nes to vyjadrit clankem ... k tomu je tu x desitek nactiletejch blbu co od kluku z games prejimaj jakejchkoliv nazor co reknou .... proto me ten clanek tak vadi protoze tu bude zas o x vic dementu ... jako by tu nestacili vsichni ty xbox je nejlepsi ... neee PC je nejlepsi ... neee PS3 je nejlepsi ... jak mentalove furt dokola kecy na hov...
  • dalsší šmejd zvaný konzole.Proboha je rok 2012 podle toho maji hry a HW vypadat..
    • Trol.diskuzni
      Je pravda, že hardwarová specifikace by mohla mít trochu větší šťávu... Ale stejně jsem rád, že je tady první reálná vlaštovka konzole s otevřeným konceptem.
  • Milda8
    V tom jejich videu na Kickstartru se občas objeví hry (i když né hrané) od českých Madfinger Games (Shadowgun a DeadTrigger). V tomhle případě by se hodila nějaká ta investigativní novinařina a zeptat se jich jestli jsou s nimi nějak ve spojení nebo co na to říkají. Martine?
    • janchor
      Na tom není co investigovat, Marka Rabase citujou přímo na Kickstarteru.
  • Scakra ... Já se sice konzolovému androidu vysmál hned , ale tak nějak mne mrzí , že by zrovna tohle mělo být prvním skutečně mediálně proslaveným propadákem Kickstarteru :(
  • nesouhlasil bych:

    http://webmess.cz/prichazi-ouya-oujee/

    *4*
  • co sa tyka nejakeho hoaxu (ty dvaja typci a tablet) tak ak nieco vypustim na net a viem ze to je hoax (kedze to robim) tak nutne nemusim na to hned hladat financie. Tym chcem povedat ze ked je to uz na kickstartri tak to je mensia pravdepodobnost ze je to hoax (ale samozrejme stale to byt moze :-)). Co sa tyka HW a jeho designu tak s redaktorom nesuhlasim. Cela konzola je postavena oklo Tegra 3 chipsetu (v podstate je to soc + pamet) a tam naozaj neni moc co vytvarat. Dokonca by ma ani moc neprekvapilo keby to bola mozno nejaka dev doska pre Tegru 3 alebo nejaky cinsky board vyrabany/vykuchany pre ine zariadenia s Tegrou3. V takom pripade vidim skor problem v objednani dostatocneho poctu kusov. Narocnejsie bude skor vytvorenie sw a ovladacov. Ale celkovo Ouye tiez moc neverim aj ked kto vie.
  • And now, there you go... author.
  • 90% probability of this "project" being a scam.

    I call for Tar & Feathers !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit