Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    Už to, že to má Android mi říká, skončí to špatně.
    • Trol.diskuzni
      iBlb?
      • ach jaj. handroid je minimalne z hladiska vyvoja ciry masochizmus. najma ak ho zrovnam s konkurencnymi 'uzavretymi' platformami (ios, win7/8). toto sa nakoniec zakonite odraza na user experience, pouzitelnosti a kvalite aplikacii na danej platforme (o responzivnosti sa nebudem zmienovat). slepe obhajovanie otvoreneho konceptu androidu je rovnako kratkozrake, ako bezhlave adorovanie walled garden pristupu apple. co rozhoduje, je user experience: a pre mna osobne je pouzivanie ios based zariadeni stale o triedu prijemnejsi zazitok ako u lubovolneho android-based produktu, ktory som mal v rukach (a ze ich zopar bolo). fakt, ze si mozem prostredie modifikovat na svoj obraz, je pre mna vedlajsi: ja potrebujem dane zariadenie pouzivat, nie lestit kazdy jeho aspekt, kym sa pouzitelnym stane.
      • Mahcake
        Hned se do mě navážíš? iFanda možná, ale aspon ne hloupej člověk jako někdo. :)
        • Trol.diskuzni
          Ty se navážíš do Androidu, já se navážím do tebe... Ale neber si to až tak osobně - vždy se budu navážet do produktů, které uživateli nenabízí svobodu (aneb vnucují mu, co má chtít - místo aby mu umožnily si zařídit, co on sám chce), stejně tak jako do zastánců tohoto nebezpečného trendu.
          • Ty jsi tak roztomilej s tím tvým "otevřeným konceptem". V každé diskuzi s tím prudíš pořád znovu - myslím, že už to všichni pochopili, tak s tím přestaň otravovat.
  • Nějak mi neni ta paní příjemná, vypadá jako by často bumbala
  • jindra.veliky
    Volnost uz mame. Ted uz chybi jen podpora klavesnice a mysi a slusna konzole jest na svete. Stejne je to podle me mrtvej projekt *7*
  • Myslím, že se z toho nevyklube podvod, ale stejně to podle mě nemá šanci na úspěch.
    Za prvé nevěřím, že by si Ouyu koupilo dost lidí, aby se vývojářům jejich úsilí vyplatilo. Za druhé pak vlastně ani moc nevidím smysl téhle platformy. Chcete otevřenou platformu, na které může nezávislý vývojář vyvíjet s minimálními náklady (zadarmo)? Já myslím, že PC existuje už pěkných pár desítek let. Za třetí je ten jejich Kickstarter plný lží, nesmyslů a velmi vágních překroucených do roviny "wow, podívejte, kdo nás podporuje" (viz citované vyjádření Mojangu k portu Minecraftu na Ouyu).
    • Trol.diskuzni
      PC je nejlepší, to rozhodně... Nemá absolutně žádnou chybu. *14*
  • Pokud to pritahne tablet/mobil hrace domu k televizi, aby si oblibeny hry zahrali na vetsi obrazovce, bude to jedine dobre... Treba si po case reknou jaka je to zabava a ze by mohli zkusit PS3/Xbox... Alespon se hrani zase rozroste mezi vice lidi, uz me nebavi poslouchat nazor lidu, ze hry jsou pro podivíny
    • Lidi, kteří tvrdí, že hry jsou pro podivíny, budou tohle považovat jen za další konzoli pro podivíny. Podle mě na tom neuvidí nic odlišného od PS/XBOX
    • Podivíny kdyby jen to, pak se ještě říká, že jsou jen pro děti a nejlepší je když někomu řekneš,že si si koupil originálku pak seš pro ně úplně ujetej *1* *1*
      • sis koupil
      • Trol.diskuzni
        Je fakt, že kupovat si originálky hudebních CD mi divné nepříjde vůbec, protože to člověku něco reálného přinese - hudbu v kvalitě, na kterou je i v dnešní době často nemožné digitálně dosáhnout (lossless aneb source kvalita). Nehledě na to, že kvalitní hudba absolutně nestárne!

        U her je ta situace dost jiná - cena dvojnásobná až trojnásobná, faktická doba prožitku max pár desítek hodin, zestárnutí během pár let a navíc nutnost počítat s omezeními typu Steam/Origin či různé formy DRM, takže si člověk jednoduše nezahraje kdykoliv, kdy se mu zachce... A hororový scénář, že si jednoho krásného dne skrze svoji kopii nezahraje vůbec, tady taky existuje.

        Dřív jsem hry kupoval, dnes už téměř vůbec... Ono já už těch dnešních her příliš nehraju (vlastně téměř žádné), ty konzoloidní zmetky mi za to nestojí.
        • Kozy
          sakra to je názor, naprostý souhlas
    • jindra.veliky
      konecne by se pak zacli delat jeste jednodussi hry
      • začly
  • To co se píše v článku, je k zamyšlení, ale myslím si, že ten projekt má několik silných stránek.
    1 Celý bude postavený na hardwaru, kterej je už běžně používanej v tabletech, takže nebude potřeba žádnej drahej vývoj hw jako u ostatních konzolí.
    2 Softwarovej základ je už taky hotovej, jde jen o to upravit nějak to ovládání, řekl bych, že na to bude stačit malá skupina programátorů.
    3 Her pro android je hafo, portování by teda mohla bejt podstatně levnější záležitost, než mezi PS3 a X360. (asi ne u všech, ale málo jich nebude)

    Nevidím to jako totální revoluci herního světa, osobně ani nejsem konzolista, ale ten projekt potenciál má.
  • Kde se da koupit ten cmaraci tablet? :(
  • walltar
    Taky by mě zajímalo jak tohle dopadne ...
    • Lurok
      Jo me taky, ale moc bych tomu neveril. Krome nazvu, kterej je jeste pekne debilni nemaj nic.
  • Nevim ale na kickstarteru je video vyroby atd. pokud to tedy neni jen trik :)) je tma videt akorat vyroba ovladace a Shadowgun pustenej na tv.
  • No ten překlad z eurogameru musela bejt hrozná makačka...
    • Trol.diskuzni
      Eurogamer sucks...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit