Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Scakra ... Já se sice konzolovému androidu vysmál hned , ale tak nějak mne mrzí , že by zrovna tohle mělo být prvním skutečně mediálně proslaveným propadákem Kickstarteru :(
  • btw. taky bych potřeboval nějaký "kickstarter money", stačilo by cca 5000$ :]
    • Udělej RPG v RPGMakeru a pak dobře prodej story o tom, jakej jsi začínající umělec a jaký máš problémy a jak myslíš na hráče a jak ti záleží na klasické hratelnosti atd.
    • S inteligencí lidí, co na kickstrater posílají penízky, stačí udělat kampaň na rohlík s nápisem SWAG a YOLO a požadovat 20 000$.
      Budeš v balíku.
  • Přece už zdražit nemůžou, když už si to lidi za těch 99 dolarů v podstatě koupili ne??
  • Ha, už se nemůžu dočkat až se budu všem těm inteligentům smát.
    Asi tak, jako člověk v tomhle videu http://www.youtube.com/watch?v=BIQXSgxqCZc
  • poridil jsem si novej telefon.. zacal zvladat konecne nejaky ty hry na androida... tak jsem je zacal instalovat... takove firma GLU ma na prvni pohled hezke hry... jsou vetsinou FreeTůPlej tak jsem jich nekolik rozehral... po hodince-dvou najednou dochazi dech a jste opravdu hodne presvedceni, ze si musite koupit nejakou tu ingame vec aby jste mohli obstat v dalsim hrani...

    ...chtel jsem tim rici, ze jestli takhle ma vypadat budoucnost konzoli... a lidi to dle vysledku na kikstaru chteji... tak potes koste... ale co ja budu hrat??? ....jdu hledat dosbox pro android...
    • DosBox je :) ale na náročnější hry to nestačí ... třeba BLOOD 2 mi na HTC EVO 3D nejel moc dobře ... spíš vubec
  • Díky za výborný článek!
  • No s OUYA si ještě užijem spoustu srandy...
    • DangerousDave
      veru :) hlavne keď sa človek pozrie aké hry chcú na nej ľudia (väčšinou konzolisti) hrať *1* ja vnímam OUYA ako buď geniálny produkt ktorého genialitu zatial ale nikdo neobjavil :) alebo prepadák na ktorý si za rok-dva už nikdo nespomenie.
      • A to si ještě představ, že nejlépe vypadající hry na Android jsou hlavně cover based TPS.

        A takový fanda cover mechanik ve hrách jako ty to jistě musí ocenit.
        • DangerousDave
          áno, náležite ich oceňujem tým, že sa im zatiaľ úspešne vyhýbam :)
  • Jen prectu gamepad a je mi zle na 14 dni dopredu
    • Ale kámo, ber to s nadhledem. Bude to mít i dotykáč, takže Angry Birds si tam dáš přesně jako na telefenu. A pokud ani smartphone nemáš a jsi jen trademarkovaný český PC hráč, co hraje jen strategie a střílečky a psychicky neunese, že jsou hry, které jsou lepší i na gamepadu... tak prostě OUYU ignoruj. *3*
      • Proc ty skur*veniny porad portujou na PC, kdyz to nema podporu mysi jako treba novej Assassin. At se na PC hry radsi vykaslou nez sledovat co se s nima stalo. Pak prestanu blejt na konzole a nereknu na ne pul slova
        • Ale ty jeden naivko. Assassin's Creed byl vždycky lepší na gamepadu. Vždyť i popisky tlačítek byly vždycky hloupé a musl jsi v nastavení zjišťovat, co je co. Ale kdyby jsi měl gamepad, tak prostě seděly podle reálného umístění jednotlivých tlačítek. Myš je tam naprosto nanic, protože nic složitě mířit nepotřebuješ a ovládat kameru páčkou není problém, pokud sám nemáš problém někde jinde...

          A přijde mi divný, že brečíš nad něčím, co hrát nebudeš, jak se zdá... takže vlastně tě žere, že si někteří méně ubrečení budou moct zahrát AC3 i na PC? No... dej si Minecraft, určitě je to tvá nejoblíbenější hra.

          A vůbec trojka se bude ovládat stejně jak ostatní... pindama o nepodpoře KB+M jen čeří vodu a ty a další jste jim to žrali... no, nikdy není dost věcí nad kterýma si tredemarkovaný český PC hráč nemohl postěžovat, že ano? Nechceš si ještě povzdechnou nad "starými dobrými časy"?
          • Ovládat.
            Ha, ha, ha.
            Co bys tam chtěl ovládat? Vždyť ta blbost se hraje uplně sama. Stačí držet 3 tlačítka a nic víc nepotřebuješ.
            JE to horší než CoD "stiskni X pro vítězství".
          • Jazz
            Lol, prej AC lepší na gejpedu.
            Jak pro koho borčíku a nevim, jaký popisky tlačítek.
            Když je někdo pyčus a nezná naprosto defaultní rozložení klávesnice a myši jak v ostatních hrách, tak je to pak špatný.
            • No jo, tys byl vždycky sprostej dlaždič.
          • jdi za dvere a vlep si facku
            • Ale copak Minecraftíčku? Něco z mého textu jsi neusnesl? To PC hráči jako ty dělají často... holt, některá fakta bolí.
          • tim minecraftem jsi to narovnal ty erteplo
  • Keyz
    Jak někdo může dát peníze do projektu a pak čekat jak to dopadne.Je to vlastně pouze příspěvek s tím,že doufám že vědí co a jak a splní sliby.Kdyby jasně věděli co chtějí a jak to chtějí, tak určitě seženou peníze jinde jako řada projektů i neherních.Zde se navíc jedná o drobné v porovnání s vědeckými projekty které nemají podporu od státu a také hledají investory.Tam je,ale klasický vztah investora který má nějaký podíl a často zasahuje do dění.Zde tomu tak není.
    - Co jím braní peníze vybrat a prodělat je?
    • To je taky velmi zajimave. Ja nemam tuseni, zda jsou nejak limitovani co se tech financi tyce a docela me zajima, jak to funguje ve chvili, kdy se projekt zafinancuje? Ma nekdo predstavu?
      • Keyz
        http://www.kickstarter.com/help/faq/backers#WhoIsRespForFulfThePromOfAProj

        Žádná právní opora.To není špatně jen by se ti lidi pak neměli divit když vývojáři prodělají peníze na nekonečném vývoji.

        -Osobně jsem přispěl na již existující a fungující projekty.Například Člověk v tísni protože to již funguje,ale abych přispěl na tak riskantní záležitost jako vývoj hry a pak čekal jestli jo anebo ne tedy nevím.Kdyby si sehnali investory kteří je donutí to vydat a prodat i kdyby to mělo vypadat jinak tak by to bylo lepší než na tom makat a pak to nevydat.
        - Přece když nedokázali přesvědčit investory tak to není dobrá zpráva.Sice se možná bojí zásahu do vývoje,ale schopný člověk si to obhájí před odborníky.Takto žádají lidi co nevidí do čísel a strategií...
        • Díky, mno tak to je pak zlé. Nicméně ti lidé na to dali peníze zcela svéprávně a pokud se nějaký projekt z kickstarteru takhle pokašle, tak celý systém dostane řádný zásah. No uvidíme.
          • Keyz
            Obávám se,že se pak lidé budou dožadovat práva.Pochybuji,že to někdo četl stejně jako nikdo nečte licence u her atd.
            • dožadovat se můžou, ale žádný práva v tomhle případě nemají... když někdo souhlasí s něčím, co nečte, je to jeho chyba, bohužel. a oni tam jasně říkají, že nic není zaručeno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit